I ja wymarzyłam sobie ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
repas200
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2095
Od: 12 mar 2011, o 13:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Hah no dobra nie słuchaj mnie :;230 Ja bredzę :;230
My name is Daniel
lidka1102
200p
200p
Posty: 476
Od: 22 mar 2009, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

ah, tak Biedronka. Śledziłam gorącą dyskusję Forumowiczów na temat zakupów z Biedronki. Owszem skusiłam się kilka razy i w sumie nie narzekam. A prawdę mówiąc po kilku wizytach np. w OBI właściwie nie widziałam różnicy (oprócz ceny!!). No niestety jesteśmy pokoleniem supermarketów, nawet ogrodniczych. Z drugiej strony to właśnie w OBI kupiłam np. cosmosa czekoladowego Obrazek
mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=42468" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
repas200
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2095
Od: 12 mar 2011, o 13:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

W OBI jest drogo a w Biedronce tanio ;) A produkty się za bardzo nie różnią ;:224
My name is Daniel
heliofitka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7921
Od: 2 cze 2010, o 11:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Nawet nie wiesz, ile dałabym za możliwość tworzenia ogrodu od początku. Teraz byłabym mądrzejsza o wszystkie popełnione w przeszłości błędy i przede wszystkim, jest forum, gdzie wiele dobrych i mądrych duszyczek podpowie, jak ich uniknąć. Życzę powodzenia i radości z tworzenia :D
Pozdrawiam Iwona
Domowe Ogród
Spis treści
Awatar użytkownika
elila
1000p
1000p
Posty: 1713
Od: 24 kwie 2009, o 20:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Całowanie (mazowieckie)
Kontakt:

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Prrr, przystopuj trochę, twój wątek pedzi jak szalony...
Fajnie u ciebie! Też nie możesz się doczekać z nowymi nasadzeniami, znam to ;:108
Super niespodzianka od rodziców! Jak ją wykożystałaś? Może oranżeria.... ;:224
lidka1102
200p
200p
Posty: 476
Od: 22 mar 2009, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Standardowo,są plusy i minusy. Biedronka to niskie ceny, ale i mały wybór plus czasami kiepska jakość, OBI spory wybór, ale i wysokie ceny oraz często fatalna jakość.Czasami mam ochotę potrząsnąć tymi ludźmi za to jak traktują roślinki!! :D Aż serce krwawi jak czasami wejdzie się między regały a tam palety pełne padniętych roślin. :(
Siberia co do drzewek- oczywiście na tym forum-wyczytałam, ze właśnie lepiej tak nie robić. Stąd mój wiosenny plan zmiany obecnego stanu na rabatę, gdzie będzie jodła koreańska(bożonarodzeniowa :wink: ) i kilka innych "chciejstw".Inspirowałam się oczywiście ogrodami Forumowiczów! Pozostałe dwa drzewka, które mają taką "obwódkę" są ponad nią, więc zakładam, że nic im nie grozi. Ale serdecznie dziękuję za cenna uwagę!!
mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=42468" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
repas200
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2095
Od: 12 mar 2011, o 13:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Zazwyczaj nie opiekują się nimi tak jak powinni nie podlewają ich i nie pielęgnują dlatego takie widoki są częste w hipermarketach :( :evil:
My name is Daniel
lidka1102
200p
200p
Posty: 476
Od: 22 mar 2009, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Heliofitko, ja dopiero uczę się ogrodnictwa; od Forumowiczów ( i za to dziękuję! Zawsze , jak mówię coś o jakiejś roślinę, zaczynam: " bo na forum..." :D ) A poza tym sam ogród cię uczy.. Z drugiej strony, dużo ryzykowaliśmy, bo na prawdę mało wiedzieliśmy na ten temat,a wiadomo, im więcej się wie, tym mniej popełniasz błędów. Z drugiej jednak strony tylko ci, którzy kochają to, potrafią docenić radość z kiełkującej jednej cebulki lub np. wymorzonego pierwiosnka :wink: Obrazek Poza tym Twój ogród prezentuje się wyśmienicie, zupełnie jak "spod igły" wytrawnego ogrodnika!!

Elila domek ma w środku siedzisko i stolik, schowek na narzędzia.. i jeszcze miejsce na tańce :wink:
mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=42468" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

widzę że zapał do pracy duży ;:224 oby tak dalej i aby ;:3 nareszcie grzało jak należy pozdrawiam cieplutko i życzę samych sukcesów ps.z utęsknieniem czekam na dalsze fotki z działeczki
lidka1102
200p
200p
Posty: 476
Od: 22 mar 2009, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warmia

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Roza333 witam w moim ogrodzie! :)
Pozwoliłam sobie zajrzeć do Twojego ogrodu; piękne rośliny!!
Mam przy okazji pytanie; czy wiesz możne jak nazywa się kwiat, który zamieściłaś w swoim wątku na stronie 4??
(http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 5&start=42 )
piękny!
mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=42468" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Witaj Lidko :wit
Wow, ale tempo... powstawania wątku i ogrodu ;:138
Niespodzianka od rodziców super, imponująco wyglądają też łupy z odwiedzin ogrodów rodziny i przyjaciół. Masz już dużo ciekawych roślin. Bardzo mi się u ciebie podoba, będę podglądać jak powstaje twój wymarzony ogród.
Awatar użytkownika
przemekg
1000p
1000p
Posty: 1673
Od: 9 sty 2010, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północne Mazowsze

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Ale Twój ogród rośnie błyskawicznie, wczoraj załapałem sie wieczorem na pierwszy post :D , dziś wstaję rano i juz 3 strona :shock: , zapału nie brakuje a to najważniejsze :wink:
Pozdrawiam
Cz. I
Cz. II
Awatar użytkownika
martinez_82
500p
500p
Posty: 664
Od: 1 wrz 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: I JA WYMARZYŁAM SOBIE OGRÓD..

Post »

Piękne położenie działki efekty widać na pierwszy rzut oka, Ciekawy jestem jak funkie ci sie przyjmą u mnie w tym roku będą juz 2-letnie ciekaw jestem jak mocno się rozrosną. Pozdrawiam MArcin
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”