Rudominkowe kolory

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Rudominkowe kolory

Post »

No to pisz z doskoku :wink: Wiem jak to jest! Ale ja się sprężam, bo trochę traktuje to forum, jak dziennik prac i pamiętnik kwitnień ;:173
Krokusy piękne! U mnie jeszcze kilka kwitnie tych późniejszych!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Rudominka
200p
200p
Posty: 492
Od: 9 wrz 2010, o 21:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Rudominkowe kolory

Post »

Miłeczko, staram się jak mogę :) Ale zaraz obudzi się najmłodsza i nie wiem, czy nie będę tego wpisu kończyć w nocy :)

Tak więc szybciutko:
Wysadziłam już rozsadę sałat -różne rodzaje: rzymska, listkowa - zielona i czerwona, chyba nawet 4 staggioni jest :) Bób też już na miejscu, za tydzień, może dwa wysieję już do gruntu kolejną porcję.
Pomidorki już na tarasie, chyba od jutra będą zostawać na noc, dziś jeszcze je zabiorę, bo ma być tylko 3 stopnie.
W ogóle posiałam mnóstwo różności i wszystko jest na tarasie - część zupełnie na zewnątrz, część w namiociku foliowym. A są tam: fenkuł, por, seler naciowy, papryka słodka i ostra oraz: werbena patagońska i ogrodowa, petunia Bicola, nemezja, cynia, ogórecznik, chaber bławatek, dzwony irlandzkie, portulaka, dziewanna mix, gailardia, fasolnik egipski i pewnie parę innych :)

Obrazek

A jeśli chodzi o kwiatuszki w ogrodzie, to teraz królują pierwiosnki, sasanki, szafirki, hiacynty, magnolie i forsycje.

Trochę fotek? Proszę bardzo ;:3

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Niestety, hiacynty strasznie się kładą i muszą być podwiązane do palików, co urody im nie dodaje :(

Parę widoczków ogólnych

Obrazek Obrazek

różne różności

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I kosmita na zakończenie :;230

Obrazek
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Rudominkowe kolory

Post »

Aniu takich dorodnych hiacyntów to ja dawno nie widziałam - brawo !!!
Nic dziwnego,że kładą się więc patyczki mile widziane. Ze swoich zrezygnowałam bo w pierwszym roku ładne ale potem ... lichoty ;:306
Ten kosmita to kto ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”