Mój nowy świat - ogród Bożeny

Zdjęcia naszych ogrodów.
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

Witajcie wszyscy , oglądam, oglądam , podziwiam i działam. Oto jak z waszych inspiracji powstaje moja oaza spokoju, odskocznia o biurka i ośmiogodzinnej pracy, zielone i kolorowe miejsce dla moich dzieci. Nieśmiało :oops: wam prezentuję moje jeszcze nie skończone dzieło z nadzieją na waszą pomoc w jego dokończeniu. Ale przede wszystkim znalazłam w was bratnie dusze które jak ja zachwycą się małym bratkiem lub zwykłym iglaczkiem. W życiu codziennym bardzo brakuje mi kogoś takiego. Ale mam was - dziękuję ;:4
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

Prezentuj, kochana, prezentuj! Z przyjemnością obejrzymy Twój zielony zakątek :P
No i serdecznie witamy wśród zielono zakręconych :wit
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

i kolejne zdjątko
Obrazek
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

o widze że pierwsze się nie dodało :oops: , takie początki. Ponawiam próby Obrazek

-- 13 cze 2010, o 21:17 --

o widze że pierwsze się nie dodało :oops: , takie początki. Ponawiam próby Obrazek
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

a teraz wysłałam dwa razy -ale mi wstyd :oops: :oops: :oops:
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

moja niedokończona jeszcze altana. Na górze będą powyginane z prętów zadaszenie na które zamierzam puścić roślinki
Obrazek
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

a to ogród w pełnej krasie, jeszcze "łysy", bo bez trawy
Obrazek
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

i jeszcze moja " leżąca baba" Obrazek
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

z tyłkiem i plecami w rozchodniku :;230 :;230 :;230 Obrazek

Nie mogę się już doczekać poranka. Może ktoś tu do mnie zaglądnie. A tymczasem idę ;:19 , bo dzieciaczki już chcą. :wit , Miłej nocki dla wszystkich.
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

dala , igor944 - dziękuję za miłe powitanie ;:196
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

Oj będzie się tu działo, będzie :tan ale masz roboty przed sobą, ale się nie obejrzysz a już będziesz coś zmieniać i przesadzać, bo coś innego tu na fo ujrzysz i też będziesz chciała tak mieć :;230 Posadzisz jedną roślinkę, potem następną i następną i zachcianki będą rosły w miarę sadzenia :;230 Dobrze, że dołączyłaś do nas zakręconych zieloniaków, ogrodników ;:4 witam Cię serdecznie i zapraszam do mnie na małe co nieco ;:136 pozdrawiam Bogumiłka ;:196
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

Baba faktycznie ci fajnie wyszła :P
Teraz będziesz siała trawniczek i pielęgnowała a potem pomalutku będziesz go pobierała na zachcianki roślinne :;230
Widzę huśtawkę pod drzewami i muszę przyznać ze to idealne dla niej miejsce.
A co zamierzasz puścić na altanę ?
Woyteck74
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 6 cze 2010, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój nowy świat - ogród Bożeny

Post »

Bogusiu dziękuję za miłe przyjęcie. Masz rację moja lista chciejstw rośnie wprost proporcjonalnie do czasu jaki spędzam na forum. :;230 Tyle piękności macie , te lilie, róże, tulipany. Przyznam że pomimo iż ogrodnictwo powinnam wyssać z mlekiem matki ( moi rodzice mieli piękne szklarnie ) to raczej w tej kwestii jestem zielona jak szczypiorek na wiosnę. :oops: Liczę na pomoc.
coma95, huśtawka stoi pod wierzbą mandżurską, przekopaną zresztą z innego miejsca w ogrodzie bardzo wczesną wiosną. Takiego kolosa trzeba było najpierw wyrwać traktorem, potem przeciągnąć w odpowiednie miejsce i stawiać, czym zajęło się pięciu chłopa i wyżej wspomniany traktor. Nie liczyliśmy zbyt mocno że się przyjmie, ale odradza się moja wierzbiczka jak feniks z popiołów. Puszcza istki i zaczyna żyć. :tan Altanę już obsadziłam powojnikiem , nie wiem jak się nazywa, ale ślicznie się przebarwia jesienią. a po bokach posadziłam dwie fioletowe glicynie. Może doczekam sie jej pięknych kwiatów. na razie rośnie wzorowo.
Trawka już posiana, deszczyk za oknem pada więc urosnie jak burza. Weczorkiem wkleję więcej zdjęć, a mam już naprawdę prawdziwe perełki w moim młodziutkim ogródku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”