Ogród mojej babci i nie tylko...

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PATRYK
100p
100p
Posty: 120
Od: 6 lut 2019, o 20:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sokołowo

Ogród mojej babci i nie tylko...

Post »

Witam całą społeczność !

Długo zastanawiałem się czy założyć taki - nietypowy wątek. ( Jeśli naruszę zasady to przepraszam. )
Ostatecznie namówiła mnie przemiła Pani - anabuko1.

Otóż chcę przedstawić ogród mojej babci dzięki czemu zostałem zarażony pasją ogrodniczą w konsekwencji ukończyłem Technikum Architektury Krajobrazu następnie zostałem inżynierem ogrodnictwa na UP Poznań.

Dziadkowie obecnie mają 75 lat. Niestety dokucza im ból pleców, ale wciąż zajmują się ogrodem i nie myślą pozostawić go bez opieki.
Oczywiście w miarę czasu zawsze staram się im pomagać, a dziś nawet mogę coś podpowiedzieć :wink:

Od pierwszej klasy szkoły średniej cały wolny czas spędzałem w ogrodzie. Robiłem sadzonki i to chyba jest moim ulubionym zajęciem. Od tego roku buduję mateczniki i chcę otworzyć szkółkę bylin, krzewów. Oczywiście okazjonalnie dorabiam sobie w różnych pracach ogrodowych. Nie jest to krypto reklama. Chce pochwalić się swoimi zdobyczami, choć początki są naprawdę trudne.
Zacznijmy jednak od ogrodu. ( Babcia wyraziła zgodę aby " podać ją do internetu " 8-)

Obrazek


Obrazek

Nie jestem w stanie podać powierzchni :roll: ale zdjęcia z pewnością .
Czy ktoś wie w jakim serwisie mogę podlinkować zdjęcie 3D i je tutaj opublikować ?



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek





Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

C.D.N
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ogród mojej babci i nie tylko...

Post »

Zapowiada się interesująco więc zapisuję sobie wątek i z przyjemnością będę śledzić :wit
Dziadkowie mają piękny ogród jak już można zauważyć ;:108 ;:108
Czekam na więcej,pozdrawiam :)
magda1975
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3079
Od: 25 lip 2008, o 18:25
Lokalizacja: wola niemiecka

Re: Ogród mojej babci i nie tylko...

Post »

Bardzo proszę o fotki oczka.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”