Ot... chwastowisko marcyjanny.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Jeszcze na wiosnę zarzekałam się, że nie będę miała żadnych róż, bo kojarzyły mi się ze starszymi ludźmi :oops: Kurka wodna! szybko się zestarzałam, bo i mnie dopadła choronba różana.

Na razie kupione na próbę parę krzaczków. Takich po 6 zł. pt. "róża wielki kwiat niebieska", "róża wielki kwiat kremowa" itp. :lol: Pogrzebałam, że ta "róża wielki kwiat kremowa" to może być tak zachwalany na forum Chopin. Faktycznie jest cudowna - piękne kwiaty i zapach.

ObrazekObrazek

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
Katarynka
500p
500p
Posty: 643
Od: 1 kwie 2009, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Borucin k/Raciborza

Post »

:D Co Ty mówisz - jaka starość!!?? :shock: Mnie róże podobają się już od dawna, chociaz ich nie mam za wiele, ale staro się jeszcze nie czuję!!
Katarzyna, zapraszam
Urszula B
500p
500p
Posty: 642
Od: 27 sty 2009, o 08:21
Lokalizacja: Sokolniki Las k/Łodzi

Post »

nooooooo jeśli Twoim zdaniem to chwastowisko to ja tez chcę takie.. piękne roślinki, piękny ogród..i oczywiście pęciorniki... gratuluję:)

pozdrawiam
Urszula B - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=19821
"Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie."
Awatar użytkownika
izabell12
500p
500p
Posty: 846
Od: 23 lip 2009, o 11:34
Lokalizacja: śląskie

Post »

Zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki - piękne chwastowisko, może i u mnie będzie kiedyś tyle roślin :lol:
A w ogrodzie mojej mamy domek wróżek jest schowany...
Zapraszam Ogród Izabell
Izabell
Awatar użytkownika
100krotka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5428
Od: 2 gru 2008, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie - strefa 6A ;-)))

Post »

Oj, niektóre z Twoich chwastów wyglądają jak pięciorniki! :-) Przepiękne, uwielbiam te krzewy, ale mam tylko żółtego i różowawego, a Ty masz tyyyle odmian! I róże i w ogóle. Fajnie jest :-)
"Dużo ludzi nie wie, co robić z czasem. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu. " (Magdalena Samozwaniec)
Moje linki - i aktualny
Wizytówka
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

I co tak tu cicho? Chyba chwastów zabrakło :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Katarynka
500p
500p
Posty: 643
Od: 1 kwie 2009, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Borucin k/Raciborza

Post »

:D Kurcze :!: nie powyrywaj wszystkich swoich chwastów, bo nie będzie na co popatrzeć! :D
Katarzyna, zapraszam
Awatar użytkownika
Frida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1770
Od: 31 mar 2008, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

O, zapowiada się ciekawy ogród. Na pewno atutem jest ukształtowanie terenu, te pagórki, murki, ścieżki, no i masz drzewa, czyli szkielet ogrodu. Teraz tylko praca, praca, praca ... Co jeszcze? Koncepcja zagospodarowania ogrodu konieczna, bardzo ułatwia pracę. A i tak jesteś szczęściarą, masz dobry klimat i dobrą glebę.
Dawaj fotki tych chwastów, bo zaczyna mi się podobać u Ciebie. No i podejście masz super, luzik taki miły, ale to może tylko tak dla niepoznaki?
Pozdrawiam, Danuta
Awatar użytkownika
g.kiecko
1000p
1000p
Posty: 1508
Od: 19 wrz 2007, o 23:19
Lokalizacja: Jasło

Post »

Wpadłam na rekonansik w poszukiwaniu chwaściorów, myśląc sobie: inni też je mają... :shock:
A co znalazłam? fajny ogródek, mnóstwo ciekawych roślin, mój ulubiony materiał ogrodniczy czyli kamulce :lol: w ilościach tylko do pozazdroszczenia :P
Twoje róże są bardzo piękne, czy już kusi Cię ich katalogowanie i powiększanie kolekcji?
Pozdrawiam serdecznie :P
Pozdrawiam Gośka
Mój ogród
Awatar użytkownika
zanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1852
Od: 24 maja 2008, o 22:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

No, ja też się ucieszyłam, że gdzieś chwasty okazalsze od moich zobaczę, a tu figa :lol: :wink:
Potencjał ogrodowy podziwiam, ciekawa jestem, jak to będzie wyglądało za rok-dwa... :lol:
Pięciorniki bajeranckie :P
marivsz
1000p
1000p
Posty: 1230
Od: 9 sie 2008, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków/ Leżajsk

Post »

Gośka zgodzę się z poprzednikami, Twój ogród ma potencjał i to jeszcze jaki. Z tymi skarpami to był super pomysł, jeżeli to uporządkujesz, podosadzasz to nikt nie będzie w stanie oderwać oczu od Twojego ogrodu. Także teraz czekam na zdjęcia z prac w ogrodzie :D
ogródeczek
storczyki
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. "
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

O! ilu gości, a gospodyni nie ma. Mam strasznie mulasty net radiowy i Bóg mi świadkiem, ile to już razy usiłowałam dodać zdjęcia, ileż odpowiedzi nasmarowałam i pupa zimna :evil: No a potem wyjechałam sobie na wakacje, a jak wróciłam, to się załamałam i nie wiem od czego zacząć, więc nic nie robię :)
Róże - oczywiście, że już wpadłam w nałóg :lol: Wykupiłam całą tanią ziemię w ogrodniczym i co mam teraz zrobić, jak jeszcze do posadzenia ok. 20 róż, a ile jeszcze do kupienia :roll:
Nie uważacie, że 5,50 za woreczek 20l ziemi to rozbój w biały dzień?
Trafiła mi się trafna róża :? Kupiona na all. u pana B. Zawracać mu głowę? sama nie wiem.
Obrazek

No ciekawe, czy wyśle mi sie ten post :roll:
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
Agniesia
500p
500p
Posty: 521
Od: 31 sie 2009, o 01:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Jeziorany

Post »

Marcyjanno, fajnie w tym Twoim ogrodzie. pewnie, że sporo pracy wymaga, ale już początki masz za sobą. chwastowisko?za parę minut do siebie zapraszam, zaraz fotki wrzucę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”