mój mały kawałek zieleni

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Ciekawe jakie kwiatki posadzisz w misiowym rowerku?;)

Moja mama w takowym pojeździe ma albo surfinie, albo sanvitalię.

Mój mały rozrabiaka dostał na urodziny w styczniu hamak ale taki w formie fotela wiszącego (nie wiem jak to nazwać), odkąd go tatuś zawiesił w piątek - mały prawie wcale z niego nie schodził. I dodam Ci (w sekrecie hihi) że i jak się na nim nieźle bujałam :heja
***Ola***
Moja odskocznia
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

To pradwda hamak to świetna sprawa więc bąblowi się nie dziwię i Tobie też.
My na działce mamy normalny hamak rozwieszany pod drzewami i zawsze jest walka o wylegiwanie się w nim - nawet kiedyś zapowiedziałam ,że grafik godzinowy wprowadzę .Ja sama uwielbiam sobie w nim pospać.
Ale na taki jak Wy macie też mam ochotę bo w nim świetnie czyta i chyba fundnę mojemu mężowy i niech się martwi gdzie go zawiesi a ja będę miała super miejsce na odpoczynek.
A co do rowerka to powiem szczerze że jeszcze nie myslałam co w nim będzie (na razie postawiłam sobie w pokoju i podziwiam swój prezent) ale surfinia to dobry pomysł .Dziękuje Olu.
U nas dzisiaj jeszcze gorzej niż wczoraj bo jest zimno ;:14 i pada deszcz ale mam nadzieję ,że w końcu się wypogodzi i będę mogła polecieć na działeczkę i pstryknąć kilka nowych fotek. ;:65
Miłego popołudnia :wit
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

U nas pogoda też nijaka, jutro po pracy wyruszamy na działeczkę, w piatek niestety raniutko w drogę do pracy , ale mam nadzieję ze nam skrócą troszkę dzień :) Ciekawa jestem jak tam moje pomidorki się przyjęły i choineczki.

Surfinie myślę, źe bedą b.ładnie wyglądały w misiowym rowerku:) Ja już tradycyjnie mam surfinie na balkonie w skrzynkach, jak będę w domu pstryknę fotki i wstawię do siebie:)

Przyjemnego odpoczynku Uleńko!
***Ola***
Moja odskocznia
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Bardzo dziękuje Olu i wzajemnie dużo słoneczka zyczę i miłego odpoczynku i czekam na fotorerację .
Ja niestety też w piątek i jeszcze w sobotę idę do pracy ;:223
Ale jak tylko pogoda dopisze na pewno będę na działeczce i pstryknę kilka fotek .
Narobiłaś mi ochotę na krzeselkowy hamak i zaczynam przeszukiwanie interentu
Pozdrawiam
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Witam wszystki w kolejny pochmurny zimny i deszczowy dzień.
Wczorajsze popołudnie pozwoliło na krótki pobyt na działeczce - było dość ciepło i słonecznie więc pstryknęłam kilka fotek
Slimaki niestety zjadają wszystko - słatę , fasolkę , seler ,ziółka no i oczywiście kwiaty jest ich mnóstwo nawet w doniczkach .OKROPNOSĆ :evil: jak tak dalej będzie to niestety nic nie będzie ;:124
Obrazek moja nowa różanecznikowa rabatka ( wyjazd do Wojsławic)
Obrazek
Obrazek
Obrazek moje boróweczki sadzone tej wiosny
Obrazek koszyczek wygląda coraz ładniej tylko brakuje słoneczka
Obrazek doniczki wystawiłam na słoneczko aby przeschły odrobinę
Obrazek
Obrazek
doniczki pochowane przed deszczem pod daszek .
To tyle na dzisiaj, wszystkim życzę więcej słoneczka :wit
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
Awatar użytkownika
roza333
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3866
Od: 4 maja 2010, o 11:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie Tarnowskie Góry

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Po tym co piszesz o ślimakach cieszę się że mam jeża bo ślimaków jak na razie nie mam ,a teraz to już chyba 2 jeże parka bo mój M namierzył ich na igraszkach miłosnych :oops:
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Mmmm Ulciu - ale się zmienia u Ciebie! Ja własnie przegladam swoje stare watki i widze jak to wszystko rosnie! Wiosna, wiosna ach to Ty, a co bedzie latem? :)) :) Fotki z balkonu mam ale przez szybe - kiepskie..wrzuciłam jedna do siebie.
Buzka!!!
***Ola***
Moja odskocznia
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Ulciu - mam dla Ciebie niespodziankę, jak tylko wrzuce fotki do komputera, pozwole sobie umieścic jedno zdjęcie w Twoim wateczku :wit
***Ola***
Moja odskocznia
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

bardzo proszę
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Niby czas wakacji a ja nie mam zbyt dużo czasu - praca dom , praca no i oczywiście działeczka . Matura mojej młodszej zaliczona czekamy czy dostała się na studia ,strasza zaliczyła pierwszy rok ze śrenią 4 ,0 jestem dumna z latorośłi .
W weekend po razp ierwszy odważyliśmy się odpalić wędzarnię i uwędziliśmy trochę mięcha - szynka , boczek i podgardle wyszły super (traba ze mnie zapomniałam zrobić zdjęcia) wyczystałam gdzieś że dobry jest też serek biały i wyszedł extra z pałeczkami kurzymi daliśmy ciała bo wcześniej ich nie sparzyliśmy i to był błąd ale człowiek uczy się na błędach za dwa tygodnie powtórka .
Slimaków nadal strasznie dużo ale staram się jes tępić , warzywka nie rosną tak jak bym chciała no ale cóż i tak cieszę się z tego co mam.
Kilka fotek z wczorajszego krótkiego wieczornego pobytu :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
Awatar użytkownika
amalia
500p
500p
Posty: 753
Od: 15 lut 2011, o 16:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Piękne kosze kwitnących kwiatów i cały obsypany kwieciem powojnik... ;:138 Przepięknie Twoje roślinki - jak dobrze że świat roślin jest taki zróżnicowany...Niech zdrowo rosną i najpiękniej kwitną... ;:180
Marusia.
Pozdrawiam miłego dnia wszystkim..
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=81576" onclick="window.open(this.href);return false;
ulikmi
500p
500p
Posty: 619
Od: 1 lut 2011, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk
Kontakt:

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Bardzo się cieszę ,że się podobają moje kosze ,uwielbiam je jak już są takie zarośnięte w tym roku wyglądają napradę ładnie ale co się nalatam aby popodlewać aby nie wyschły a to znowu pochować żeby nie zgniły ;:65 - dbają o moją kondycję ;:224 - ale ja sama uwielbiam wypoczywać na działce więc dla mnie to frajda .Pozdrawiam
Pozdrawiam, Ulka
- Mój mały kawałek zieleni
Awatar użytkownika
wrigley
500p
500p
Posty: 697
Od: 5 mar 2009, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: mój mały kawałek zieleni

Post »

Nie miałam kiedy...wakacje....teraz nadrabiam swoją zaległa obietnicę:

Obrazek
***Ola***
Moja odskocznia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”