Tak daleko stąd....

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Reva
500p
500p
Posty: 837
Od: 11 gru 2009, o 15:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Jakie cudaaaa ;:138 :shock: :wit
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Nie mam serduszek... :? nie mogę sprawdzić kobiety w kąpieli. :wink:
A jak idą prace w kierunku stołu mozaikowego?Podoba mi się pomysł...,już w tamtym roku mialam wymozaikować jakieś maleństwo do ogrodu przynajmniej na 2 kawki,ale nie zdążyłam,w tym roku muszę się :) za to wziąć.
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
Awatar użytkownika
foggia
500p
500p
Posty: 516
Od: 25 lis 2008, o 21:43
Lokalizacja: Szkocja

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Witaj Asiu :wit Bardzo ładnie urządziłaś swój ogródek. Mój jest trochę mniejszy ale też "zagraniczny" :D Spróbuję wykorzystać pomysł z donicami, bo bardzo mi brakuje miejsca :roll:
Takiej angielskiej nazwy serduszki nie słyszałam, ale że mam obie, to sprawdzę :D Pięknie je pokazałaś.
Pozdrawiam serdecznie.
Maria
Miiniaturowy ogród
Awatar użytkownika
Asiula z wyspy
200p
200p
Posty: 459
Od: 9 mar 2010, o 23:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik, obecnie Dublin

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Witam wszystkich nowych ogści cieszę się że do mnie zaglądacie.

Mario widziałam twój ogródek, powalający. Wiem po sobie jaka to metamorfoza ale i tak jak patrzę na twoje zdjęcia to ZA KAZDYM RAZEM mówię łaaaał ;:138

Nelu dla ciebie up-date w budowie stołu:
Obrazek
tyle bo mi kleju zabrakło, a już mi wstyd w umorusanych ciuchach tak do marketow jeździc... chyba ze muszę. Jakby kto nie poznał to jest róża wiatrów.... hmmm nie wiem czy udana, cóż to moj pierwszy raz ;:53

Moja broń
Obrazek
butelkę wypełniam teraz moim drogocennym sokiem z pokrzyw i powoli zaczynam wspierać moje rosnące cebule.

A żebym nie była gołosłowna, to naprawdę mam już rosnące cebule
korony cesarskie stan na dzisiaj! Obrazek Obrazek
Moje hiacynty jak tylko zakwitły to od razu na okno kuchenne powędrowały
Obrazek

No i nowe zakupy wsadzałam dziś do ziemi!
Obrazek
wiem że to nie nowość dla zacnych forumowiczów, że jak się ma jeden z taych złych dni to jedyną kuracją są zakupy ;:65 I humor sie poprawił :tan
Ps. te cebule to u nas w Lidlu kupilam :shock: , ciekawe czy mi ta glorioza wyrośnie...
Ogród to dzieło sztuki.... w trakcie tworzenia !
Mój kawałek podłogi
Awatar użytkownika
Zielona_Ania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3919
Od: 2 mar 2010, o 17:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Asiu, jaki fajny stół będzie! Bardzo ładna róża wiatrów :D .Pomysłów Ci nie brakuje :D No i ta wiosna u Ciebie na całego...
Zaintrygowała mnie ta ciekawostka o serduszce -niestety nie sprawdzę, bo nie rośnie u mnie :( .
Awatar użytkownika
Asiula z wyspy
200p
200p
Posty: 459
Od: 9 mar 2010, o 23:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rybnik, obecnie Dublin

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Aniu jeśli nie ma u ciebie może od sąsiada poderwij :P O to tylko chodzi że jak ktoś nie chce to nie zobaczy,a tak było z moim M - powiedział mi że mam już wizje bo za dużo do wegetacji gadam a nie do homo sapiens.

A stoł to jest rezultat mojego zbieractwa :D ktos chciał wyrzucić a ja nie miałam na czym kawy stawiać, to teraz mam. Pierwszy pomysł był żeby zrobić podstawę do zegara słonecznego ale jak wydrukowałam schemat to się okazało że bardzo skomplikowany i dokładny wzór by trzeba robić a na pierwszy raz mozaikowo bym nie wydolila. Ale zegar i tak będzie,

Jutro raniutko jadę po huśtawkę ogrodową ;:138 nie mogę się doczekać. A teściowa przyjeżdża za miesiąc to się będzie mogła bujać ;:119
Ogród to dzieło sztuki.... w trakcie tworzenia !
Mój kawałek podłogi
Alina662
1000p
1000p
Posty: 1189
Od: 9 lis 2009, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław...
Kontakt:

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Supero to zrobiłaś, zdolna z Ciebie kobitka a co do donic też mi się podoba,a jak to kochana zrobiłaś jeśli możesz zdradzić tajemnicę.Bo ja także mam maleńki ogródeczek mozę mniejszy niż Ty.A co do nasionek to nie będę się zrażała tylko muszę kupić gdzieś .Dziękuje za otuchy buziale miłej niedzieli i udanego zakupu. ;:196 ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Asiu na początku wymieniałam często w ten sposób uśmierciłam rybki ,ale po jakimś czasie woda sama się wyklarowała ,zbierałam tylko glony .
Ja też kupiłam gloriozę pierwszy raz , piękne korony cesarskie ,jestem ciekawa czy moje przezimowały

Genia :wit .
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Witaj , Asiula :)
Miło jest mieć swoje własne , małe , zielone "okno" na świat" ! Miło też obserwować , jak zmienia się zaniedbany kawałek ziemi w kolorowy, bujny ogród ! Gratuluję tego, co stworzyłaś .
Pozdrawiam cieplutko i już naprawdę WIOSENNIE , E.
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Asiulo stolik na medal ,gdy w końcu zacznę swój to nie omieszkam Ci pokazać swoje dzieło ... :wink:
Czy sok z pokrzywy tworzysz sama ...,czy kupujesz :?: ,ja tylko latem robię z niej gnojówkę ,ale teraz trzeba czekać aż zielsko urośnie.Widzę ,że korony cesarskie przechowujesz w donicy,czyli raczej nie uskarżasz się na obecność nornic ...ja specjalnie sadzę do gleby ,aby odstraszyć gryzonie...z różnym skutkiem :roll:
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
marzenaF
1000p
1000p
Posty: 1680
Od: 24 sie 2009, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Asiu pięknie u Ciebie,bardzo dużo pracy wykonałaś w swoim królestwie ,będę podpatrywać Twoje pomysły ten z donicami i pantoflami bardzo mi się spodobały :) :)
pozdrawiam zielono zakęconych Marzena:)
Spełnione marzenie Marzenki
Awatar użytkownika
carterka
500p
500p
Posty: 886
Od: 29 sie 2008, o 13:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Karniowice koło Krakowa
Kontakt:

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Asiu dołączam do zachwytów :). Piękny ogródek i super pomysły. Już w innym wątku widziałam Twoje doniczki na drucie - bardzo mi się spodobały i pewnie przeniose je do swojego ogrodeczka :).

Pozdrawiam
Carterka
Pozdrawiam Agata
mój wątek - Moja zieleń
Awatar użytkownika
Ania.1
500p
500p
Posty: 963
Od: 15 kwie 2009, o 17:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Irlandia

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Witam "sąsiadkę" :wit
Asiu jestem pod wrażeniem :shock: Pięknie urządziłaś ogródeczek ;:63 Masz wiele cudnych roślinek,które po raz pierwszy widzę :roll:
Czytałam,że usunęłaś szopę :roll: A ja ją kupiłam do ogrodu :;230 Wiem,że są paskudne ale innego pomysłu na przechowywanie narzędzi,ziemi,itp nie mam :roll:Ale planuję ją jakoś ozdobić,tzn ukryć za roślinkami ;:108
Pomysł z donicami jest świetny ;:63
No i czekam na fotki ukończonego stoliczka,na pewno będzie piękny ;:108

Pozdrawiam Ania ;:3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”