Z kwiatowego dworku "M & M" cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ewa 30
200p
200p
Posty: 263
Od: 29 mar 2009, o 14:52
Lokalizacja: Z POD WROCŁAWIA

Post »

MARYSIU
śliczna żurawka i róża też ładna nic więcej z róż ci nie kwitnie?
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Lilu , Ewuś to nie jest zdjęcie żurawki to moja incerwilla biała i wprowadziłam was niepotrzebnie w błąd , przepraszam . Lilu, róża na pewno ci zakwitnie może tylko trochę później, moje też nie wszystkie mają pączki . Za kilka dni będzie więcej na razie tylko pączki.

Olu widziałam masz piękny zbiór żurawek ale one nie są moją chorobą tylko mi się podobają i chyba będą ładnym dodatkiem do host

:lol:
Monisiu nie zrobiłam zdjęcia żurawki białej ale jutro wstawię na pewno i trochę głupio wyszło :oops: :oops:
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Witam wszystkich odwiedzających mój wątek , a to zdjęcie mojej żurawki drżączkowej białej. :lol: :lol:

Obrazek
A to pąki moich róż nn
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ania k
200p
200p
Posty: 205
Od: 4 lis 2008, o 10:38
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Ile masz już Twoją incerwille? Jak wysoko sięga kwiatek?
Moją różową mam od niedawna, więc jestem ciekawa, kiedy będzie tak okazała jak Twoja.
Na foto u szkółkarza była karminowa, ale różowa też mi pasuje.
Się pochwalę, bo incerwille kwiatki mają śliczne.
Obrazek
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Aniu mam ją od wiosny białą i różową ale różową wsadziłam do doniczki i dlatego jest wysoka ma już z 50 cm albo więcej , wiesz nie mierzyłam :D a biała dopiero zaczyna kwitnąć Obrazek
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Post »

Obrazek
Podoba mi się ta dama .Cudowna biel .
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Marysiu prześliczne Twojr incerwille :D i różowa i biała :D A biała róża cudowna, muszę koniecznie sobie jakąś belusią kupc, ponieważ nie mam ani jednej, a są naprawdę piękne :D
Awatar użytkownika
ania k
200p
200p
Posty: 205
Od: 4 lis 2008, o 10:38
Lokalizacja: Gdańsk

Post »

Mario, przepraszam, że się powtórzyłam z pytaniem o incerwille, umknęło mi, że już odpowiedziałaś. Poza tym ta ostatnia fotografia białej jest tak zrobiona, że roślinka wygląda na bardzo okazałą. Pozostaje tylko trzymać kciuki, aby przezimowały.
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5077
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj Marysiu. Wcale się nie martwię, że dzisiaj pada. :lol: Wreszcie dzień odpoczynku od ogrodu. Piękna ta biała róża. Jeszcze chyba nie wiesz jak się nazywa :?: Też muszę prosić jak będą zakwitać moje róże o identyfikację, gdyż większość starych róż kupowałam w OBI lub Kwiatonie i nigdy nie były oznaczone. Może się uda. Już jedną, którą kupiłam w tym roku, Gloriadei mi oznaczyła. Będę podpatrywać u Ciebie jak przezimują incarwille, to wtedy sobie sprawię bo są piękne, szczególnie ta biała. Słyszałam, że są z nimi kłopoty z zimowaniem.
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Witaj, Marysiu :) Muszę się pochwalić, że dostałam wczoraj od Pawełka dwie róże rabatowe, jestem ciekawa, czy będą tak piękne jak Twoje :)
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Jolu ta jest naprawdę śliczna chociaż mam jeszcze pienną Lions-Rose ta jest prześliczna tylko trochę późniejsza :lol:

Agnieszko naprawdę nie mam z nią kłopotu nie choruje ma piękne listki i kwitła do pierwszego mrozu a więc do grudnia chyba :lol:

Aniu też się będę bała zimy ale są tak piękne i tak długo kwitną że musimy porządnie je zabezpieczyć na zimę :lol:

Adziu je też wczoraj napracowałam się solidnie i nawet cieszę się z przerwy :lol: A róża jest już nazwana to Iceberg pnąca właśnie wypuściła długi pęd a rośnie już drugi rok i myślałam że jest niska.Moje róże podobnie i nie zwracałam uwagi na nazwy a na kolor i teraz mamy kłopot z nazwami i tylko 4 znam . A inkerwillę zabezpieczę na zimę na pewno :lol: Obrazek
Awatar użytkownika
maria5
1000p
1000p
Posty: 2460
Od: 18 wrz 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław/okolice

Post »

Monisiu to bardzo się cieszę, że będziesz zmuszona do ich uprawy tak jak ja z Rh ty bałaś się róż a ja rododendronów i azali Obrazek i teraz musi nam się udać . Mój młodszy syn też ma na imię Paweł i od jego dziewczyny dostałam wczoraj hortensję"Blue Sky" to już 8 odmiana też bardzo się cieszę :lol: :lol:
gloriadei
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5636
Od: 25 sty 2009, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Post »

maria5 pisze:Obrazek
Pięknie rozkwitła Schneewittchen :wink: - uwielbiam taką biel :D
miłego dnia Marysiu!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”