Ogródkowe rozmaitości.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Post »

Pada i pada ,róże wiszą nasączone wodą niby życiodajną,ale grzyb czyha tu i tam.A jeszcze wczoraj było tak
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
marivsz
1000p
1000p
Posty: 1230
Od: 9 sie 2008, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków/ Leżajsk

Post »

Ale u Ciebie kolorowo :) Śliczne te róże. U mnie dzisiaj pada cały dzień :cry: woda to już stoi wszędzie- znowu zmyje oprysk:/
ogródeczek
storczyki
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. "
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Post »

Mariusz -miło,że wpadłeś w odwiedzinki do mojego ogródka,dopiero po tych deszczach będziemy opryskiwać,a prognozy na najbliższe dni są niekorzystne dla naszej flory.ale wystarczy spojrzeć na np.taką lilijkę i chce się żyć Obrazek
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
marivsz
1000p
1000p
Posty: 1230
Od: 9 sie 2008, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków/ Leżajsk

Post »

Ta tylko ja wczoraj pryskałem, i to już drugi raz bo ostatnio po pryskaniu też padało :cry: No ja muszę jeszcze poczekać bo lilie w pąkach, ale u Ciebie już ładnie kwitnął.
ogródeczek
storczyki
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. "
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

Witaj serdecznie! Bardzo miło jest oglądać Twój ogródek. Tyle kolorów,róże są brylantami ogrodów. Pozdrawiam stasia ;:2
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Post »

A czym opryskujesz,środkami naturalnymi,czy chemią?Jeżeli tym drugim ,to uważaj ,abyś się nie podtruł.Radziłabym wywarami ze skrzypu,pokrzywy,czosnku.Lilia w doniczce,dlatego już się otworzyła.
Moja ulubiona Westerland Obrazek
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
marivsz
1000p
1000p
Posty: 1230
Od: 9 sie 2008, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków/ Leżajsk

Post »

Ja w tamtym roku miałem w doniczce, ale zabawy było z tym... A oprysk to chemia, obecnie to trzeba wszystko pryskać, a najgorszy to przędziorek :x a w tym roku przyszła zaraza na cyprysiki, wszędzie w okolicach padły, a u mnie przetrwały także i je trzeba było spryskać choćby profilaktycznie.
ogródeczek
storczyki
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. "
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Post »

A czym opryskujesz,środkami naturalnymi,czy chemią?Jeżeli tym drugim ,to uważaj ,abyś się nie podtruł.Radziłabym wywarami ze skrzypu,pokrzywy,czosnku.Lilia w doniczce,dlatego już się otworzyła.
Moja ulubiona Westerland Obrazek
Drugi raz to samo wkleiłam,no cóż...
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Post »

Stasiu-witam w moim małym ogródku.Róże zajmują u mnie pierwsze miejsce,do tego byliny szczególnie w kolorze niebieskim i do tego jednoroczne w różnych innych kolorkach,całość może nie jest zbyt uporządkowana ,ale tak lubię. Tym razem róża Sympatia
Obrazek
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Post »

Mariuszu,chemii używam bardzo niewiele,w ostateczności ,natomiast moje nawożenie i oprysk ogranicza się do gnojówek z pokrzywy i innego zielska ,które dobrze wpływają na moje kwiaty,a u mnie ścisk niemożliwy.Jeszcze jedna różyczka Obrazek
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
marivsz
1000p
1000p
Posty: 1230
Od: 9 sie 2008, o 19:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków/ Leżajsk

Post »

U mnie mało co jest kwiatów, głównie to krzewy, a róży nie ma ani jednej :oops: były 3 ale rozdaliśmy je...
ogródeczek
storczyki
"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna. "
Awatar użytkownika
Alionuszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5766
Od: 16 cze 2009, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z zielonych płuc Śląska

Post »

Krzewy też ozdabiają ogród,kwitną,mają, kolorowe owoce,kwiaty wymagają więcej pracy.U mnie ze względu na rozmiary ogrodu,większość pnie się w górę,np.taki clematis altragene Obrazek
Pozdrawiam Nela
Ogródkowe rozmaitości
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10362
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

Alionuszka pisze:,chemii używam bardzo niewiele,w ostateczności ,natomiast moje nawożenie i oprysk ogranicza się do gnojówek z pokrzywy i innego zielska ,które dobrze wpływają na moje kwiaty,a u mnie ścisk niemożliwy.Jeszcze jedna różyczka Obrazek
Masz mój Order Uśmiechu, Nelu !

Obrazek

a dla Marivsza :
http://pl.wikibooks.org/wiki/Ekoogrodni ... y_roślinne
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”