Ot... chwastowisko marcyjanny.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sylwek-zx
1000p
1000p
Posty: 1810
Od: 8 lut 2009, o 09:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

No to sama widzisz :) sekator jest to przycinaj, ale tak wiesz... nie przy korzeniu :D kamienie na skarpę i od razy będzie lepiej :) coś z nich ułożysz, pozaglądaj u forumowiczów jak można fajnie wykończyć kamieniem takie skarpy :) Masz naprawdę świetny potencjał w ogrodzie, ale i dużo pracy przed Tobą :) na pewno się uda jeśli nie stracisz zapału :)
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Rabatki przydomowe. Hosty pogradobiciowe.

Obrazek Obrazek

Bardzo fajna roślinka wrzosowata. Kwitła w czerwcu, kwitnie znowu teraz. Nie wiem oczywiście jak się nazywa, ale polecam :)
Obrazek
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Eeee.... co to ma być? Chwasty miały być, a nie jakieś rabaty! Ja wypraszam sobie - ktoś mnie tu robi w balona z chwastowiskiem - przez ciebie dałam się wciągnąć w robienie fot swoim chwaściskom, i wpadłam jak śliwka w kompot :wink: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

hehehe a czy nie widzisz, moja droga, chwastów na tych, pożal się Boże, rabatach :lol:
Jeszcze nie pokazałaś swoich reprezentacyjnych rabat. Sprawdzałam :mrgreen:
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Cholera, NIEDOZWOLONY-HOSTING mi nawala i nie mogę zgrać fot. Cierpliwości, będą na pewno, tylko teraz to jakieś dwie setki na odwagę muszę dziabnąć :oops: :;230 :;230
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

Hej ziomalko :D , grupa chełmska jak widzę dobra jest w temacie chwastów, u mnie to już całkowity busz, ale nie miałam śmiałości się wychylać :lol: . Tylko ja u Ciebie chwastów takich prawdziwych nie widzę, a pięknie u nas rosną :lol: . Ogród bardzo ciekawy, jest gdzie poszaleć i skarpy są, to chyba nasze lokalne naleciałości. Ja mam skarpę, Ty masz skarpę itp… :lol: .
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
Awatar użytkownika
Aisyrk
1000p
1000p
Posty: 1198
Od: 18 sie 2008, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Post »

Wcale niczego sobie to chwastowisko. Już widać jak tam będzie pięknie za rok. A jaką satysfakcję będziesz miała!
"....na betonie kwiaty nie rosną ..."
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

mora1dzięki, że wpadłaś. My tak naprawdę to przeprowadziliśmy się z Chełma na wieś,do Okszfordu :wink: i z tęsknoty za górką chełmską, usypaliśmy swoje :) Przyznam sie, że się poddałam i spryskałam roundapem chwaściska, ale te cholerstwa rosną w oczach. Aż się boję iść do ogrodu po wczorajszym deszczu :?

Aisyrk jesteś chyba zbytnią optymistką :) Za rok to będą tylko chwasty bardziej rozrosnięte :twisted:




Dziś pięciorniki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

No i nie myślcie sobie, że nie mam róż. Mam, a jakże. Takie :lol:
Obrazek

a z tego


Obrazek

powstaje najlepsze wino na świecie ;:38
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
Katarynka
500p
500p
Posty: 643
Od: 1 kwie 2009, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Borucin k/Raciborza

Post »

:D Małgosiu, podoba mi się Twoje podejście do ogrodu... zero stresu... tak trzymaj! Ja tu się denerwuję, że mi chwaściory rosną, wyrywam, nie robię fotek przed plewieniem... a tu proszę .... Twój ogród lepiej się prezentuje niż mój!! :oops:
Śliczne foteczki pięciorników! No i nie zapracuj sie za bardzo przy targaniu tych kamolków na skarpy! :lol:
Katarzyna, zapraszam
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Katarynko czytam akurat Twój wątek. Ja jestem osobą, która prawie wszystkim się przejmuje i stresuje, ale w ogrodzie wrzucam na luz i nic mnie nie denerwuje. Lubie wszystkie roślinki. Chwasty też :lol: Szkoda, że nie robiłam wcześniej zdjęć (nie za bardzo lubię :oops: ), bo pokazałbym swoje prywatne wzgórza pod Monte Cassino :P Oj robiły wrażenie górki pokryte makami.
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
marcyjanna
200p
200p
Posty: 422
Od: 23 cze 2009, o 17:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Jeszcze na wiosnę zarzekałam się, że nie będę miała żadnych róż, bo kojarzyły mi się ze starszymi ludźmi :oops: Kurka wodna! szybko się zestarzałam, bo i mnie dopadła choronba różana.

Na razie kupione na próbę parę krzaczków. Takich po 6 zł. pt. "róża wielki kwiat niebieska", "róża wielki kwiat kremowa" itp. :lol: Pogrzebałam, że ta "róża wielki kwiat kremowa" to może być tak zachwalany na forum Chopin. Faktycznie jest cudowna - piękne kwiaty i zapach.

ObrazekObrazek

Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pozdrawiam
Małgorzata
Ot... chwastowisko marcyjanny.
Awatar użytkownika
Katarynka
500p
500p
Posty: 643
Od: 1 kwie 2009, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Borucin k/Raciborza

Post »

:D Co Ty mówisz - jaka starość!!?? :shock: Mnie róże podobają się już od dawna, chociaz ich nie mam za wiele, ale staro się jeszcze nie czuję!!
Katarzyna, zapraszam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”