Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

WITAM WIECZOROWO
MARIOLKO ona czyli Virgo jest biała chociaż pączek ma żółto-zielony potem dopiero przechodzi w biel a środeczek ma kremowy . Jest podobna do Chopina . Obie rosną obok siebie a miała być Heimatmelodie natomiast jest Chopin .

EMPUZO miło Cię powitać w mojej oazie jak się podoba to zapraszam ponownie

MONIU miło ,że już wróciłaś . Niestety wszystko co fajne się szybko kończy więc witamy znowu na pokladzie

GRAZYNKO miło mi Cię gościć . Mój M twierdzi ,że trzeba mieć pożądnie namieszane w głowie ,żeby całymi dniami pisać i mówić o roślinach . No cóż a my tak mamy :;230

EDYTKO już widzę Twoją radość a jeszcze jej nie masz w domu ,ale niedługo będzie prawda ;:108

BASIU ona mnie jednak nie zachwyciła a na tej siatce chcę mieć coś bardziej wyrazistego . Może w to miejsce przesadzę Constance Spry i z powrotem wróci do łask chociaz kwitnie tylko raz ,ale za to jak i ma obłędny zapach . Ja dopiero dzisiaj wszystko wsadzałam

ANIU tak ona ma taki jakby lila kolor . Nie wiem ile w sumie jest tych kolorów . Ja mam tylko ten

ANIU masz rację ta Nn wygląda trochę jak Mary Roos ,ale nie pachne . Tawułki również mi sie podobają mam jeszcze białą i ciemny bordo . Ta różowa ma wiecej słońca rano i szybciej zakwita
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu jeśli będziesz miała miejsce to przypomnij jak przestaną kwitnąć, w ub.roku miałam malutka kępkę w tym roku to dorodne krzaczki.
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
hrsta
200p
200p
Posty: 337
Od: 18 maja 2009, o 23:52
Lokalizacja: śląsk

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu, piękne lilie! W tym roku dostałam dwie, ale zanim je wsadziłam do ziemi to jedną oblazły ślimaki, wywróciły i w połowie zeżarły. Grrr, załamujące są te stwory, a przy obecnie zmiennej pogodzie ciężko z nimi walczyć.
Mam nadzieję, że niebawem się urwę i będę mogła Cię odwiedzić! :-)
Pozdrawiam, Basia. Miejski busz.
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu, u mnie leje i nie zanosi się na poprawę pogody... I to ma być lato???
Miłego dnia ;:196
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
Hanka 1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3058
Od: 30 kwie 2008, o 20:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kielc

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Witaj Jadziu
Różowa NN ma cudny kolorek.
JAKUCH pisze:ona mnie jednak nie zachwyciła a na tej siatce chcę mieć coś bardziej wyraziste
Jadziu dlaczego,przecież jest śliczna.A po za tym przyszłam do Ciebie na oglądanie pięknych kwiatów a tu nie ma żadnych zdjęć. ;:154 Czyżby u Ciebie była taka sama pogoda jak u mnie?
kochajmy ludzi, tak szybko odchodzą...
oaza spokoju Hanki
ciasta domowe Hanki
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

U mnie deszczu potrzeba,dawno nie padało,może tak popchniecie go do mnie ;:224
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Obrazek[/quote]

Jadziu a jak się zowie ta piękność ? :shock:
Masz może jej zdjęcia w pełni rozkwitu ?
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu zazdroszczę kwitnących róż ,masz je piękne :!:
U mnie niestety nie zakwitnie ,ani jedna .Wszystko padło po zimie ,nie całkiem ...wylazły jakieś dziczki tylko :evil:
Taki mały ten ogródek ,a tyle pomieści :shock: jak ty to robisz :?: ...nie mam pojęcia ..
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5077
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu. Jak ciężko nam dogodzić - też już bym chciała deszczu, a Monia narzeka, że u niej pada. U nas już ponad dwa tygodnie nie spadła ani kropla. Wczoraj zrobiłam nawożenie wszystkim roślinkom, to ponad 50 konewek wody przy okazji wytargałam. Dziś już odpoczywam w domciu. A jutro trzeba będzie jechać i znów podlewać, ale tym razem już wyciągnę wąż. To zdjęcie Abigail-Duet, które cytowała Cyntia, to zupełnie moja róża. Zastanawiałam się w pierwszym momencie skąd ono tu. :;230
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

No i wszystko jasne :;230
Już zapisuję jej imię w kajeciku :wink:
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
basjak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5036
Od: 20 wrz 2009, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadzia, mnie nie przeszkadzają róże kwitnące tylko raz, zwłaszcza, jak intensywnie pachną. zawsze się dla nich jakiś kąt znajdzie. U mnie widziałaś, przykrywa przybytek z serduszkiem.
:wit
Pozdrawiam mile - Basia
Balinki
Awatar użytkownika
Irena37
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3391
Od: 15 sty 2008, o 18:27
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

Jadziu piękne róże u ciebie kwitną i liliowiec płatki rozchylił, mogę tylko podziwiać i zazdrościć, że masz tak kolorowo, u mnie to jeszcze ho, ho daleko.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moja familokowa oaza spokoju cz.5

Post »

WITAM ZNÓW WIECZOROWO . Jak piszę najpierw u mnie nie nadążam do Was i tak w kółko . Byłam rano w ogródku zrobiłam parę zdjęć ,ale dopiero teraz je wklikam .W tej chwili sobie padzy a na ogródku tak mokro jutro znowu będzie ślimaczejąca sie uczta dla oka :twisted: . Biedne róże dostaną znowu plam i koło się zamyka ,żeby chociaż 1 mogła w normalnych warunkach zakwitnąć i przekwitnąć ,ale nie zawsze coś . Byłam dziś u brata na działce ,ale szkoda ,że nie wzięłam aparatu ze soba . Przywlokłam znowu 2 patyczki chyba Falstaff a druga oranż zmieniający się w róż a płatki ma powygryzane ślicznie wygląda ta róża . Niestety nie wie kim one sa :twisted: .

IRENKO tyle liliowców i lilii jeszcze nie zakwitło to dopiero początek . Nie narzekaj u Ciebie zawsze pięknie i kolorowo ;:108

BASIA ,ale u mnie nie ma takiego przybytku :;230 jedną intensywnie pachnąca i kwitnąca tylko 1 zostawię i posadzę na honorowym miejscu ,ale ta wyjątkowo mi nie pasi gdyby była bardziej intensywna w kolorze to może . Klamka zapadła

BASIU teraz wszystko już wiesz o kogo chodzi . To jest ta moja z avatarka

KRYSIU a u mnie znów leje i szlag mnie trafia jak zasilisz roślinki to znowu deszcze to wypłukają i tak w kółko . Nie można nawet porządnie pohakac ,bo cała ziemia z deszczem popłynie

IDUŚ mały ,ale ho ho :;230 wiesz jak to mówia ,że ogrody są gumowe . Mnie 5 róż padło po zimie

HALINKO poślę Ci deszcz ,a Ty wyslij nam słonko . Po południu zrobiło się tak zimno to nie lato tylko jesien a teraz znowu leje . Jestem wściekła nawet pomidory i ogóki nie wyrosną a potem słonce wszystko sparzy i będzie finito

HANIU beznadzieja i zimnica dobrze ,że chociaż rano zdążyłam zrobić parę zdjęć gdyż było piękne słonko

MONIU własnie u mnie to samo płakać się chce i kiedy mam posiedziec na tarasie jak bez przerwy brzydka pogoda .

BASIU nareszcie się pokazałaś . Z propozycji już się ciesze i zapraszam . Niestety u mnie non stop trwa walka z nimi

ANIU do jesieni jeszcze daleko
A teraz obiecane fotki i spadam w objęcia Morfeusza ;:19



Obrazek to mój strażnik Obrazek a to jego kompani Obrazek Obrazek Obrazek piękna Gloria Obrazek moja wychodowana Obrazek piękne bratki Rococo Obrazek żylistek nie chce pokazać swoich kwiatów Obrazek generał de Gaule Obrazek wiesiołki Obrazek na razie NN Obrazek i w pełnym rozkwicie Kristalperle
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”