Cebulla walczy z ugorem

Zdjęcia naszych ogrodów.
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Piękne czosnki :) Może posadź je przy tych różach, które teraz kwitną....Gloria dei?

A jak magnolia? Miałaś wstawić zdjęcie.....

Wcale Ci sie nie dziwię,że nie kupiłaś pralki,tylko różę :) Ja też bym tak zrobiła, a nawet więcej- połowę kasy z pralki wydałabym na kwiaty :;230 :;230

Pozdrawiam cieplutko ;:196
Awatar użytkownika
Cebulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1343
Od: 10 lut 2009, o 22:43
Lokalizacja: prawie Wrocław

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Amadea- witaj i dzięki za miłe słowa.

Aniu- w czasie kwitnienia magnolii miałam zespsuty aparat, a zdjęcia z komórki wyszły paskudnie. Gloria kwitnie teraz, bo wsadzona była do doniczki w lutym. Postanowiłam podsadzić tymi czosnkami w przyszłym roku moją Krasawicę Moskwy. Na pewno razem kwitną i ładnie się będą komponować...

Walczę z nasadzeniami. W sobotę kiermasz ogrodniczy we WRO, a ja sobie powiedziałam, że dopóki nie posadzę większości roslin z donic, to nie będę niczego nowego kupowac. Trzeba się spieszyć:) Wczoraj walczyłam z powojnikami. Zostało mi do wsadzenie jeszcze 4 szt z 12... Dzisiaj kilkanaście kann i dalie... Zrobiłam też pokrzywowe żniwa- nastwione mam 3 duże wiadra z gnojówką. Pierwsza gnojówka (z zeszłorocznego suszu) już pod różami.
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Fajnie masz tam prawie pod Wrocławiem, tak szybko wszystko zaczyna kwitnąć. :wink:
Odpisałam Ci na pw.
:wit
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Damaro, ale jesteś pracowita :) Na pewno jak rozkwitnie, to będzie cieszyc oczy. Tak i koniecznie spiesz się, bo musisz wszystko posadzić, a sobota już tuż, tuż... :;230
Ja myślę, że nawet jak i czegoś nie zdążysz posadzić to i tak zakupy nie miną Ciebie :;230 :;230
Dobrze,że ja mam troche dalej do ogrodniczego, a dla mnie to juz cała wyprawa- z małym. Ale w sklepie na miejscu robiąc zakupy - kupiłam kilka tawułek japońskich, chińską i kilka lewizji na ryneczku. A ryneczek u nas w piątek, więc pewnie też coś jutro kupię, muszę!

P.S.Na trawkę się piszę, bo zapomniałam o niej- dzięki ;:196
Awatar użytkownika
aleksanderk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7028
Od: 13 lip 2009, o 19:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Świetne zdjęcie przywrotnika ,u mnie tez rośnie ,nawet dość wyeksponowany .Niestety nigdy nie jestem tak wcześnie w ogrodzie by ujrzeć go w takich diamentach jak Ty pokazałaś . ;:180
loeb
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2122
Od: 25 lut 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Cebullka nie mam siły brnąć przez wątek : czy Ty psikałaś tę glinę EMami może? A jeśli tak, czy był jakiś zauważalny efekt.
Awatar użytkownika
AAleksandra
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2782
Od: 5 wrz 2009, o 10:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

I jak tam Dagmaro, roślinki wszystkie na swoich miejscach ? Jeżeli to będzie dla Ciebie pocieszeniem,to ja także mam opóźnienia w pracach ogrodowych, ale kiermaszu nie odpuściłam :D
Pozdrawiam serdecznie,
moje wątki
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Najważniejsze, ze kanny i dalie w glebie! Moje dalie wsadzałam jeszcze w kwietniu, a kanny tydzień temu.
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Ann-ka72
1000p
1000p
Posty: 1012
Od: 1 paź 2009, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Dagmara chyba bardzo zajęta :) Bywasz czasem na Forum? Kilka zdjęć by sie przydało obejrzeć... ;:108
asia15
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 18
Od: 4 maja 2011, o 15:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Cebulla walczy z ugorem

Post »

Dagmara zaprasza do nowego wątku -KLIK-
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”