Gosiny ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Gosiny ogród

Post »

Gosia :wit u Ciebie w ogrodzie praca wre .Urządzonko bardzo przydatne :D Kiedy wsadzasz pomidory do gruntu? Czy masz szklarenkę :?:
evluk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3675
Od: 16 lis 2008, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Gosiny ogród

Post »

Witaj Gosiu...
Piękne widoki serwujesz w swoim wątku. :uszy
Bardzo podoba mi się Twoja czereśnia- wygląda jak panna młoda :wink:
Masz pomysł, plan na Twój ogród , a ja będę zaglądać, żeby zobaczyć jak zmienia się otoczenie koło Twojego domku ;:108
Pozdrawiam Ewa
Awatar użytkownika
gosia22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1263
Od: 31 sty 2009, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Francja/ Bretania

Re: Gosiny ogród

Post »

Jestem bardzo zadowolona z mojej "cztero-zębnej łopaty", bardzo funkcjonalna dzięki niej praca w ogrodzie jest łatwiejsza.

Aj, tak Gosiu praca w ogrodzie aż wrze! nie mam dużo czasu by się zająć moimi kwiatkami :? Pomidory będziemy sadzili w połowie maja na razie hartują się na dworze.
Cały czas siedzę w warzywniaku, tyle jeszcze pracy! muszę przekopać sama ziemię, mój M nadwyrężył sobie ramię i nic nie może robić. Chwasty rosną jak grzyby po deszczu, ziemia twarda jak kamień i muszę łopatą walić by się rozwaliła.Mimo ze wysiałam musztardę w zimie by chwasty nie narosły i by ziemia była lżejsza jest ciężko :(

Warzywniak mam podzielony na 2 części, muszę przekopać tam gdzie są grudy ziemi a czas goni hihi. Wokół warzywnika posadziłam lawendę i dalie.
Obrazek

W tej części mam truskawki które kwitną aż milo patrzeć, ziemniaki, pod tunelem buraki, sałatę, rzodkiewkę i nie pamiętam co jeszcze :oops:

Obrazek

Byle była ładna pogoda i wszystko ładnie rosło.
mimo warzywnika, mam jeszcze kilka cebulek do zasadzenia, gladiole , irysy i kwiaty roczne taka mieszankę które wysypie by rosły jak na polu , no ale to szczegół.

EVLUK bardzo dziękuję za wizytę ! chyba moją największą dumą jest ta czereśnia, bo ogród z kwiatkami jest w pieluszkach. Moze zobaczę efekt za kilka lat, jeśli do tamtej pory się nie zniechęcę...
X-A-9
---
Posty: 1991
Od: 24 gru 2009, o 12:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gosiny ogród

Post »

Kuflik łał... mi sprzedali jakiś badziewie zamiast niego :;230
Awatar użytkownika
gosia22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1263
Od: 31 sty 2009, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Francja/ Bretania

Re: Gosiny ogród

Post »

Adrian89 pisze:Kuflik łał... mi sprzedali jakiś badziewie zamiast niego :;230
Co za badziewie ci sprzedali Adrianku?
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Gosiny ogród

Post »

Czeresieńkę to Ty masz wielgachną ;:63 Pięknie wygląda jak obsypana jest kwieciem. ;:108 Milutko u Ciebie i mimo odległości to jakoś swojsko :tan
Awatar użytkownika
gosia22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1263
Od: 31 sty 2009, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Francja/ Bretania

Re: Gosiny ogród

Post »

Witam :wit Cie gorąco Bogumiło w moim skromnym wątku ! :D Gorąco w dosłownym słowie gdyż dzisiaj u nas było grubo ponad 20° i po raz pierwszy w tym roku dzieci się wykapały w morzu, no to chyba mogę powiedzieć że sezon letni się zaczął !!!

A co do mojego ogródka, to robię co mogę by się stal przytulny i milo się w nim siedziało. Dużo pomysłów czerpie z forum, nazwy kwiatów co z czym pasi etc. Wiem że duuuuuzo przede mną pracy ale zmobilizowałam się, i mam nadzieje ze efekty będą już tego lata.
Do zobaczenia w twoim wątku...
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Gosiny ogród

Post »

Oj Gosia zazdroszczę Ci tej pięknej pogody i kąpieli w morzu :D
Awatar użytkownika
gosia22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1263
Od: 31 sty 2009, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Francja/ Bretania

Re: Gosiny ogród

Post »

Witam Gosiu, było bardzo ładnie dziś padało, rano mgła ze nic nie było widać! No ale nie musiałam podlać ogródka , to jest coś !
Kurcze byłam w sklepie były dalie i lisy na przecenie no i skusiłam się ! znowu muszę kopać a mam pęcherze na rekach ! Tak pracuje ciężko hihi. Pogodę zapowiadają niespecjalna w week end, wiec to może koniec lata? hihihi. U nas w Bretanii mogę policzyć na rekach ile było dni pięknej pogody :?
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Gosiny ogród

Post »

U nas dzisiaj też nie można narzekać na pogodę.Ja dzisiaj też sporo czasu spędziłam na ogródku.
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Gosiny ogród

Post »

Gosiu co tam u Ciebie ?Ja dzisiaj rozpoczęłam z rodzinką sezon grillowy ;:136
Awatar użytkownika
mirdem
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3035
Od: 26 sty 2010, o 11:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Gosiny ogród

Post »

Witaj Gosiu :wit :wit weszłam do Ciebie z ogródka Gosi07(z Lublina do Francji jedno kliknięcie myszką). Piękny ogródek a ile warzyw , piszesz( u Gosi,że kupiłaś dalię Vancouver ;:138 ;:138 jest piękna.
Awatar użytkownika
gosia22
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1263
Od: 31 sty 2009, o 09:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Francja/ Bretania

Re: Gosiny ogród

Post »

Mirko dziękuje za odwiedziny, jak mówią po nitce do kląbka hihi. Piękny ogródek hmmm, daleko mi do , ale robię co mogę! bardzo lubię dalie mam pełno w ogrodzie, tylko tę jedna pamiętam :oops: Czekam z niecierpliwością aż zakwitną :D


Ja ciągle siedzę w warzywniaku, zasiałam salaty i rzodkiewki , pieliłam, zasadziłam kilka rodzajów mięty: jabłkową,czekoladową, bergamotkę, podlewałam...

Po ciężkiej pracy wczoraj poszliśmy na spacer morze bylo spokojne prawie jak jezioro...
Obrazek

Obrazek

Moja glicyna, pięknie kwitnie
Obrazek


Piwonia tuz tuz
Obrazek


Rododendron tez
Obrazek

Róże i klematis "Pillu" wypuszczają pąki. A 3 gladiole z ponad 60 :tan :tan :tan pokazują małe główki,takie niby nic a cieszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”