Ogród (z) PESTKI@

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród (z) PESTKI@

Post »

Jeju, co z tymi chorobami się dzieje??......ja już wolę mróz i być zdrowa, bo mam serdecznie dość :twisted: gardło nie przechodzi, ale przeszło i to szybko na córcię, która wzięła mój antybiotyk już, bo ledwo wlecze nogami, a my obie do pracy jutro..........no masakra jakaś :cry: ciekawe czy mężuś też się zarazi?? oby nie, bo kto będzie koło nas chodził??

...a teraz jak jesteś chora, to i tak byś nie pojechała do czystolandii, bo nie była byś w stanie wykonywać swoich obowiązków, poczekaj, wylecz się i jak już będziesz silna, to w tedy możesz jechać ;:108 jestem z Tobą cały czas i będę śledzić teraz Twoje zmagania z czyścioszkami ;:306 ...ja już mam to za sobą he he........dasz radę, wiem ;:108
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12604
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Ogród (z) PESTKI@

Post »

;:oj Powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego biszkopt trzeba opuścić na podłogę ;:306
Od rana o tym myślę i nie wiem czemu to ma służyć! Powiedzcie mi, proszę ;:180
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród (z) PESTKI@

Post »

Dokładnie Ci nie powiem,bo sama nie wiem.Mogę się tylko domyśleć ,że chodzi o odpowietrzenie ,a raczej odgazowanie ciasta.Zawsze jest tak ,że ciasto rośnie na środku bardziej niż po bokach (fizyka jakaśtam :;230 )Zupa też nie gotuje się bardzie po bokach ,tylko na środku gara.Kiedy rzucisz o podłogę ciachem to pękają bąbelki powietrza jednocześnie.Kiedy czekasz aby ciasto ostygło w piekarniku nie ruszając go bąbelki pękają z różną częstotliwością i na środku zapada się bardziej ,bo jest ich więcej w tym miejscu.Dodatkowe znaczenie ma nie smarowanie boków tortownicy.Ciasto się nie odkleja.
Taka jestem mądra ooo.... ;:306 Oczywiście nikt z moja teorią spiskową zgadzać się nie musi :wink:
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Ogród (z) PESTKI@

Post »

Proszę o zamknięcie wątu :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”