Zielona JA

Zdjęcia naszych ogrodów.
kongoset
50p
50p
Posty: 63
Od: 22 kwie 2011, o 21:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Zielona JA

Post »

x
Zielona Ja
* Marzena*
kongoset
50p
50p
Posty: 63
Od: 22 kwie 2011, o 21:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zielona JA

Post »

x
Zielona Ja
* Marzena*
Awatar użytkownika
gawronka
200p
200p
Posty: 290
Od: 10 kwie 2010, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok

Re: Zielona JA

Post »

Witaj Kongoset :wit

Ale jestem szczęściara, że mogłam jako pierwsza zawitać na Twoją działkę :heja trzymam kciuki za powodzenie. A tujki sliczne ;:108
Zapraszam do mnie : http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=41729" onclick="window.open(this.href);return false;
Marta
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Zielona JA

Post »

witaj cieszę się ,że z nami jesteś .Każdy ci tu pomoże i będzie cierpliwy.Czekam na więcej fotek .Zapraszam z rewizytą.
kongoset
50p
50p
Posty: 63
Od: 22 kwie 2011, o 21:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zielona JA

Post »

x
Zielona Ja
* Marzena*
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Zielona JA

Post »

Witaj !

To zdjęcie ze znakiem zapytania , to liliowiec . Drzewo , wypuszczające pąki , to brzoza brodawkowata .
kongoset
50p
50p
Posty: 63
Od: 22 kwie 2011, o 21:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zielona JA

Post »

x
Zielona Ja
* Marzena*
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Zielona JA

Post »

No widzę, że sporo pracy przed Tobą ;:108 ale masz przynajmniej ogród, który nie narzuca żadnych rozwiązań, dziewiczy rzec by się chciało :lol: teraz wszystko zależy od Twoich pomysłów.
Nie martw się niedawno też tak miałam :oops:
Na FO znajdziesz dużo pięknych zakątków, które magą stać się inspiracją, dużo porad i informacji jak i gdzie sadzić poszczególne roślinki.
Życzę opowodzenia :wit
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Zielona JA

Post »

Witaj :wit
Widzę, że jesteś na etapie, na którym i ja niedawno byłam - trawa wokół domu i niezdecydowanie, jak zagospodarować teren.
Ale jestem pewna, że niebawem będziesz miała piękny ogród ;:108

Tuje bardzo ładnie wyglądają przy ogrodzeniu, zastanawiam się tylko, czy nie za gęsto są posadzone? Ja sama nie mam tujek, ale zwykle sadzi się je w odległości 90 cm - 150 cm od siebie.
Bardzo lubię patrzeć jak powstają nowe ogrody, życzę powodzenia. Będę do ciebie często zaglądać.
Trochę trudno trafić do twojego wątku, umieść sobie w podpisie aktywny link, który ci przygotowałam poniżej, wystarczy skopiować i wkleić w podpisie.
Zapraszam do mnie: Zielona JA
Awatar użytkownika
kasiatt
200p
200p
Posty: 251
Od: 16 lut 2011, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: otulina KPN

Re: Zielona JA

Post »

Witaj :wit

Przybiegłam czym prędzej do Ciebie z rewizytą :tan :tan :tan
Widzę,że już Megi założyła Ci aktywnego linka i dzięki temu łatwiej będzie Ciebie odnaleźć ;:108
Dziękuję za pochwały na temat mojego ogrodu, ja zakładałam go w tamtym roku.Ty zaczynasz w tym. Zobaczysz szybko się tutaj doszkolisz :;230 Ja też jestem na forum od niedawna i już skorzystałam,że jestem tutaj bardzo dużo.
Tuje bardzo piękne i już okazałe.
Będę Cię śledzić i podziwiać wszystkie nowości. ;:196
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Kasia
Początki ogrodnicze Kasi
kongoset
50p
50p
Posty: 63
Od: 22 kwie 2011, o 21:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Zielona JA

Post »

x
Zielona Ja
* Marzena*
Awatar użytkownika
megi1402
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2149
Od: 1 lis 2010, o 00:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Köln

Re: Zielona JA

Post »

Ciekawi mnie, w jakim stylu chcesz urządzić swój ogród? jakie rośliny ci się podobają i jakie chcesz kupić? Napisz coś więcej o panujących warunkach, ile jest miejsca na nasadzenia, jaką masz glebę, dużo słońca czy raczej cień?

Co do agrowłókniny, to zdania na forum są podzielone, jedni chwalą, inni narzekają.
Róże są bardzo wrażliwe na choroby grzybowe, więc nie wiem, czy agrowłóknina i kamyczki to dobry pomysł. Lepiej byłoby chyba, gdyby ziemia była napowietrzana. Może wypowie się ktoś bardziej doświadczony?
Awatar użytkownika
Piotr-Sz
200p
200p
Posty: 461
Od: 28 gru 2010, o 12:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Leszno (okolice), Wielkopolska

Re: Zielona JA

Post »

Witaj. Powiem Ci, że masz fajne pole do popisu :-)

Co do tuj ( żywotników) odległość zależny od pokroju jaki ma dana odmiana. Z tego co widzę na zdjęciu to żywotnik zachodni w jakieś odmianie kolumnowej ( może "Green rocket" ) więc je sadzi się dość gęsto jeśli chce się coś przesłonić - będą "strzeliste ".
Co do róży, włókniny i "kamyczków" to nie najlepsze połączenie . Bez geowłókniny i "kamyczków" a z korą to już lepiej :-)
Szanowny Tata miał rację co do pelargonii. lawendy możesz posadzić koło róż- ładnie razem wyglądają- ale bez wyżej wymienionych "gadżetów" i w wypadku lawendy musisz zrezygnować z kory!!!! Lawenda lubi ziemię bardziej zasadową, a kora ją zakwasza.
Będę wpadał- i zapraszam do mnie również. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”