Ogród Piotra L

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Piotr L
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 2 mar 2011, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Ogród Piotra L

Post »

Witam pora na mnie żeby pokazać parę fotek z mojego ogrodu są to zdjęcia z przed dwóch lat i niebawem dodam aktualne.Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Ogród Piotra L

Post »

Witaj na Forum Piotrze!
Sądząc po tych zdjęciach masz już ładny, dojrzały ogród. Napisz proszę o nim coś więcej: jaką ma powierzchnię, jak długo się nim zajmujesz i czy ktoś z domowników podziela Twoja ogrodniczą pasję. Jakie masz plany na przyszłość? Czy są rośliny z którymi sobie nie radzisz lub wręcz przeciwnie - masz takie z których jesteś bardzo dumny.
Dobrze by było gdybyś uzupełnił profil o informację skąd jesteś - ona sporo ułatwia.
Zajrzę wkrótce licząc na kolejne zdjęcia.
Awatar użytkownika
Piotr L
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 2 mar 2011, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Piotra L

Post »

Tak więc moja dzialka ma nie cale 10 arów nie jest to dużo ale już jest jakieś pole manewru i coś można podzialać.Na dzielce uprawiam wszystkiego po troszku,mam parę drzewek owocowych posadzonych przede wszystkim z myślą o córce marzy mi się jeszcze stworzyć kącik warzywny może na następny rok.Ogród przed moją interwencją byl zaniedbany dopiero ja od 7 lat jak się wprowadzilem do żony zaczolam coś dzialać w tym kierunku obecnie pomaga mi teściowa.Największy mój problem to piaszczysta gleba w miarę jak mam kompost to rozsypuję gdzię popadnie.Moją ulubienicą jest araucaria chilijska którą mam w gruncie od 5 lat :wit :wit :wit
Awatar użytkownika
Piotr L
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 2 mar 2011, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Piotra L

Post »

Witam po małej przerwie ,a oto aktualne zdjęcia ogródka :wit ten domek dla córki to mój pomysł prawie dwa tygodnie pracy i efekt końcowy myślę że mi wyszedł dobrze.zresztą nie jestem za tym żeby kupować gotowe produkty lubię sam coś zrobić tak jak na przykład ten domek czy huśtawka z pergolą :tan Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
jola1010
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1652
Od: 4 cze 2007, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNOśLąSKIE

Re: Ogród Piotra L

Post »

Witam :wit Fajny pomysł połączenia huśtawki z pergolą ... gratuluję pomysłu - super miejsce na małą drzemkę ;:108

Pozdrawiam Jola.
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogród Piotra L

Post »

Witaj Piotr, fajny pomysł z domkiem i huśtawka dla córci ,mój syn też nie dawno zrobił dla mojej wnuczki ale postawił u teściów bo w moim ogródku nie ma miejsca ciągle żałuję że większej działki nie kupiłam .

Genia
Awatar użytkownika
Piotr L
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 2 mar 2011, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Piotra L

Post »

Oj większa działka moje marzenie,marzy mi się własny staw może kiedyś sąsiad odsprzeda mi parę metrów.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21718
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Ogród Piotra L

Post »

Piotrze... :wit
Pięknie zaaranżowałeś nasadzenia nad oczkiem,cudowne i perfekcyjne zrobiłeś meble ogrodowe,pergole i domek... no super. ;:138
Czekamy na kolejne zdjęcia :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Piotr L
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 2 mar 2011, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Piotra L

Post »

Koszt tego domku wraz ze zjeżdżalnią 1100 zł. także myślę że gotowy domek koło 2000 by mnie wyszedł w jakimś sklepie a tak to córcia ma prezent urodzinowy zrobiony przez tatusia, aż się boje co sobie zażyczy na 4 urodziny :;230 :;230
muszu852
1000p
1000p
Posty: 1405
Od: 20 kwie 2010, o 11:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogród Piotra L

Post »

he he rzeczywiście aż strach pomyśleć...
ogród b.sympatyczny aż miło popatrzeć :) zaglądać będę :)
pozdrawiam Michał..
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Ogród Piotra L

Post »

Bardzo fajne połączenie huśtawki z pergolą - odgapiam pomysł. Już nawet wiem gdzie będzie stała.... tylko to chyba jeszcze nie w tym roku....
Piękny zakątek z oczkiem wodnym. I jak widzę dużo miejsca jeszcze masz na ogrodowe szaleństwa :wink:
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
zwkwiat
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3082
Od: 12 lut 2011, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pow. legnicki

Re: Ogród Piotra L

Post »

I znowu Piotr zniknął.
Pozdrawiam Zofia
Ogród zwkwiat,cz.aktualnaSzydełko
"Nie starzeje się ten, kto nie ma ma to czasu." Benjamin Franklin
Awatar użytkownika
Piotr L
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 2 mar 2011, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Piotra L

Post »

Witam po krótkiej nieobecności zaglądałem czasami na forum ale jakoś nie miałem czasu nic napisać,tak więc sezon letni powoli dobiega końca więc daje parę fotek taras to moja robota z tamtego roku teraz czekam aż obrośnie winogronem. Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”