Mój ogródek - cilla77

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Grzegorz B

Post »

Kasiu, ale Masz wspaniały ogród. Te Twoje roślinki to prawdziwe okazy. Lilie zwalają z nóg i ta lawedna. Bardzo mi się one podobają ze względu na barwę i że z wszystkimi roślinami tak elegancko się prezentują a zwłaszcza z różami.
Ale jakich Ty Masz dostojnych gości u mnie taki okaz jeszcze nigdy nie zawitał :( . Te hortensje to wspaniałe, zwłaszcza biała. Chyba dlatego, że takiej nie mam a nie mogę upolować jej w okolicznych sklepach.
Ogólne widoczki urzekają. Fantastycznie dopasowane nasadzenia. Rewelacyjnie się na nie patrzy. :D
Awatar użytkownika
Ewelina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 7484
Od: 4 lut 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post »

Kasiu, mimo kiepskiej pogody pięknie kwitną Twoje kwiaty ! Bardzo ładne lilie( i bardzo dobre zdjęcia!), a hortensja , ta przy chodniczku - oszałamiająca ! Jesteś mieszczuchem z przypadku, ale kochasz wieś i naturę , też tak mam :D Staram się każdą wolną chwilę spędzać w ogrodzie, na wsi lub w jakimkolwiek plenerze. Tak więc mieszkam w mieście ( choć nieomal na peryferiach, i co rano słyszę koguta u sąsiadów) , ale na Plac Wolności nie przeprowadziłabym się za skarby świata !!!
* Mój Ogród - cz.7 (aktualna)
Wizytówkai inne moje wątki
"Mam śródziemnomorskie poczucie czasu..."
cilla77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 763
Od: 3 lis 2006, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

No to wygląda mi na to że jestem niezłą szczęściarą!! :D Paź Królowej! ANULKO - dziękuje za informacje. Powiem szczerze że ciężko mi było zrobić te zdjątka bo motylek bardzo płochliwy jak żaden a i zdjecia nie oddają w pełni jego piękna i rozmiarów!
Cieszę się że podoba Wam się mój ogród.
ANYU, ANULKO.... - moja hortensja Anabelle ma 8 lat i co roku pod koniec października silnie ją przycinam dokładnie o połowę - tak więc od ziemi ma ok 50 cm. I raz wczesną wiosną dostaje 3 garscie azofoski. Przez wiele lat była w cieniu olbrzymiej czeresni, którą scięłam rok temu a teraz w słoneczku sterczy bez zmian niepodpierana. Co rok mam wrażenie że jest jeszcze większa :?
EWELINKO - ten Plac Wolnosci brrrrrrrrr - podzielam Twoje zdanie. :D
Ach - tego koguta sąsiadów to Ci zazdroszczę :D
cilla77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 763
Od: 3 lis 2006, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Wczoraj późnym wieczorkiem wsiadłam w auto i prosto na działkę ratować co się da! nie było mnie 3 dni w te największe upały i ze strachem myslałam jak wszystko tam wygląda. No nie było najgorzej - cynie i turki powiędły, hortensje ogrodowe popalone, za to bukietowe i Anabelle jakby się w Słońcu z przyjemnością kąpały:) Reszta roślink dała sobie jakoś radę :D
A teraz chciałam Was zapytać cóż t za gościa miewam w moim ogródku od wczesnej wiosny :?: Przepięknie śpiewa od wczesnego ranka do zachodu Słońca. Choć musze powiedziec że ostatnio coś z tym spiewaniem z lekka się uspokoił. Swoje koncerty nadaje tylko z czubków drzew, regularnie bierze kąpiel w moim oczku wodnym ok 19.00 :D Oto fotki jakie udało mi się zrobić.

Obrazek

Obrazek

A to moje nowe schorzenie! OSTRÓŻKI!
PO PROSTU SIĘ ZAKOCHAŁAM!!!!!!!!!!!!:D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczko
Obrazek

Tawułki
Obrazek
Grzegorz B

Post »

Ale Masz piękne kwiaty a oczko wodne z tymi roślinkami prezentuje się rewelacyjnie. Tak naturalnie jak bym stał przy jeziorze :D :D :D Gratuluję ;:63 ;:63 ;:63
justi28
200p
200p
Posty: 420
Od: 19 mar 2007, o 17:52
Lokalizacja: małopolska

Post »

Ogród piękny, gratuluję :D
Awatar użytkownika
eleka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1562
Od: 22 kwie 2007, o 20:15
Lokalizacja: łódzkie

Post »

Pięknie jest u Ciebie, a co do ostróżek- podzielam tę manię.One są cudnej urody.
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Super masz te ostrózki.Gdzie je kupiłaś?U mnie nie wiem dlaczego bardzo słabo kwitną.Są niskie i kwiaty mają bylejakie.Teraz wysiałam ostrózkę olbrzymią.Moze ta się uda?
Awatar użytkownika
Weigela
100p
100p
Posty: 166
Od: 14 maja 2007, o 19:37
Lokalizacja: Pomorze

Post »

No prześliczne te Twoje kwiatuszki :D
Twój ogród jest taki przytulny,lubię takie ogrody.
Piękny widok na oczko,śliczny zakątek ;:63
Awatar użytkownika
piku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1948
Od: 12 lip 2007, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk / Podkarpacie

Post »

Ja też się nie oprę żeby pochwalić Twoje hortensje, są przecudnej urody, a i tulipany przepiękne ;:106
cilla77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 763
Od: 3 lis 2006, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Poznań

Post »

Anulko Ostróżki kupiłam w centrum ogrodniczym pod koniec czerwca, kiedy były już dorodnymi bylinami i widziałam jaki mają kwiat. Właśnie tych z pełnym kwiatem szukałam od dawna. I znalazłam :D
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Ja wysiałam ostrózkę olbrzymią i własnie wzeszła.Zobaczę co z tego wyrosnie.Dzięki
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21737
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Cillo jak długo masz juz u siebie tę pstrolistną hortensję?
Czy traktujesz ja tak samo jak inne?
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”