Pole Agi

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
agusia2410
500p
500p
Posty: 684
Od: 30 kwie 2011, o 11:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 25 km od Iławy

Re: Pole Agi

Post »

Widzę, że masz ogólny obraz ogrodu i dużo planów, trzymam kciuki zwłaszcza za budowę domku ;:138 ;:138 , to dopiero wydatek, i za powiększającą rodzinkę ;:63 ;:108 :tan
Awatar użytkownika
agusia2410
500p
500p
Posty: 684
Od: 30 kwie 2011, o 11:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 25 km od Iławy

Re: Pole Agi

Post »

Powiedz jeszcze z jakich stron kujawsko-pomorskiego jesteś??? :? ;:7
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

okolice Torunia :wit
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Agnes, jak ci się podoba moje pustkowie to choć się zamieńmy!!! :;230
Z przyjemnością wypoczywałabym w takim ogrodzie jak Twój. ;:167
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Pole Agi

Post »

Aguś , wiesz, ze każdego kusi coś innego niż ma 8-) :lol: Ale zapraszam do mnie serdecznie....wypoczywaj ile dusza zapragnie ;:196
Awatar użytkownika
agusia2410
500p
500p
Posty: 684
Od: 30 kwie 2011, o 11:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 25 km od Iławy

Re: Pole Agi

Post »

W Toruniu mam siostrę, i jak do niej jadę to jadę od strony Brodnicy-Kowalewa, może przejeżdżam w pobliżu??? Czy z drugiej strony?? ;:65
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Nie. Mieszkam między Toruniem a Bydgoszczą, trochę w innym kierunku :wit
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
hanna_1962
500p
500p
Posty: 583
Od: 2 lut 2008, o 17:12
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Dzięki za odwiedziny, od razu zajrzałam do Ciebie. Fajnie zaczynać budować ogród od nowa, a jednocześnie to duże wyzwanie. Wszyscy uczymy się na błędach i ciągle coś tam zmieniamy w naszych ogrodach. Ty masz to wszystko przed sobą, oby tych pomyłek było jak najmniej, tego Ci życzę. Jeśli mogę coś poradzić, to dowiedz się jaki rodzaj gleby masz w ogrodzie, mam na myśli kwasowość, no i czy jest to piasek, czy raczej glina.To wszystko ma potem znaczenie w wyborze roślin. Na pewno wiesz już gdzie będzie stał dom, nie wiem, czy masz już płot?, bo nie zauważyłam. Radziłabym pomyśleć o jakimś żywopłocie, fajnie wyglądają tuje szmaragdy.Też je mam i jestem zadowolona, bo szybko rosną i cały rok utrzymują soczystą zieleń no i nie chorują!!! Zazdroszczę ci, że możesz usiąść i wszystko zaplanować i nie zrażaj się, że dużo pracy przed Tobą, nafajniejsze jest właśnie tworzenie ogrodu! Pozdrawiam!! P.S. Jestem z Grudziądza! :wit :wit :wit
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Haniu, fajnie, że wpadłaś z wizytą.
Moja działka jeszcze rok temu była uprawiana jako pole, rosły tu zboża, ziemniaki itd... gleba jest więc dość dobra. Minusem jest jednak to, ze w pobliżu nie ma drzew, krzewów, które osłaniałyby od wiatru czy dawały trochę cienia. Więc muszę wybierać roślinki, które lubią słoneczko ;:3
Mam zagospodarowaną tylko małą część działki- mam z jednej strony kawałek płotu,przy którym posadziłam millin'a, z drugiej strony rośnie już pięć szmaragdów (dosadzę ich więcej jesienią, ale na razie w tym miejscu są trzy rzędy kukurydzy cukrowej, więc muszę poczekać na zbiory ;:108 )
Mam również posadzony żywopłot, gdyż działka graniczy z bagnem (które teraz było pogłębiane- stąd te hałdy ziemi przy mojej działeczce) i wzdłuż granicy mamy posadzone krzaki, które nisko przycinam, bo zależy mi na gęstym żywopłocie, który zasłoni te niemiłe widoki.
Muszę tak planować zieleń, żeby nie ucierpiała przy budowie, kiedy wjedzie wielki sprzęt
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

To moje szmaragdy
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
A tak wygląda to teraz :D obok rośnie moja kukurydza (ta malutka, ledwie widoczna) a za tujami kolejna kukurydza- mego szwagra, dzięki temu całe lato będziemy zasłonięci i możemy imprezować i nikt nie będzie nas podglądał ;:136
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Pole Agi

Post »

Winobluszcz bardzo szybko zarośnie pergolki, ma duże liście i nie wiem czy nie będzie zagłuszał posadzonych tam powojników. Ładna będzie ta kwitnąca rabatka, staraj się sadzić wyższe z tyłu, z przodu niższe rośliny.
Awatar użytkownika
Agnieszka83
200p
200p
Posty: 470
Od: 8 maja 2010, o 17:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pole Agi

Post »

Ale masz dużo miejsca!!! Szok, naprawde przydałby mi się mały kawałeczek ziemi od Ciebie.
Ja mam tyle pomysłów na kompozycje a nie mam miejsca.
Awatar użytkownika
anesse81
200p
200p
Posty: 420
Od: 2 lut 2011, o 16:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Pole Agi

Post »

Witaj Agnieszko! :wit a to tylko część, reszta to ugorek na którym postawimy nasz domek :heja za jakiś czas będzie trzeba pomyśleć jak zagospodarować resztę.
Pozdrawiam cieplutko AGA :)
POLE AGI
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”