Mój malutki ogródeczek

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ihasia
500p
500p
Posty: 600
Od: 19 maja 2008, o 10:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bawaria

Post »

Ogrodeczek jak z katalogu! Pieknie wszystko rozplanowalas. Bardzo mi sie podoba i będę zagladac regularnie- moze w koncu ja sie czegos naucze :lol: chociaz z ta moja nauka moze byc roznie- przewaznie idzie w las:-)
Awatar użytkownika
asiapg
50p
50p
Posty: 58
Od: 24 cze 2009, o 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Ihasiu, masz piękne roślinki i skoro Twoj jest mikroskopijny to co ja mam powiedzieć :)
Awatar użytkownika
jolami
500p
500p
Posty: 995
Od: 12 lip 2008, o 23:53
Lokalizacja: opolskie

Post »

O cie florek :shock: Malutki ogródeczek, ale jaki piękny....Hosty też lubię i m.in podoba mi się dlatego, że masz ich tak dużo i takie wielkie...Pięknie wyglądają....Wszystko tak ładnie skomponowane...
U mnie wszystkie roślinki na działce malutkie bo dopiero zaczynam, ale jak powiadasz, że Twoje tak urosły za 3 lata /to nie aż tak długo :lol: / to jestem tym faktem mile pocieszona :lol: NOoo troszkę muszę poczekać, ale jak uda mi się dogadać z moimi bylinkami tak jak Tobie się udało to może w końcu będę mieć busz... :lol:
Awatar użytkownika
ihasia
500p
500p
Posty: 600
Od: 19 maja 2008, o 10:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bawaria

Post »

Asiu moj naprawde jest mikro:-) ale dziekuje za komplement- one tak same z siebie:-) bo ja komponowac roslinek nie potrafie:-(
Awatar użytkownika
JolantaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9576
Od: 3 lis 2008, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrzeszów,Wielkopolska

Post »

Witam .
Z podpisem się udało ,więc i ze wszystkim sobie poradzisz .Ja dłużej się z tym męczyłam .
Ogród maleńki ,ale niezwykle uroczy .Aż brak mi słów ,aby wyrazić swój zachwyt . :shock:
Awatar użytkownika
gorzata76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6503
Od: 2 cze 2009, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witaj Asiu!
Piękny ogródek, wydawałoby się, że już tylko "siedzieć i podziwiać", ale pewnie jeszcze niejedną rewolucję (bezkrwawą, oczywiście :wink: ) w nim przeprowadzisz...
Zwłaszcza pod wpływem tego forum...
Ja też urzęduję na niewielkiej ilości "zielonometrów kwadratowych" :wink: , tym uważniej zatem będę śledzić Twoje poczynania :D
Będzie mi miło gościć Cię u siebie :D
Awatar użytkownika
asiapg
50p
50p
Posty: 58
Od: 24 cze 2009, o 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Dzisiaj pokażę Wam moje funkie. Bardzo je kocham ale zupełnie nie znam ich odmian. Próbowałam kilkakrotnie porównywać z wyszukanymi zdjęciami i dopasować nazwy ale zawsze kilka zdjęć pasowało i nadal nie wiedziałam co u mnie rośnie aż w końcu się poddałam. Z całą pewnością mój największy okaz to Blue Angel, wiem bo donica była podpisana kiedy ją kupowałam :)

Obrazek

Obrazek

W trzech miejscach mam duże kępy Hosta hosta :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ta to podobno Christmas tree ale ja nie wiem... bo ta moja to duża roślinka...

Obrazek

Blue cadet

Obrazek

i reszta

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

bardzo podobna, tylko trochę się różnią połyskiem

Obrazek

mała

Obrazek

ciemnozielona, świetnie znosi słonko:

Obrazek

a ta była opisana: Hosta wonna nie wiem czy pachnie bo jeszcze nie kwitły, zakupiłam tej wiosny:

Obrazek

Obrazek

i wcale nie mała

Obrazek

A na koniec zostawiłam zdjęcia hosty, którą nabyłam drogą kupna 2 tygodnie temu. Stoi jeszcze w doniczce. Nie mam pojecia co to, ale strasznie mi się spodobała. Kupiłam mimo, że była w opłakanym stanie. Teraz wygląda lepiej. Na donicy napis mówił jedynie, że to Hosta w odmianach :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeśli znacie te odmiany to napiszcie proszę, może Dzięki Wam poznam imiona moich faworytek :)
Awatar użytkownika
jolami
500p
500p
Posty: 995
Od: 12 lip 2008, o 23:53
Lokalizacja: opolskie

Post »

Asiapg, ale raj dla oczu, piekne te Twoje hosty...no no masz się czym chwalić ;:63
A co to takiego kwitnące na fioletowo-czerwono na siódmym zdjęciu???
Awatar użytkownika
asiapg
50p
50p
Posty: 58
Od: 24 cze 2009, o 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Dziękuję... funkie są takie śliczne i takie wdzięczne, nigdy nie zawodzą...
Ta ślicznotka to prymulka Pierwiosnek storczykowy - Primula vialii, bardzo mi się spodobała ale nadal stoi w doniczce bo nie mogę się zdecydować gdzie posadzić :)
Awatar użytkownika
Beatrice
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2038
Od: 24 maja 2009, o 21:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Asia ogródeczek przecudowny, chyba bardzo dużo czasu mu poświęcasz.
Awatar użytkownika
asiapg
50p
50p
Posty: 58
Od: 24 cze 2009, o 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Bardzo dziękuję za miłe słowa.
To prawda, jest moim oczkiem w głowie, ledwie tylko oczy przetrę od rana w nim siedze i grzebię. Gorzej, że już prawie nic nie ma do roboty. Teraz tylko go bronie przed ślimakami i robalami :)
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Asiu Twój ogródeczek nie jest duży , ale jest piękny a w nim cudne hosty , raj dla oczu .
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21720
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Witaj Asiu!
Urządziłaś sobie bajkowy ogródek.
Ślicznie tam jest .... :D wymuskane cacuszko...
A jak duża to powierzchnia?
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”