Ogródek AGNESS cz. 8

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
jolami
500p
500p
Posty: 995
Od: 12 lip 2008, o 23:53
Lokalizacja: opolskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Aguś ja też bardzo lubię hosty i kilka ich mam. Z przyjemnością jednak oglądam i podziwiam u innych kompozycje hostowe, bo wszystko jest takie przemyślane, a u mnie na rabacie to taki miszmasz. No,... może poza jednym miejscem ? nad murem oporowym mam jakoś sensownie dobrane rośliny: hosty, przywrotnik, miodunka.. Mnie żurawki też jakoś nie biorą ? mam chyba tylko 2 szt. Zresztą u mnie praktycznie nie ma cienia.., ale u innych chętnie oglądam.
A miałam napisać, że pod brzózkami :D masz piękną kompozycję, ale się w porę zreflektowałam, że to pewnie nie brzozy :D
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Jolu u mnie też na rabatkach miszmasz ...kolorowo i pstrokato 8-) :lol: Ale ja tak lubię :D
Żurawki też mnie nie brały....do zeszłego roku miałam tylko 2....było tak do czasu aż kilka kupiłam.....a jak już kupiłam i zobaczyłam jak wyglądają na rabatach.....to popłynęłam....teraz mam co najmniej 60 krzaczków ( niektóre sie powtarzają) 8-) :lol: Wiele z nich rośnie na słoneczku, nawet na skalniaku i tam są najpiękniejsze :D
Ta brzózka to.....wiśnia 8-) :lol: z pobielonym pniem 8-) :lol:
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Aguś, z przyjemnością nadrobiłam zaległości- jak zwykle mistrzowskie zdjęcia!! Rabaty hostowe zachwycające!!
Miłego dnia ;:196
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
anka_
ZBANOWANY
Posty: 1603
Od: 12 lip 2010, o 14:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Agnieszko ta brzózkowa wiśnia superaśna- jak całe zestawienie ;:180 w ogóle te rabatki hostowe świetne, wielkie, rozrośnięte kępy w świetnej 'aranżacji'. No i muszę kupić żurawki- wprowadzają kolorek i taką... lekkość i bajkowość :D I tak cofnę się troszkę- cudowny liliowiec i rewelacyjne zestawienie ;:180
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Agnieszko ;:167 60 krzaczków żurawki :shock:
Ja, mam tylko dwa krzaczki i to traktowane po macoszemu :oops: muszę im więcej uwagi poświęcić :D
Może kiedyś połknę bakcyla żurawkowego :lol:
Na razie to zachwycam się tymi kwitnącymi w ciemno czerwonym kolorze, jak widzę na forum :D
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
Awatar użytkownika
evikc
500p
500p
Posty: 872
Od: 18 lis 2010, o 00:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Irlandia, Waterford

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Aguś piękne hosty i całe zestawienia takie dorodne i zdrowe ;:138. Ja mam kilka odmian host 2-3 letnich i teraz zakupiłam nowe pod płot rosną sobie razem z liliowcami niestety te nowe są jeszcze malutkie. Żurawkowej choroby też się nabawiłam przez forum i od Igi zakupiłam kilkanaście odmian. Są cudowne i tak właśnie się prezentują na rabatach. U mnie wszędzie królowały liliowce jeszcze rok temu, teraz przez forum moje zachciewajki ogrodowe się zwiększyły i mam coraz więcej i więcej kwiatów. Twój ogród też się przyczynił do tych zachciewajek był jednym z pierwszych który systematycznie zaczęłam odwiedzać i tak mi się podoba, że często tu zaglądam i dalej będę zaglądać. :wit
Zapraszam do siebie. Ewa
Mój wątekNadwyżki
Już Ireland!! Jak ja tęsknię za ogrodem!!
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS cz. 8

Post »

Moniś, Aniu, Halinko, Ewa bardzo dziękuję za miłe słowa ;:196 To wielka radość, ze komuś podoba sie nasze dzieło, które tworzymy z pasją i miłością :D Żurawki mnie nie ruszały....do czasu aż kupiłam kilka i zobaczyłam jak wspaniale prezentują sie w ogrodzie, ubarwiają wszystkie zakątki, nawet te cieniste, gdzie mało kolorków :D Nawet zimą są pięknym kolorowym akcentem w ogrodzie :D O hostach można napisać to samo, wspaniałe bezobsługowe, a jakież atrakcyjne rośliny, mam tylko kilka odmian, ale na pewno dosadzę więcej :D

Zapraszam serdecznie do kolejnej -letniej- odsłony mojego ogródka
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=44409
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”