Ogródek Aga2

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
adamian
500p
500p
Posty: 981
Od: 13 wrz 2009, o 18:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Witaj Agnieszko
Widzę, że za Tobą kawał dobrej roboty. Ogród przytulny, zadbany, ciekawa dokumentacja, choć rójka pszczół przyprawia o dreszczyk. :) Niezłe
Pozdrawiam Adam
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4134
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post »

Witaj Aga bardzo przytulnie w twoim ogrodzie.pozdrawiam
pozdrawiam Halina

*spis wątków
Awatar użytkownika
Aga2
200p
200p
Posty: 448
Od: 31 mar 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post »

Miło mi gościć u siebie goryczkie 143 i domino515151

Korzo_m wrzosowisko moje nie duże ale jak dobrze pójdzie prez zime to będę trawniczek odcinała;:113
to moje drugie podejście z wrzosami , wrzośce dają sobie rade a wrzosy mi wygineły - teraz się zawziełam .
Przydało by mi się trochę ziemi spod wrzosów z lasu w tym roku nie byłam na grzybach :roll: trzeba będzie zainwestować w mikoryze :wink:

Obrazek


Witam adamian Ta rójka to faktycznie gigant nie stety moja ,nie stety bo rójka nie wskaana u dobrego bartnika :roll:
Ta rójka to w ogóle ewenement bo zbiorcza czytałam o tym nie myślałam że mi się przydarzy :? to jest kilka rójek na sobie .99 procent rójka + 1matka tu się nalożyły z paru uli było przedstawienie oj było :wink:

Obrazek

Witam eukamis :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to moja hortensja krzewiasta (tne na wiosne ) zaczeła w tym roku kwitnąć 10 lipca teraz wygląda tak
Jestem zachwycona hortensjami u was na forum nie przypuszczałam że tak długo mogą kwitnąć .
Teraz jesienią wsadziłam młodą Anabel -kolekca rozwojowa :wink:

Obrazek

Przedstawiam Kicie
Pozdrawia Agnieszka.
Mój ogród
goryczka143
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6531
Od: 21 sie 2009, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Roślin

Post »

Witam!

Goryczka acaulis rośnie w ziemi glinasto kompostowej i musi mieć dodatek gryzu w proporcji glina 30% kompost 40%

kamienny gryz 30% . W lecie lubi wilgoć . Na zimę okrywam jedliną. Jeżeli da Bóg doczekam przyszłego roku wyślę

Ci cesarską i piękną goryczkę, którą pokażę innym razem. Jest to bardzo mało znana w Polsce , ale dosyć łatwa

w uprawie Gentiana "Excelsior". Myślę, że będziemy w kontakcie to przpomnisz mi się w odpowiednim czasie


Pozdrawiam: goryczka
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Agnieszko ja kupując wrzosy już się pytam czy są zimujące w gruncie. Kiedyś dostałam bardzo ładne duże okazy, okazało się ,że są sprowadzane z Holandii i naszego zimowego mrozu nawet po okryciu roślin nie wytrzymują.
Twoje początki wrzosowe są fajne, jeszcze jak dosadzisz następne będzie na co popatrzeć.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Ogródek Aga2

Post »

Agnieszko odwiedzam sobie działeczki tam gdzie jeszcze nie byłam ale droga przede mną jeszcze daleka jestem już na forum od zeszłego października a końca nie widać tyle pięknych ogrodów tyle roślin których nie znam i wszystkie bym chciała :) ale cóż działka mała a do tego lubię przestrzeń i nie lubię przeładowania choć u innych mi się podoba takie jakieś głupie widzimisię Ale co tam Twoja działeczka podoba mi się a ten kociak świetny pozdrawiam i zapraszam do mnie ;:100
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
Agniesia
500p
500p
Posty: 521
Od: 31 sie 2009, o 01:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jeziorany

Re: Ogródek Aga2

Post »

cześc Aga!
moja jeżówka, ta zielona, nie jest aż tak wielka - to tylko zbliżenie :roll:

kiedyś kupiłam nasiona purpurowej normalnie w sklepie i wysiewałam wiosną do skrzynek, potem przepikowałam do pojemniczków i w sierpniu wysadziłam do ogrodu. w następnym roku kwitły jak głupie.
jaki kolor mają te, których nasiona kupiłaś? w listopadowym "Kwietniku" jest artykuł o jeżówkach i zdjęcia kilku odmian, zakochałam się w pomarańczowej "Art's Pride" ;:80 ;:111
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek Aga2

Post »

Agnieszko, piękny ogród prezentujesz :D
i chyba będzie różany na dodatek ;:138

pszczoły wyglądają fascynująco :D
Grazia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3396
Od: 7 kwie 2009, o 11:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdynia/Chrztowo

Re: Ogródek Aga2

Post »

Witaj Agnieszko.Ładny masz ogródek.Jeśli chodzi o róże to uważam ,że nie należy przesadzać z ich ilością.
Róże które posiadasz są piękne.Dobrze wyeksponowane,dorodne krzaki,obficie kwitnące rzucają się w oczy i zdobią każdy ogród.Dużo to nie znaczy ładnie.
Awatar użytkownika
Zabeczka101059
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4716
Od: 12 lis 2008, o 14:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Ogródek Aga2

Post »

Witaj Agnieszko
Przeszłam wzdłuż i wszesz Twój ciekawy ogród. Cały ogród prezentuje się na 6
Roje pszczół to dla mnie coś nowego ale zarazem ciekawego, podziwiam Cię ;:63
Bradzo podoba mi się zdjęcie białej tawuły wygląda jak rozścielone obłoczki na niebie, cudne ;:138
:wit :wit
Pozdrawiam -Dzidzia
aktualny,
spis wątków,
evluk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3675
Od: 16 lis 2008, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogródek Aga2

Post »

Witaj Ago...
A co tam u koleżanki pszczelarki słychać?
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek Aga2

Post »

Witaj Agnieszko ja z rewizytą , ale przez te 10 lat ogród się zmienił ,wszystko urosło , piękne ule czy, dzieci nie boja się pszczół, ja chyba bym się bała przebywać w takim ogrodzie .
Twój ogród jest jeszcze raz taki duży jak mój.
Genia
Awatar użytkownika
Aga2
200p
200p
Posty: 448
Od: 31 mar 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Ogródek Aga2

Post »

Geniu bałam się trochę o najmłodszą latorośl , dopiero po trzech latach w tym roku dziabneła pszczoła córkie ,spuchła tyle ile trzeba spuchnąć po kontakcie z tym owadem .
Ule stoją najdalej jak się da . Zmiejszyłam populacje tej jesieni bo faktycznie dużo ich było w powietrzu no i roboty było z nimi za dużo :wink:
Pozdrawia Agnieszka.
Mój ogród
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”