Tak daleko stąd....

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Jak zielono... i kolorowo już. U mnie jeszcze szarawo, niestety. Piękne zakupy zrobiłaś , a co do RZEWIENIA , sądzę że klimat będzie mu sprzyjał i zajmie połowę rabaty ! Ale to wspaniała roślina , więc nie ma co żałować jej miejsca.

Asiu, czy ja dobrze pamiętam ,że w zeszłym sezonie wyklejałaś ceramiką ogrodowy stolik ? Masz zdjęcie?
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Asiu zaglądam do Ciebie często ale nie piszę.
Zastanawia mnie cały czas czemu odfrunęła Tobie szklarenka chyba za słabo ją przymocowałaś.U siebie musiałam dodatkowo wzmocnić szyby bo potrafiły mi "wyskakiwać".Teraz ma spokój zakupiliśmy specjalne uchwyty w Woodisie .
Twoje nasturcje w szklarni są takie duże jak moje na ogródku.Nasiona przezimowały w gruncie i wykiełkowały .Część już przepikowałam i czekam na efekty bytności ślimaków :;230 .Resztę usunę lub oddam komuś bo znajduję osóbki które wezmą i podziękują jeszcze za darmowe roślinki -a niech też mają.
Pogoda zrobiła się do bani pada i wieje.Brrr...
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
Kin14
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1325
Od: 27 sie 2008, o 22:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Tak daleko stąd....

Post »

Asiu, dwa lata temu dostałam od Ciebie powojnika botanicznego ,niebieskiego z białym, posadziłam go we wrześniu do ogrodu, ale wiosną w zeszłym roku zmarniał mi. Cierpiałam w ciszy, nie przyznałam się do tej straty.Wyobraź sobie, że to maleństwo wyszło teraz.Prawie nie mogłam uwierzyć, biegałam co chwilę sprawdzić czy nie przewidziało mi się. Czyż to nie cudowne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”