Ogródek AGNESS cz. 8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Grażynko krokusiki otworzyły się dopiero dziś, też już nie mogłam doczekać sie aż się pojawią. Niedługo pokażą się i u Ciebie :D Teraz to już będzie szło szybko, już coraz cieplej i kwiatuszki przestaną się lenić :D

Krysiu oj robi, robi 8-) :lol: Ciągle widzimy jakieś kolejne piękności i koniecznie musimy mieć je w swoim ogrodzie 8-) :lol:
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Aga, a ja sie wkrótce nad j.Białe wybieram, M dzisiaj był na oględzinach, bo jakiś kret pole minowe na moim trawniku założył ;:14
Tak więc być może wpadnę z zapowiedzianą, niezapowiedzianą wizytą :wit
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

U mnie też pełnia krokusowego kwitnienia.
A jak już słoneczko zaświeci to istne cudo :shock:
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Joluś strasznie sie cieszę :D Daj koniecznie znać, kiedy mogę się Ciebie spodziewać ;:196

_oleander_ u Ciebie pełnia, u mnie zaledwie począteczek. Ale mam nadzieję, ze z dnia na dzień będzie więcej kolorków :D

Wczoraj wieczorkiem dostałam przesyłkę z Lilypolu. Cebule piękne i 2 gratisiki :D

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dez_old1
1000p
1000p
Posty: 1759
Od: 10 maja 2009, o 08:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Agniesiu taka przesyłka to naprawdę raduje serducho ;:108 ciekawi mnie czy dostałaś zamówione clematisy bo moje coś się opóźniają z dotarciem do mnie ;:224 Jednak jestem dobrej myśli i liczę się z nimi zobaczyć w tym tygodniu :wink:
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Ja już swoje cebule z LILYPOLU posadziłam .Dostałam w piątek ,ale bez gratisków . :?
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Aguś jeszcze nie dostałam. Ale prosiłam tę Panią, żeby mi wysłała dopiero wtedy, gdy można będzie już sadzić. Myślę, że będzie to na początku kwietnia. Ja nie bardzo mam gdzie przechowywać roślinki w chłodnym miejscu, więc wolę je dostać przed samym posadzeniem :D

Jolu ale Ci fajnie że już mogłaś posadzić cebule :D . U Ciebie cieplej, ja muszę jeszcze troszkę poczekać, żeby ziemia się ogrzała. Ale mam nadzieję, że uda mi sie zrobić to w przyszłym tygodniu :D Teraz muszę posadzić rózyce :D
elsi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4841
Od: 17 sty 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Ja też już w poniedziałek dostałam 2 paczki z Lilypolu (bez gratisków-zależy chyba, kto pakuje :roll: ),
ilościowo była zgodna, choć trochę czasu poświęciłam, by to sprawdzić i podzielić dla siedmiu osób :lol: .
Najmniejsze cebulki to chyba azjatki, OT są naprawdę olbrzymie, Gizmo kupiłaś?
Nie jest tak źle Agnieszko z tą wiosna, u mnie można już sadzić, tylko czasu trochę za mało,
nie wiadomo, za co się wcześniej łapać: ciąć? sadzić? grabić? - chyba parę dni urlopu trzeba wziąć :wink: .
Pozdrawiam. Elżbieta
Ogród Elżbiety
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Eluś nie Gizmo nie kupowałam, ale będę chciała, bo to prawdziwe olbrzymy.....ale to już wiosną 8-) :lol:
Czy lilie już będziesz wysadzała do ogródka :?: Ja planuję w przyszłym tygodniu. Co do urlopu, to właśnie na nim jestem, od poniedziałku przez 3 tygodnie :tan
Dla 8 osób zamawiałaś :shock: , to niezłe paki musiały być 8-) :lol:
Awatar użytkownika
AgaNet
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5200
Od: 26 sie 2010, o 11:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szkocja

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

:wit

No pieknie - wąteczek pędzi w najlepsze a ja dopiero teraz się zorientowałam :;230 ale lepiej późno niż wcale :lol:

Piękne róże Aguś ;:138 i cebule ;:138 Teraz tylko sadzić, sadziś, sadzić ;:138
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11285
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

:shock: ALE LILII NAKUPIŁAŚ!!Będzie co oglądać u Ciebie jak zakwitną ! Ale chyba w żadnym wątku ich nie braknie bo jak widać na FO wiele zamówień zostało poczynionych.A ja wspieram miejscowy handel.Niczego nie zamawiałam.Ale trochę nowości się i u mnie znajdzie... :tan
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Moje lilie już wybujałe i też nie wiem czy już wsadzić jak na sobotę nadają śnieg.
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Witaj Aguś ;:196 , fajnie, że zguba się odnalazła :wink: :lol: Sadzenie rozpoczynam lada dzień...już nie mogę się doczekać. Cieszę sie, ze już prace porządkowe w ogrodzie zakończyłam :tan

Maryniu, ja z zakupami głównie bazuję na internecie. U mnie sklepy ogrodnicze bardzo słabo zaopatrzone a i ceny dużo większe. Tak, ze bardzo sie cieszę, ze przez internet mogę zrobić zakupy :D

Andrzejku właśnie byłam u Ciebie i oglądałam posadzone lilijki :D Ja faktycznie planuję posadzić w przyszłym tygodniu, czekam, żeby ziemia zrobiła sie odrobinę cieplejsza. Lilie jak zakwitną trzeba zobaczyć koniecznie 8-) :lol:
Co do młodych hibiskusów, ja trzymam okrycia na maxa, jak najdłużej, tak samo na hortensjach, bo zdecydowanie najbardziej szkodzą pąkom wiosenne przymrozki. W dzień ciepło w mocy mrozik i pąki przemarzają. Można zdjać i obserwować prognozy i w przypadku zapowiadanych przymrozków okrywać, ale u mnie to odpada, bo ja wieczorami pracuję.

Małgosiu, nie strasz mnie tym śniegiem :shock:
Liliom śnieg nic nie zrobi, bo przecież kiełki będą schowane pod ziemią, więc nie zmarzną . Gorzej jak miałby być spory mróz :roll: Ale ja jednak czekam do przyszłego tygodnia. Najgorzej , że paczka jest duża i lilie nie zmieszczą mi sie do lodówki,a z chłodnym miejscem u mnie kłopot. Ale może w spiżarce jakoś przetrwają :roll:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”