Nasza działeczka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
becia2
500p
500p
Posty: 728
Od: 31 lip 2010, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk:)

Re: Nasza działeczka

Post »

a ja znowu tu, nie będę oryginalna
chwała Wam za pracę mi pomysły ;:108 ;:108
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza działeczka

Post »

Śliczne masz te kwitnące :D Jednak ten krzew robi największe wrażenie. Czy to tawuła?
Sporo różnych bylin wypadło mi przez zimę. Właśnie m.in. ubiorek i wielosił :( O ile ubiorek wysiał się w zastraszającej ilości, to wielosił wcale - miałam odmianę o biało-zielonych listkach.
Awatar użytkownika
jolami
500p
500p
Posty: 995
Od: 12 lip 2008, o 23:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Nasza działeczka

Post »

Witam przesympatycznych gości :D Ela, Ula, Asia, Beata ;:196
Muszę koniecznie dotrzeć ;:65 do Waszych ogrodów, ale czas to u mnie towar deficytowy :?
Ula ja też sypię te mrówy, ale nie wiem czy jest ich mniej . Może jakby wysypał tonę proszku to się wyniosą :? Ślimaki też żrą wszystko co się da :twisted: Zeżarły aksamitki i prawie całą cynię :twisted:
Chwaściory rosną na potęgę, pomimo tego,że na działce jest sucho jak pieprz..Deszczyk by się przydał...
Kwiatuchy pięknie kwitną...rozwijają się irysy, zakwitła piwonia majowa, kwitną łubiny, firletka ...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
jolami
500p
500p
Posty: 995
Od: 12 lip 2008, o 23:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Nasza działeczka

Post »

Witaj Iza ;:196 Zanim ja wymodziłam posta ze zdjęciami Ty w międzyczasie dopisałaś swój post..
Izuś to tawuła Van Houttea. Mam ją posadzoną wzdłuż płotu...Oj! jak kwitnie /szkoda, że krótko/ to faktycznie robi wrażenie. Bardzo ją lubię. Mój wielosił ma normalne zielone listki, kępkę mam nie dużą bo jakoś słabo rośnie, ale jak chcesz to się podzielę.
Zakwitł mi irysek od Ciebie :tan Jest śliczny - to ten na przedostatnim zdjęciu :)
Awatar użytkownika
joannakr0508
500p
500p
Posty: 784
Od: 8 kwie 2011, o 10:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasza działeczka

Post »

Iryski tak pięknie wyglądają są śliczne takie urocze :wit
Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy. :)
Joanna http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=53393" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Janneke
500p
500p
Posty: 707
Od: 21 kwie 2011, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nasza działeczka

Post »

Cud nie i kolorowo u Ciebie :)

Jolu, jakie piękne łubiny!! Chyba będą moim chciejstwem numer jeden :heja
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: Nasza działeczka

Post »

Piękne te Twoje kwitnące ;:138 ;:138
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
Awatar użytkownika
jolami
500p
500p
Posty: 995
Od: 12 lip 2008, o 23:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Nasza działeczka

Post »

2 x Asia i Ula witajcie :D
Niestety jak nie padało to nie padało, a teraz już drugi dzień pada - cały piątek i całą sobotę :( Z jednej strony to dobrze bo deszczu potrzeba, tylko dlaczego w wekend, kiedy człowiek nie idzie do pracy :evil:
Wczoraj na moment wskoczyłam na działkę coś schować przed deszczem i na trzykrotce nakryłam grasujące ślimaki golasy, dosłownie chyba ze 20 sztuk -MASAKRA :twisted:
Coś słonecznego w ten deszczowy dzień..
Obrazek

Obrazek

Obrazek
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Nasza działeczka

Post »

Joluś powtórzę się ... piękne fotki robisz , a z łubinem świetna ;:138
U nas tez przez dłuższy czas padało , na szczęście ślimaków mniej niż w roku ubiegłym :D co rano robię zbiór po warzywniaku i gdzieniegdzie na trawniku ,golasa miałam jak do tej pory tylko jednego więc da się znieść . Języczki obłożyłam tak na zapas gałązkami jałowca więc tam nie włażą ;:224 za to mrówek mam nadprogramowo i wykurzyć ich nie idzie :(
Awatar użytkownika
jolami
500p
500p
Posty: 995
Od: 12 lip 2008, o 23:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Nasza działeczka

Post »

tija pisze:na szczęście ślimaków mniej niż w roku ubiegłym :D co rano robię zbiór po warzywniaku i gdzieniegdzie na trawniku ,golasa miałam jak do tej pory tylko jednego więc da się znieść . :(
Elu to masz szczęście z tymi ślimakami...,Ja mam zdecydowanie więcej niż w tamtym roku :evil: Jednego, może trzy to ja znalazłam z domkiem, reszta to właśnie golasy.. ;:223
Dzisiaj była piękna pogoda 26 stopni... ;:3
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Nasza działeczka

Post »

Jolu zachwycam się Twoimi fotkami :D Ten skrawek rabaty z hostą i pniem cudo, wspaniałe miejsce i cudownie ujęte w kadrze :D
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nasza działeczka

Post »

Iryska rozpoznaję :) U mnie ślimaków nie ma zbyt wiele, bo i pada rzadko. Za to mrówek zatrzęsienie. Chyba jeszcze żadnego roku nie było ich aż tyle. Popieram poprzedniczkę - ostatnie zdjęcie jest rewelacyjne. Widzę, że nie tylko mój aparat nie radzi sobie z kolorem kuklików :roll: Żałuję, że mam tylko fioletowy łubin...
Awatar użytkownika
Janneke
500p
500p
Posty: 707
Od: 21 kwie 2011, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Nasza działeczka

Post »

Jolu, Twoje zdjęcia to prawdziwy majstersztyk, a to z łubinem pobija wszystkie ;:196
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”