Moja działka - Katarzynka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Duży masz ogród a jakie pole do popisu. Ale w takim tempie ,w jakim pracujesz ,to za niedługo będzie u ciebie busz.Ciekawy biały różanecznik
Katarzynka
500p
500p
Posty: 696
Od: 23 mar 2007, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie

Post »

Diaga, Tulipanka, Raczek , Leda , Ina i pozostali goście witam Was miło na mojej działce , cieszę się że widać zmiany jakich dokonałam przez ten rok od kiedy zamieszkaliśmy tu. W tym roku głównie posadziliśmy iglaki , drzewa i krzewy, zazwyczaj są to bardzo malutkie okazy ale z roku na rok bedą wieksze :D Brakuje u mnie bylin i kwiatów jednorocznych, przeglądając Wasze ogrody mam pewien plan , ale to już na wiosnę.
Wczoraj u nas śnieg , dzisiaj rano deszcz, mogę powiedzieć : koniec sezonu w ogrodzie :cry:
Jeszcze oko cieszą ostatnie kwiatki gazani, truskawki ozdobnej i wyszły krokusy o których myślałam że to te wiosenne, chyba że to nie są krokusy. Jestem przygotowana na dożywianie ptaszków, ale ich jeszcze nie ma w moim karmniku.
Dzisiejsze zdjęcia :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Katarzynka
500p
500p
Posty: 696
Od: 23 mar 2007, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie

Post »

coś mi nie wychodzi to wklejanie zdjęć :oops: rozciągnęłam to bardzo, przepraszam
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Kasiu - te dwa ostatnie widoczki są cudne. w życiu bym nie pomyślała, że masz tak młody ogród. I jeszcze sporo fajnych kolorków. :wink:
U mnie już wszystko szare i bure - okropność. Dobrze, że dziś u nas w końcu zaczął padać śnieg to przykryje te okropne szarości :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Raczek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3478
Od: 31 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Katarzynka pisze:coś mi nie wychodzi to wklejanie zdjęć :oops: rozciągnęłam to bardzo, przepraszam
U mnie są bardzo dobre zdjęcia,nie są rozciągniete.
Pozdrawiam Ania
Ogródek Raczka 7
Awatar użytkownika
anczarn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1121
Od: 13 sie 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radzyń Chełmiński
Kontakt:

Post »

No w końcu zajrzałam do Twojego ogrodu :wink: Pięknie tam macie, u mnie jeszcze wszystko niezagospodarowane tez mam zamiar kopać staw :wink: A z której strony Brodnicy mieszkasz dokładniej :?:
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Zdjęcia u mnie ok. a widoki obłędne .Wklej jeszcze coś ,proszę. ;:79
Katarzynka
500p
500p
Posty: 696
Od: 23 mar 2007, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie

Post »

Tulipanko tylko świerki w końcu działki odziedziczyłam od sąsiadów, taki mini lasek nad stawem :D i właśnie to robi wrażenie dużych nasadzeń.
Aniu jak znasz okolice to kierunek Zbiczno, zapraszam :D
Ina dzięki za miłe słowa, dzisiaj mglisto, szaro i ponuro widok z okna przygnębiajacy :cry: ale na parapecie są kwiatuszki ;:1
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
anczarn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1121
Od: 13 sie 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radzyń Chełmiński
Kontakt:

Post »

Znam ten kierunek :wink: ode mnie to przed Brodnicą :wink:
Awatar użytkownika
anczarn
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1121
Od: 13 sie 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radzyń Chełmiński
Kontakt:

Post »

Załóż swój wątek z roślinkami domowymi, bo widzę że masz ich trochę :wink:
Katarzynka
500p
500p
Posty: 696
Od: 23 mar 2007, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie

Post »

Aniu mieszkam przy samej drodze, a moje domowe to nic specjalnego, pospolite odmiany i zazwyczaj z odzysku czyli uratowane przed śmiercią.
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Witaj sąsiadko
Nie wiem dlaczego wcześniej tu nie trafiłam :roll: ale lepiej póżno niż wcale :?
Ślicznie masz u siebie i teren spory do zagospodarowania i popisu .U mnie już zaczyna powoli miejsca brakować ,teraz jak coś kupię to muszę się poważnie zastanowić gdzie to posadzić .Domek też fajny macie no i szybko powstał :D
W stawie masz jakieś rybki? :wink:
Katarzynka
500p
500p
Posty: 696
Od: 23 mar 2007, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kujawsko pomorskie

Post »

Witaj Bożenko , dzięki za odwiedziny,śmieję się że u mnie to więcej ziemi niż zieleni, ale czas zrobi swoje i może kiedyś tak jak Ty powiem : .........nie mam miejsca. Staw był zarybiony zaraz jak powstał, są karpie, amur, liny i chyba to wszystko. Nie wyławiamy ich , czasami siadamy na ławce i po wrzuceniu kilka kromek chleba patrzymy jak sobie jedzą , Bert szaleje a nam już nic wiecej do szczęścia nie potrzeba :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”