Ot... chwastowisko marcyjanny.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
izabell12
500p
500p
Posty: 846
Od: 23 lip 2009, o 11:34
Lokalizacja: śląskie

Post »

Z tą różyczką to przykra sprawa, nie wiem ile kosztowała, ale za przesyłkę zwrotną tez trzeba zapłacić, więc to zależy od ceny róży - ja bym odesłała, bo w końcu płaciłaś za dobry towar (i upomnij się o gratis za zamieszanie ;)). A cena ziemi faktycznie jest zabójcza i w workach i na ciężarówki.
A w ogrodzie mojej mamy domek wróżek jest schowany...
Zapraszam Ogród Izabell
Izabell
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Kurczę, ja bym naprawdę kontrolę nasłała. Pomyśl, że tylu ludziom wyśle, i sobie zakażą glebę tym świństwem (już nawet nie chodzi o zmarnowane pieniądze za róże). Mnie padła (znaczy wykopałam w końcu) śliwa na guzowatość, i teraz drżę o bezpieczeństwo innych roślin. A gość jest niezłym skurczybykiem, skoro tak bagatelizuje sprawę (czytałam co napisałaś w tym wątku). Zapewne obcina te narośla przed wysyłką, i ludzie nawet się nie domyślają :roll:
goryczka143
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6531
Od: 21 sie 2009, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Ogrodu

Post »

Nie jest tak zle. Podoba mi sie.


Pozdrawiam: goryczka
Awatar użytkownika
dez_old1
1000p
1000p
Posty: 1759
Od: 10 maja 2009, o 08:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

Witaj Małgorzatko-rozsiałaś na mnie swoje ciekawe podejście :,,świetnie że są roślinki a z badylka też się cieszę,,.
Ciekawa jestem jak Ci pójdzie układanie oczka -samodzielnie czy ,,najemca,,.
Oczywiście zostawiam uściski od sąsiadki ;:168
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3403
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

Witaj MAŁGORZATO, pospacerowałem trochę po Twoim "chwastowisku", niewiele tych "chwastów znalazłem, za to ogród całkiem całkiem ciekawie zapowiadający się, szkoda tylko, że "grupa chełmska" rzadko zagląda na To Forum ze swoimi zdjęciami.
Awatar użytkownika
gosia07
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4583
Od: 1 gru 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

Witaj Małgorzato.Ileż my mamy ze sobą wspólnego to samo imię to samo województwo a i chwasty te same :wink: Obejrzałam Twój ogród i poczułam się jak w domu :D
Awatar użytkownika
Agdula
200p
200p
Posty: 313
Od: 16 kwie 2007, o 09:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

Witaj Małogsiu,
najbardziej mi się spodobało Twoje pierwsze zdanie, że "każdy normalny zaczyna od trawnika a u mnie chwast.."
hehehe ;) TO ja też zaliczam się do tej grupy .."mniej normalnej" Bo ja już ogród mam (tworzę) od dwóch lata.. roslin trochę już jest a trawnika...jak ni ebyło tak nie ma.. ALe musze Tobie napisać, ze koszę zielsko, najpierw było kosą spalinową..a teraz już kosiarką... Trawa sama zaczęła się robić ;:138 ;:138 ;:138 . W paru miejscach gdzie były dziury.. zasiałam trawę. co by ni eszpeciło za bardzo :wink:

A ogróek masz bardzo ładny. \mojego na razie nie tu nie ma ...ale latem będzie.

pzodrawiam cieplutko:)
Agdula
Mądrość wabi-sabi: Nic nie jest doskonałe, skończone ani wieczne.
W prawie dzikim ogrodzie ...
Awatar użytkownika
magos13
500p
500p
Posty: 636
Od: 2 lut 2010, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

Witaj ! napisałaś 'Większość normalnych zaczyna od trawnika' ja powiedziałabym większość nieświadomych co ich czeka zaczyna od trawnika. Jestem na etapie systematycznego zamieniania trawnika na rośliny okrywowe. Jeśli jeszcze nie zupełnie okrywają to ściółkuję czym się da. Wykopane płaty trawy albo przesadzam w dziury na wyłysiałym trawniku albo ładuję do czarnych worków na śmieci (40 litrowych bo trzeba to jakoś zatargać w zacienione miejsce) podziurawionych pazurkami. Tak samo postępuję z nadmiarem opadłych liści.
Pozdrawiam. Gosia
Awatar użytkownika
Priam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5224
Od: 18 kwie 2007, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

Masz bardzo dużą powierzchnię.
Ale bardzo fajnie zagospodarowana.
kasia_2721
100p
100p
Posty: 100
Od: 21 paź 2009, o 12:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Buska-Zdroju

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

I ja też byłam na "chwastowisku" podoba mi się ,trochę pracy trzeba włożyć ale z roku na rok będzie piękniej :) ;:138
Awatar użytkownika
pamelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7288
Od: 30 gru 2009, o 00:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

Małgosiu, wpadłam z pytankiem: kiedy jakieś widoczki Twojej działeczki zobaczę/ymy?
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

pamelka pisze:Małgosiu, wpadłam z pytankiem: kiedy jakieś widoczki Twojej działeczki zobaczę/ymy?
No proszę! cóż za zbieg okoliczności! Wracam sobie na forum, ujawniam się w Twoim wątku, a Ty już u mnie gościsz ;:138
Teraz już nie ma to tamto, muszę odświeżyć wątek. Chociaż tak pooglądałam zdjęcia, otarłam łezkę rozrzewnienia i
stwierdzam, że prawie nic się ten mój ogród nie zmienił :oops: Ja nie było trawnika, tak nie ma.
Proszę uprzejmie o usprawiedliwienie nieobecności. Powodów nie podam oficjalnie, ale naprawdę szczerze przepraszam
i biorę się za zdjęcia.
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ot... chwastowisko marcyjanny.

Post »

ha! No trudno mi w to uwierzyć, ale porównując zdjęcia z ubiegłego roku z teraźniejszymi, muszę przyznać, że wszystko urosło ;:63



Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”