Działka Przemo

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
piku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1948
Od: 12 lip 2007, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk / Podkarpacie

Post »

Mimo wszystko czekamy na fotorelację :wink:
pozdrawiam Wiesia :wit
ogród / siedlisko / sukulenty / inne roślinki
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Przemo pisze:W niedzielę jadę na wieś to porobię fotki ale u mnie nic za wiele się nie zmieniło poza tym, że z racji jesieni wykopane warzywa, pochowane ogródki peralgolowe, z winogronu soczek w baloniku się garuje i jakoś tak buro i ponuro teraz a ja jak wiecie dlatego nie wiele piszę w tym wątku bo cały czas siedzę w dziale o doniczkowych i jeszcze na innych forach a do tego praca, dom, mały szkrab, żonka i nie na wszystko starcza czasu spanie zaplanowane codziennie od 1 w nocy do max 6.30 rano i tak codziennie. :D :D :D
Ej, Przemo ! Po co chcesz tak długo spać ? To niezdrowo :wink: Napoleon sypiał ponoć tylko po 3 godziny...ale miałby dużo czasu na forum w nocy :D
Czekamy na nowości z ogrodu, a twoje nieocenione rady też są nam potrzebne , więc ...nie wykręcaj się !
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Aktualizacja fotek z działki.

Bielenie drzew. Skład mieszanki do bielenia 10 litrów wody, 2 kg wapna, 250 gram mąki pszennej. Koszt bielenia: wapno 6 kg 8 zł, mąka 2 zł. = 10 zł obielone 40 drzew i drzewek łącznie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dom i reszta działki z iglakami które uformował mój tata.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
miwia
500p
500p
Posty: 680
Od: 2 gru 2007, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Post »

Witaj Przemo :)

Nie miałam pojęcia, że masz również działkę :shock: Taaakie hektary! Kojarzyłam Cię wyłącznie z palmami i ich pochodnymi a ostatnio również hipeastrum ;) :)
Super. Wszystko takie zadbane i dopieszczone. Nawet do malowania drzewek podchodzisz metodycznie :) Bardzo mi się podoba. Podziwiam Cię szczerze i kibicuję Ci z całego serca :) Niech Ci się spełniają wszystkie plany i marzenia, związane z tą posiadłością (i nie tylko) :)

Pozdrawiam
Mirka
konto-nieaktywne
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 15
Od: 30 lis 2007, o 01:53
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Post »

Ale się napracowałeś, no, no, no :)
Może się czepiam, ale...
Awatar użytkownika
atomek
100p
100p
Posty: 121
Od: 26 lip 2006, o 23:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Turek

Post »

Przemek masz duża posiadłość - więc i pracy moc a i pole do popisu na realizację marzeń. Super, że masz osobistego " fryzjera ", bo ja robię to sama.
Awatar użytkownika
gucia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2740
Od: 27 wrz 2007, o 18:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Przemo, super, nieźle się napracowałeś.
A cyprys ślicznie wygląda, gratulacje dla Taty.
Pozdrawiam serdecznie, Bożena
Moje wątki
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Dziewczyny ja wcale się przy tym bieleniu nie napracowałem to była dwugodzinna zabawa dzięki sprzętowi Marolexu, a działka tzn. jej wygląd jest zasługą moich rodziców oni tam cały czas robią jakieś manewry ja zajmuję się o właśnie na przykład wiosennym cięciem drzew, zimowym bieleniem no i czasami jak mam czas to w czymś innym pomogę dlatego mało w tym wątku piszę bo i nie mam sie za wiele czym chwalić. :D
Awatar użytkownika
dewuka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2406
Od: 1 sty 2008, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Stary Tomyśl, Wielkopolska

Post »

Pooglądałam Twoją "malutką" działeczkę. Twoje palmy będą miały pole do popisu. :wink:
hanna_1962
500p
500p
Posty: 583
Od: 2 lut 2008, o 17:12
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Post »

Witaj Przemku! Zaciekawił mnie twój przepis na bielenie drzew, sprawdza się? Chodzi mi o to czy jest to trwałe? Pozdrawiam! Super studnia, podobają mi się takie rzeczy.
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

hanna_1962 Dotąd wapno jest na drzewach a opadów było sporo i nie zostało wapno spłukane ale nanoszone było jak zauważyłaś opryskiwaczem i bardzo dokładnie i dość grubo w sensie że poszły dwie warstwy ale oprysk jednorazowy tzn. opryskałem jedną stronę potem drugą po czy znów tą pierwszą i znów drugą pnia. :D
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

U mnie Przemku też wapno się trzyma. Ja do wapna dodawałem też rozrobioną w ciepłej wodzie mąkę.
Może dasz parę zdjęć z działki. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Owszem wkleję ale w przyszłym tygodniu dopiero będzie sesja zdjęciowa bo dopiero za tydzień pojadę na wieś w weekend. :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”