Gosiny ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Gosiny ogród

Post »

Szkoda Gosiu róż, które nie dały rady, ale fajnie, że hot cocoa się uchowała, ja właśnie czekam na pierwszy jej kwiatek, jestem bardzo ciekawa czy to będzie rzeczywiście, to samo co u Ciebie, bo u mnie pod nazwą Chocolate, a przede wszystkim jak ona przezimuje. Faktycznie ta Twoja ma zupełnie inny kolorek niż przedtem, teraz wygląda bardziej na czerwoną. Fajnych macie pomocników, ciekawe, co też Oni tak zawzięcie pielęgnują?
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Gosiny ogród

Post »

Hej Gosiaczku co tam słychać u Ciebie w tym nowy roku, wciąż czekam na zdjęcia, a tu ci cho sza
Awatar użytkownika
gosia22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1263
Od: 31 sty 2009, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Francja/ Bretania

Re: Gosiny ogród

Post »

Hej Ilonko, Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ! Wiem ze strasznie zaniedbalam forum... i ogrod .Do czerwca jestem strasznie zajęta, ale później się poprawie hihi.
Zdjęć mam bardzo mało :( . U nas jest sezon na kiwi, drzewo bardzo ładnie dało tego roku. Jabłek nie mieliśmy, ani jednego ! szkoda.
Duzo mieliśmy dyn, nawet trochę porozdawaliśmy. Ostatnia róża "Fairy" ciągle kwitnie, było trochę przymrozków , a ona ciągle kwitnie !
No to na tyle i pozdrawiam serdeczenie ;:167
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Gosiny ogród

Post »

Gosiu, lato w pełni, a Ty nic nam nie pokazujesz, tylko oczyma wyobraźni widzę te kwitnące u Ciebie cuda ;:108
Awatar użytkownika
gosia22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1263
Od: 31 sty 2009, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Francja/ Bretania

Re: Gosiny ogród

Post »

Hej Ilonko !! Jestem jestem !! Nareszcie po egzaminach, to mam za sobą hihi. A przede mną jest zarośnięty ogród... Nic praktycznie nie robiłam tego roku, zmobilizuje się by było ładnie w przyszłym !! Teraz będę miala czas na bieganie po waszych stronach ;:138
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”