Krzaczki Kani

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Krzaczki Kani

Post »

No to kolejka do "zapadania" :heja - okres zimowy nieco leniwy fotki z lata, za oknem n ie wiadomo co to jesień czy zima, no ale teraz już z górki kajeciki w ruch: piszemy chciejstwa, pozdrawiam
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16580
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Krzaczki Kani

Post »

A ja proponuję wyleźć spod tych mokrych liści i spojrzeć optymistycznie w przyszłość. ;:138
Wiosna już powolutku się skrada. ;:65 Doczołga się do nas w odpowiednim czasie, a teraz czas już się do niej zacząć przygotowywać. :tan :tan
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Krzaczki Kani

Post »

No Kasiu rzeczywiście nie tylko ja zakurzyłam swój wątek. Wracaj szybciutko. Powspominaj na finiszu zimy, najpiękniejsze moementy poprzedniego sezonu. ;:215 ;:65 ;:196
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Re: Krzaczki Kani

Post »

Pobudka! Maj się zaraz skończy a tu wciąż cisza... Jestem bardzo ciekawa Kasiu jak Ci przezimowały róże. I co z tymi planowanymi porządkami na rabatach typu: duże plamy koloru, pierwszy plan, drugi plan itp ;:224 U mnie przeważnie kończy się na planach :oops:
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Krzaczki Kani

Post »

Marysiu ;:196 , Aniu-taro ;:196 , Lucynko ;:196 , Aneczko ;:196 , Izo ;:196 . Witajcie w progach beznadziejnej gospodyni tego wątku :wit
Izo, no obudziłaś mnie kobietko :D .

A na wiosnę było tak - Na początku tradycyjnie rozważałam sprzedaż działki :wink: . Mój mąż już wie, że wiosenne biadolenie nad sensownością posiadania działki dojazdowej należy do reguł ogrodniczych i przynależy do tej pory roku tak samo jak usuwanie zeschniętych badyli czy oprysk róż miedzianem. Z tą tylko różnicą, że oprysk miedzianem bywa zaniedbany a biadolenie jest obowiązkowe :lol: . Miedzianem w tym roku nie pryskałam i nie mam na to żadnego usprawiedliwienia, bo pogoda przecież sprzyjała. Miałam nadzieję, że jakimś cudem choroby grzybowe się nie rozwiną ale teraz widzę, że nadzieje były płonne, bo widok czarnych plamek już teraz nie jest mi oszczędzony.
Biadolenie przeszło jak katar a potem to już dziarsko wzięłam się za robotę. Dokończyłam kształtowanie rozpoczętych rabatek, no i odchwaściłam na tip-top. Stan odchwaszczenia całkowitego trwał może tydzień :wink: i teraz już tego nie powtórzę, bo chwasty zaczęły mnie gonić, dogoniły a teraz zostawiły mnie daleko w tyle :lol: .

Działeczka nadal jest moja, jest przyczyną bólu rąk i nóg ale też napełnia mnie szczęściem, kiedy coś mi tam zakwitnie ;:3 .

Zapraszam do kolejnej części :D viewtopic.php?f=2&t=106098
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”