Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Witaj Stasiu .Piękna kolorowa wiosna do Ciebie zawitała.Tulipanki teraz zasadzone mogą jeszcze zakwitnąć w tym roku.Sprawdzone przez koleżankę.No chyba że miały przez zimę ciepło to wtedy mogą nie zakwitnąć.
Nowości cudowne
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Grazka, ;:167 bardzo dziękuję za odwiedziny i miłe słowa ;:180
Już lecę do Ciebie pooglądać nowe zdjęcia. Miłego dnia. ;:196
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

pięknie i wiosennie u Ciebie ;:138
Tulipanki cudeńka - mam nadzieję ,że szybciutko zakwitną i pochwalisz się nimi ;:65
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

O jak masz kolorowo już na ogrodzie. A czy pysznogłówki będziesz dzielić? Bo ja bym baaardzo prosiła, żebyś o mnie wtedy pamiętała :wit
Tulipanki super, życzę by szybciutko zakwitły
Pozdrawiam serdecznie - Agnieszka
dawidbanan
---
Posty: 7593
Od: 29 cze 2009, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Jakie masz kolorki pysznogłówki?
Tulipanki, hiacynty, ale wiosną u Ciebie ;:3

U mnie tulipany mają pączki ale jeszcze zielone..
Wczoraj znalazłem w ogródku tulipanka co ma 2 kwiaty przy sobie :shock:

Cieszę się, że roślinki doszły całe i zdrowe, i że jesteś zadowolona :)
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

kolorków co nie miara i ile rozsad.A tulipanki bardzo fajne .Ciekawe kiedy zakwitną
Awatar użytkownika
trzynastka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12861
Od: 8 paź 2009, o 18:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Pięknie już zielono u Ciebie Stasieńko, i cudne widoki jak zieloności posadzone w domu zaczynają z doniczek łebki wychylać :)
Awatar użytkownika
Zyta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 21 maja 2008, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Stasiu - Witam - bratki ślicznie kwitną, pewnie to zeszłoroczne samosiejki?
Dziękuje za odwiedziny,,, Zapraszam doOgrodowych marzeń

Buziaczki przesyłam ;:196
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Witam, witam, witam :wit
Za oknem noc i słychać deszcz na szybie. Leciutko stuka i dobrze. Ja w ogródku mam ziemię bardzo suchą i już muszę podlewać dlatego, deszcz u mnie to ulga dla rąk.
Czeka mnie jeszcze mnóstwo plewienia. Dlaczego chwasty i trawa rosną bardzo powoli i to tam gdzie im nie wolno? Cgyba na złość?!
Coraz więcej kwitnących roślinek. Czasami się dziwię: posadziłam 10 cebulek a zakwitło np. 6, 2 - nie wiem co jest tego powodem.

Zyta ;:100 - trafiłaś, to są bratki zeszłoroczne, mini, które się rozsiały prawie po całym ogrodzie. Próbuje nad nimi zapanować ale to nie bardzo mi idzie.

Celinko ;:100 , zieleniej się robi to fakt ale nasionka w domu nie wschodzą. Odrobinka tylko wzeszła, szkoda bo mam tak dużo nasionek. Będę próbowała sadzić je od razu do ziemi, może to pomoże?!

Andrzej ;:100 , tulipanki już coraz więcej pokazują kolorek a będzie ich dużo więcej.

Dawidku ;:100 , mam pysznogłówki czerwone. Jak przyjedziesz to sobie wykopiesz z dużą bryłą ziemi. W tym roku dostałam sadzonkę pysznogłówki o kolorze fioletu ale to dopiero sadzonka. Widziałam u Ciebie tego bliźniaka, bardzo fajny. Zrób zdjęcie jak zakwitną kwiatki, to będzie widok. A Twoje tulipany jak nabiorą kolorków to dopiero będzie szok.
Cieszę się bardzo z przysłanych przez Ciebie roślinek. Teraz czekam jak dadzą znać że się u mnie przyjęły.

Aga ;:100 proszę podać na PW adres to mogę już Tobie je przesłać. Tak się rozeszły po klombiku że miejsca brakuje. Ja pysznogłówki bardzo lubię, są takie piękne a ile zlatuje się do nich pszczółek, ech co tu gadać - pysznogłówki każdy powinien mieć w ogrodzie.

Ula ;:100 , dziękuję bardzo. Jutro zrobię nowe zdjęcie tulipankom. Abym tylko zdążyła bo zapowiadają deszcz.

Oto co słychać na mojej ziemi:
Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

- piękny kolorek ;:108 ;:108 Obrazek

Oto moja jedyna Maria Kaczyńska, którą otrzymałam od zaprzyjaźnionej pani ze sklepu ogrodowego, jeszcze w zeszłym roku: Obrazek trochę niewyraźne, przykro mi. Postaram się zrobić lepsze zdjęcie.

A teraz pochwalę się czosnkiem słoniowym, który zamówiłam na Forum i przyszedł do mnie aż z ...Anglii.
Patrzcie i dziwujcie się : Obrazek

Obrazek Obrazek
Wielki prawda? Ząbek tego czosnku ma ok. 6-10cm. Serio! Na dole, dla porównania położyłam ząbki kupione w polskim sklepie, (chyba są z Chin) i to takie średnie a jednak widać różnicę.

Kupiłam jeszcze w Biedr... przecenione bukszpany - kule. Obrazek

Na dziś wystarczy mojego chwalenia się. Życzę spokojnej nocy i miłych snów.
Pa, pa, pa :wit ;:196 ;:19
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Zyta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 21 maja 2008, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Stasieńko Czosnek słoniowy olbrzymi. Mam zastrzeżenia do jego kolorku, wygląda na stary - pożółkły.
Kupiłam chiński w Markecie jest żółty taki jak Twój słoniowy. Ty chiński masz biały. ;:7
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Witaj Zyto ;:196
Czy żółty kolor czosnku to znaczy, że jest zły? Proszę, nie smuć mnie. ;:180 Biedak przyszedł aż z Wyspy, trudno i tak muszę go posadzić. Mam cichą nadzieję, że się uda. U mnie dziś pada od dwóch godzin a dla mojej piaszczystej gleby to i tak bardzo mało. Jutro ma być już dużo słoneczka. Zobaczymy, pa-pa ;:196
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

... to jeszcze raz ja....
Znalazłam coś na poprawienie humoru i muszę to wkleić:

Dziadek kupuje pierścionek
W piątek późnym wieczorem do jubilera przyszedł stary, obleśny dziadek z towarzyszącą mu, przecudnej urody zgrabną dziewczyną. Zaczęli oglądać pierścionki. Po dłuższej chwili ona wybrała piękny egzemplarz. Dziadek upewnił się czy to właśnie ten pierścionek jej się spodobał i mówi jubilerowi, że go kupuje. Jubiler na to:
- Ten pierścionek kosztuje 100 tys. złotych.
- Nie szkodzi, biorę!
- Zapłaci pan gotówką czy kartą?
- No, wie pan - mówi dziadek - taką kwotę nie nosi się w portfelu, więc zapłacę kartą.
Sprzedawca się lekko zafrasował i mówi:
- Proszę mnie źle nie zrozumieć, ale przy takiej kwocie do zapłaty muszę sprawdzić, czy pańska karta ma pokrycie na koncie, a w piątek o tej porze banki są pozamykane. Do poniedziałku nie będę mógł zweryfikować pańskiej karty, więc co pan proponuje?

Dziadek:
- Proszę pana! Nam naprawdę zależy na tym pierścionku, więc aby nikt go nie kupił proszę go zdjąć z wystawy i schować do sejfu wraz z moją kartą kredytową. W poniedziałek rano sprawdzi pan w banku czy karta ma pokrycie, zadzwoni do mnie pod numer, który panu zostawię, a ja wtedy ponownie do pana przyjdę.
Jubiler zrobił tak, jak zaproponował klient. W poniedziałek rano po przyjściu do pracy dzwoni do banku, podaje numer karty dziadka, a tam mu mówią:
- Panie! Ta karta nie ma pokrycia od 3 lat!
Sprzedawca pobladł i telefonuje do dziadka:
- Proszę pana! W banku powiedzieli, że pańska karta nie ma pokrycia od 3 lat! Jak pan to wyjaśni?
Dziadek na to, z uśmiechem:
- Proszę pana, ja doskonale wiem, że moja karta od 3 lat nie ma pokrycia na koncie. Ale czy pan wie jaki ja miałem cudowny weekend?


Dobre, :;230 ;:7 :;230 ;:7 :;230
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Rudominka
200p
200p
Posty: 492
Od: 9 wrz 2010, o 21:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.3

Post »

Świetne :;230 :;230 :;230
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”