Ogród Azy cz2.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Heleno zaskoczyłaś mnie tym wpisem, jak otworzyłam " moje Góry" to tu nie zaglądam, w ogrodzie nie da siąę pracować , bo ziemia zamarznięta. Część relacji z wycieczek jest w pierwszej części ogrodu Azy. Teraz najczęściej jestem w KMRE.
OLGA od malamutów
Wątki Azy
Awatar użytkownika
Helios
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 15 cze 2010, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wyszków

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

:wit
Jak dobrze, że dzisiaj niedziela, a obiad zrobiłam już w sobotę :wink:
Dotarłam do 45 str. I części, czyli do pierwszego dnia Wiosny 2009 :!: Muszę zrobić przerwę, za dużo wrażeń :lol:
Nie będę prawiła komplementów, bo tych masz pewnie dość. Wątek fascynujący, inny niż wszystkie. Piękne roślinki i kwiatuszki można obejrzeć w większości ogrodów, ale cuda przyrody, których nie tknęła ręka człowieka, chyba tylko u Ciebie ;:180
Helena
Gdzie kwitnie kwiat - musi być wiosna, a gdzie jest wiosna - wszystko wkrótce zakwitnie (Friedrich Rückert)
Ogród Heleny Ogród Heleny cz.2
Ogród Heleny cz.3
X_Ro-a
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 577
Od: 25 wrz 2011, o 22:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

A jednak jest jeszcze coś pięknego do obejrzenia w Twoim wątku :tan
Awatar użytkownika
Helios
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3724
Od: 15 cze 2010, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wyszków

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

:wit
Witaj Olgo!
Wiem, że rzadko tu zaglądasz, ale ja z uporem maniaka będę tu się wpisywać z nadzieją, że nastąpi ciąg dalszy najpiękniejszego wątku na forum ;:108
Zakończyłam właśnie lekturę I części. Wszelkie komentarze to "musztarda po obiedzie". Nazwijmy to może wnioskami:
Burmistrz Zakopanego powinien ufundować specjalną nagrodę lub medal za zasługi w propagowaniu piękna Tatr i cudów przyrody jakie można tam znaleźć.
Oczywiście pierwsze odznaczenie dla Ciebie Olgo ;:138 ;:138 ;:138

Jesteś niezwykłą kobietą. Czytam achy i ochy nad Twoim domem i przyłączam się do nich, choć cały czas nurtuje mnie myśl jak sobie radzisz z utrzymaniem tak dużego domu :x Przecież go trzeba choć minimalnie ogrzać, zabezpieczać na zimę, itp. A Ty? nawet słówka narzekania :wink:
Nie wiem jak czasowo to wszystko ogarniasz, chyba nawet minutki nie marnujesz :lol: ;:180
pozdrawiam - Helena
Gdzie kwitnie kwiat - musi być wiosna, a gdzie jest wiosna - wszystko wkrótce zakwitnie (Friedrich Rückert)
Ogród Heleny Ogród Heleny cz.2
Ogród Heleny cz.3
x-U-ie
---
Posty: 2777
Od: 23 cze 2009, o 16:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Helios pisze::wit


Jesteś niezwykłą kobietą. Czytam achy i ochy nad Twoim domem i przyłączam się do nich, choć cały czas nurtuje mnie myśl jak sobie radzisz z utrzymaniem tak dużego domu :x Przecież go trzeba choć minimalnie ogrzać, zabezpieczać na zimę, itp. A Ty? nawet słówka narzekania :wink:
Nie wiem jak czasowo to wszystko ogarniasz, chyba nawet minutki nie marnujesz :lol: ;:180
pozdrawiam - Helena
Helenko i właśnie zła jestem, że nie miałam możliwości odwiedzenia Olgi właśnie w listopadzie. Łatwiej we dwie byłoby pouszczelniać tą masę okien, i w ogóle bardzo pięknie spędziłam rok temu przełom listopada i grudnia w gościnie u Olgi.
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Heleno nie przesadzaj z zachwytami jest kilka ogrodów większych i piękniejszych niż ten , a co do wątków to KMRE jest bardzo ciekawy i bardzo go lubię.
Ulka jeszcze nie domknęłam tego okna z którym walczyłyśmy razem, ale znowu robi się nieco cieplej, zaraz po zachodzie było -2, a teraz zrobiło się +2 na termometrze. Dzisiaj trochę byłam w szkole , a potem w kuchni paliłam w piecu i zrobiło się na tyle ciepło że moja przemądrzała lodówka włączyła się. Mam taka lodówkę co nie chce pracować jak jest zimno w pomieszczeniu.
OLGA od malamutów
Wątki Azy
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

OLGA....masz bystrą lodówkę.....po co ma prąd czerpać jak jest zimno w pomieszczeniu.....ona należy do oszczędnych :;230 :;230

oooo to ja też się przyłączę do petycji skierowanej do Burmistrza Zakopanego za bezpłatną promocje Zakopanego i naszych uroczych TATR promowaną przez OLGĘ ;:108 ;:108 ;:108
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Witaj Olgo! Piękne zdjęcia oszronionego ogrodu w biało-błękitnej tonacji. Ale "słońce w ogrodzie" z 2.XI też wyjątkowo nastrojowe. Idę zobaczyć , co pokazujesz w górskim wątku.
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10604
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Witaj Olgo ja podpisuję się pod wszystkimi wpisami opiewającymi Twój wątek ...jest wspanialy ..
jeszcze wszystkiego nie widziałam .wrócę ;:132
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
zwkwiat
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3082
Od: 12 lut 2011, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pow. legnicki

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Wiesz Olgo, jak wstąpię do Twoich wątków to ciągle obejrzę coś, czego nie mogę widzieć u nas - pomijając góry. Choćby wronę siwą, u nas nie uświadczysz, u nas tzn. w mojej miejscowości, ogrodzie. Z krukowatych widzę tylko sójki i 1 parę, wydaje mi się ostatnio, że to kruki, bo do niedawna myślałam że czarnowrony. Nie ma nawet srok. Nie raz się zastanawiam dlaczego?
Ogród zwkwiat,cz.aktualnaSzydełko
"Nie starzeje się ten, kto nie ma ma to czasu." Benjamin Franklin
Awatar użytkownika
Aza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3346
Od: 10 lut 2008, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zakopane

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Zima, zima i noc, w ogrodzie i w okolicy.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
OLGA od malamutów
Wątki Azy
x-U-ie
---
Posty: 2777
Od: 23 cze 2009, o 16:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Olgo to mi dałaś kuksańca tymi fotkami:) Wiesz doskonale hihi że jeszcze nie wyzdrowiałam. Żeby nie antybiotyk............już bym dzwoniła do koleżanki by mi rezerwowała busa.
Awatar użytkownika
reniuniek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4615
Od: 30 sie 2010, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Czerwionka koło Rybnika

Re: Ogród Azy cz2.

Post »

Olgo,zaznaczam sobie twój wątek :D
Zdjęcia cudne ;:108
Mój zielony kwadrat cz.5-aktualna
Zapraszam :-) Renata
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”