Kłodzki ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Post »

Witam zielonozakręconego z mojego rodzinnego miasta :lol:
Krzewy wspaniałe , a czy będą jakieś ciekawe byliny ??
Drzewo z towarzystwem - rewelacja :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
Andzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1594
Od: 15 maja 2009, o 07:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska/Klucze

Post »

Nocny Drwalu (bardzo mi sie Twój nick podoba...) :lol: chciałam zapytac czy planujesz sprzedawać swoje piękności wysyłkowo?
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam, Anna
regulamin Andziu
Awatar użytkownika
nocny_drwal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 16 lip 2009, o 09:56
Lokalizacja: Kłodzko / Wrocław
Kontakt:

Post »

Byliny od zawsze były jakoś na drugim planie. Więc specjalistom od nich to nie jestem :D Ale ostatnio się się staram i za nie wziąłem i nawet rozmnażam :) hehe kilka ciekawostek się znajdzie :)
co do nicka... no cóż potrzebowałem jakiegoś unikalnego, bo wszystkie zajęte :? a zapamiętać jaki login na jakim forum, a nazbierało się już tego. Zresztą, chyba każdy użytkownik internetu wie o co chodzi :wink:

Sprzedaż wysyłkowa na pewno będzie. Na razie muszę uporać się z moją stroną internetową, tam znajdzie się cały katalog, z cenami i opisem. Nie chcę tego wątku na forum traktować jako oferty sprzedaży, tylko miejsce, gdzie można znaleźć ciekawe zdjęcia ciekawych roślin i inspirację :) A co do wysyłki, zawsze możemy ustalić szczegóły mejlowo. tam prześlę zdjęcia sadzonek ze szkółki, ewentualnie jakiś spis :)

a tu coś dla miłośników rzadszych bylin taka ciekawostka z Japonii:
Obrazek
mój ogród
pozdrawiam, Jakub
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21721
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Znamy,znamy Hylomecon :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
nocny_drwal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 16 lip 2009, o 09:56
Lokalizacja: Kłodzko / Wrocław
Kontakt:

Post »

Zgadza się :) tak jak mówię, z bylinami nie jestem na bieżąco, więc nie orientuje się, co jest bardziej lub mniej spotykane:) kolejna porcja zdjęć:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
mój ogród
pozdrawiam, Jakub
Awatar użytkownika
Frida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1770
Od: 31 mar 2008, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Weszłam i zachwyciłam się ogrodem. Ta kompozycja z bluszcza z powojnikiem - cudo. Już Ci ją podkradam, bo mam dęba obrośniętego bluszczem i powojnik do zagospodarowania.
Zajrzę jeszcze ...
Pozdrawiam, Danuta
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Post »

Witaj na forum :)
Zapowiada się inetresująco - prowadzisz taki trochę (w moim odczuciu) niepokorny ogród, który chyba w rzeczywistości jest przemyslana kompozycją - pieknie.

Kloniki sprzedajesz - a ja ich nie mam a powinnam :!: Co jeszcze???
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
nocny_drwal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 16 lip 2009, o 09:56
Lokalizacja: Kłodzko / Wrocław
Kontakt:

Post »

Niestety to jest ogród o charakterze kolekcjonersko-szkółkarsko-matecznikowym 8) . Jego głównym zadaniem jest pomieszczenie jak największej liczby roślin, które służą jako materiał rozmnożeniowy. wygląda to jak wygląda, niestety. To co z nim zrobiłem, dla architektów krajobrazu i innych projektantów, jest wręcz nie do pomyślenia. ja natomiast wolę mieć te rośliny na żywo i wiedzieć z czego projektuję, czy zakładam komuś ogród. Kieruję się właśnie tym, czego nauczę się na własnych roślinach, a nie katalogiem, czy książką. Dodatkowo klient może zobaczyć, jak dana roślina wygląda na żywo, a nie w książce na zdjęciu.

Co do oferty, to proszę o cierpliwość, na pewno w najbliższym czasie zrobię jjakiś sensowny spis i będę wysyłał :) na razie mam trochę roboty przy szkółce. Niestety ogarnąć to wszystko samemu zaczyna być już ciężko. opieka nad kilkoma tysiącami młodych roślin, to jak praca w przedszkolu :) Cały czas trzeba pilnować, doglądać, nakarmić, dać pić pomóc, bo koledzy obok się biją o miejsce i dostęp do słońca... :roll: :D
mój ogród
pozdrawiam, Jakub
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Szkoda że nie znasz imienia tej róży...
Mam pnie po ściętej wiśni porośniete bluszczem i też podsadziłam powojnik, tylko zamiast różaneczników mam liliowce a wiosną krokusy.
Ale korci mnie jeszcze morela, chciałabym dać jej różę i bardzo chciałabym taką jak twoja :D
Awatar użytkownika
MagdaMisia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2814
Od: 17 mar 2009, o 20:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

zamienię moją różę na to drzewo z bluszczem i klematisem :) co Ty na to :D ;:6
Awatar użytkownika
nocny_drwal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 16 lip 2009, o 09:56
Lokalizacja: Kłodzko / Wrocław
Kontakt:

Post »

No niestety nie znam. Ale w tym roku będę ją rozmnażał (albo już rozmnożyłem, nie mam pojęcia :wink: ) więc będzie w sprzedaży.

Zamiana? proszę bardzo :D Wiesz ile on liści gubi na jesień i ile przy tym roboty? przemyśl to dobrze, i daj znać, to biorę się za łopatę i wykopuję :D hehe a tak na poważnie, to czekam na tą różyczkę, oczywiście coś w zamian się znajdzie :wink:
mój ogród
pozdrawiam, Jakub
Awatar użytkownika
MagdaMisia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2814
Od: 17 mar 2009, o 20:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Muszę poczekać jeszcze parę ładnych lat aż mój ogród się zestarzeje, a roślinki zaprzyjaźnią się ze sobą. To dopiero mój pierwszy samodzielny sezon w ogrodzie i na razie panuje tu wielki chaos bo nie było czasu na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni... a tak btw chyba skończyliśmy tą sama wrocławską uczelnię ;)
Awatar użytkownika
g.kiecko
1000p
1000p
Posty: 1508
Od: 19 wrz 2007, o 23:19
Lokalizacja: Jasło

Post »

Daj Boże więcej takich ogrodów
ogród o charakterze kolekcjonersko-szkółkarsko-matecznikowym

a przede wszystkim mnie !!! :lol: :lol: :lol:

Wypatrzyłam nawet kloniki palmowe, najrozmaitsze, po które notabene, będę się do Ciebie usmiechać.
Twórz szybko stronę internetową, albo wysyłaj oferty cenowe, bo ja pierwsza ustawiam się w kolejce po klony :P :P :P
Pozdrawiam Gośka
Mój ogród
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”