Ogródkowa odskocznia - początek

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
asiulka-a55
50p
50p
Posty: 53
Od: 29 maja 2011, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Brzesko

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Widze ze ogródeczek w oczach się rozrasta i pięknie kwitnie , owszem Feliks jest cudowny i dlatego za nic co zepsuje nie jest ukarany no nie potrafie go skarcić , zakupy też widze udane to moze u siebie pochwale się swoimi,pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
Hanka 1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3058
Od: 30 kwie 2008, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kielc

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Witaj Sabinko
Ano przyszłam z rewizytą i przeszłam cały wątek.Ogród zmienia się z godziny na godzinę.Teraz już jest bardzo kolorowy.A róże wcale nie są NN.Masz Fresie,Ice Lady i Erotikę.A najwspanialszy jest pomocnik przy kranie z wodą ;:108
kochajmy ludzi, tak szybko odchodzą...
oaza spokoju Hanki
ciasta domowe Hanki
Awatar użytkownika
Sabcia
200p
200p
Posty: 207
Od: 17 kwie 2011, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Wodzisławia Śląskiego

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

muszu852 dziękuję za wizytę :D
Ja dopiero pierwszy raz eksperymentuję z agrowłukniną i korą, zobaczymy co z tego wyniknie. Oby mniej plewienia i manewrowania kociarką między krzewami ;:224

Jojola witaj, no zdjęci nocne nie do końca takie jak bym chciała ale nie radze sobie z aparatem :oops: Wbrew pozorom to że sie kupi lepszy nie znaczy że zdjęcia same lepsze wyjdą :(

asiulka-a55 Witam u siebie:D Maks ostatnio zaczął nagminnie wszystko oblewać, w poprzednich latach nie było to aż tak obfite, i właśnie przez to te ograniczanie terenu :?

Hanka dziękuję za wizytę :D A no pomocnik to nasza największa duma, i jaki ogrodnik! Uwielbia konewki :;230


Chodze po tych moich "placach" jak sie to kiedyś mówiło i jakoś brak mi satysfakcji a przez to zapału. Prace mi jakoś nie idą i wszystko cię odwleka. Miały być nowe ogrodzenia i brama i w ogóle a jest wielkie "G" Bu ! gdyby sie tak szło sklonować :evil:
pozdrawiam Sabina
Zapraszam do mnie :wit
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Cześć Sabcia :wit
Jak się pięknie zakwieciło u Ciebie ;:224 Zakupy spore poczyniłaś a ten omżyn dawida mnie zaciekawił ale wpisałam w google i mi się rozświetliło, że to budleja, ekstra będziesz miała dużo motyli, też planuje sobie kupić.
Awatar użytkownika
Sabcia
200p
200p
Posty: 207
Od: 17 kwie 2011, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Wodzisławia Śląskiego

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Parysko z budleją to w ogóle był przypadek. Chciałam kupić krzak co wabi motyle ale nie wiedziałam ani jak sie nazywa ani jak wygląda, będąc w szkółce wzięłam omżyn bo mi sie zdjęcie na etykiecie spodobało a po przyjeździe do domu ciotka mnie uświadomiła że to właśnie budleja i że to ona wabi motyle. Na razie nie kwitnie i nie nastawiam sie na kwitnienie w tym roku, ale w przyszłym powinno już być fajnie. Już nie mogę sie doczekać jak mi ta nowa rabatka zarośnie przyszłym roku bo teraz tam trochę łyso, a i kory ubyło bo po silnym wietrze u sąsiada wylądowała, i teraz agrowłuknina wyłazi, no i jeszcze coś na obrzeża potrzebuje ale na kamienie będę mogła sobie pozwolić dopiero gdzieś we wrześniu.

U nas pada i pada.... a mi dach przecieka :evil:
pozdrawiam Sabina
Zapraszam do mnie :wit
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Eh u mnie też pada i też dach przecieka a mieszkamy dopiero rok. Ja sobie już korę daruję, nigdy już w nią nie za inwestuje, wydałam 240 zł i nie starczyło na wszystko jak sobie pomyśle, że mogłam za te Pieniążki kupić np. jałowce płożące na allegro widziałam małe sadzonki po 3,50zł. Też mi korę wywiewa a i włókniny nie dałam i chwasty i tak muszę wyciągać a takie jałowce za parę lat by urosły i więcej uroku by dawały, no cóż człowiek na błędach się uczy,
Awatar użytkownika
Sabcia
200p
200p
Posty: 207
Od: 17 kwie 2011, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Wodzisławia Śląskiego

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

W sumie może warto sie zastanowić nad tymi jałowcami, chociaż ubzdurałam sobie połączenie rabaty wysypanej korą z taką ze żwirkiem oddzielone jakimś obrzeżem :roll:
pozdrawiam Sabina
Zapraszam do mnie :wit
Awatar użytkownika
amatorka015
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1861
Od: 12 kwie 2011, o 17:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zapolice (woj.zachodnio-pomorskie)

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Powinnaś zmienic nazwę wątku ....jakie początki ja tu widzę już piekny ogród Gratuluje ;:180
Pozdrawiam, niedługo wpadne znowu :P
ZAPRASZAM.. JUSTYNA
Dorobek Amatorki
Awatar użytkownika
Sabcia
200p
200p
Posty: 207
Od: 17 kwie 2011, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Wodzisławia Śląskiego

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Wiesz moje to są początki :oops: Pierwszy rok udzielam sie w ogrodzie, wcześniej plewiłam tylko i kosiłam trawnik a reszta do mamy należała a teraz wprowadzam innowacje :tan
Chociaż mamie jeszcze zdarzy sie posadzić coś nie tam gdzie ja myślałam no ale trzeba iść na kompromis a poza tym dobrze że czasami jeszcze ma ochotę cokolwiek posadzić :(
pozdrawiam Sabina
Zapraszam do mnie :wit
Awatar użytkownika
paryska
1000p
1000p
Posty: 1118
Od: 20 lip 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Ja też sobie pewne rzeczy kiedyś bzdurałam ale praktyka pokazuje, że czasami się nie da tak jak by się chciało. ja lubię rośliny i tak kiedyś nic między nimi nie będzie widać, korę trzeba uzupełniać a roślinki się rozrastają
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Sabciu, witaj :) przysżłam z rewizytą obejrzeć te Twoje ogrodowe początki, a tu tymczasem już sporo się dzieje! masz pole do popisu, widać że ogród zaczyna Cię pochłaniać mimo, że masz go od niedawna i czuć, że kochasz naturę...
będę Ci kibicować, a tymczasem serdecznie Cię pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Sabcia
200p
200p
Posty: 207
Od: 17 kwie 2011, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Wodzisławia Śląskiego

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

;:74
Ciągle pada! Asfalt ulic jest dziś śliski jak brzuch ryby,
Mokre niebo się opuszcza coraz niżej,
żeby przejrzeć się w marszczonej deszczem wodzie. A ja?
A ja chodzę desperacko i na przekór wszystkim moknę,
Patrzę w niebo, chwytam w usta deszczu krople,
patrzą na mnie rozpłaszczone twarze w oknie, to nic.

Ciągle pada! Ludzie biegną, bo się bardzo boją deszczu,
Stoją w bramie, ledwie się w tej bramie mieszcząc,
ludzie skaczą przez kałuże na swej drodze. A ja?
A ja chodzę, nie przejmując się ulewą ani spiesząc,
Czując jak mi krople deszczu usta pieszczą,
ze złożonym parasolem idę pieszo, o tak!

Ciągle pada, alejkami już strumienie wody płyną,
Jakaś para się okryła peleryną,
przyglądając się jak mokną bzy w ogrodzie. A ja?
A ja chodzę w strugach wody, ale z czołem podniesionym,
Żadna siła mnie nie zmusza i nie goni,
idę niby zwiastun burzy z kwiatkiem w dłoni, o tak.


aguniada witam u siebie :wit
U mnie jak padała tak pada a robira w ogrodzie rośnie w oczach :evil: szykuje sie wielkie koszenie jak już przestania lać.
Spróbuje dzisiaj wstawić jakieś zdjęci ale później
A teraz serwuje gorącą ;:40 dla wszystkich odwiedzających co marzną dzisiaj tak jak ja ;:47
pozdrawiam Sabina
Zapraszam do mnie :wit
Awatar użytkownika
Altika
500p
500p
Posty: 610
Od: 29 mar 2011, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łęczna

Re: Ogródkowa odskocznia - początek

Post »

Sabinko jeszcze chyba dożo pracy przed Tobą, ale pomysł z ustawieniem donic z sezonowymi w ogrodzie jest fajny. Zanim dosadzisz krzewy na stałe kolorowe sezonowe urozmaicą widoki. Podobają mi się, bo ogród jest wesoły ;:138
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”