Mój pas startowy, czyli wąska działka :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Bogusia2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1222
Od: 26 maja 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Piękne kocice :D . I wiedzę, że jedna też lubi taczki, jak mój Filip.
Pozdrawiam i zapraszam do mojego ogrodu.
Bogusia
Aśka68
500p
500p
Posty: 581
Od: 24 mar 2009, o 18:14
Lokalizacja: kujawsko-pomoskie

Post »

Dominiko ale się napracowałaś, zazdroszczę konsekwencji w tworzeniu ogrodu, mi jej brakuje idę bardziej na żywioł, potem jestem niezadowolona z efektów.
Ja wczoraj okrywałam siatką podrapane drzewka przez moje kotki.
Mam nadzieję że to pomoże.
Fajne te kociaki ale szkodniki straszne.
Pozdrawiam
Aśka
Zapraszam
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Monia, witaj :D

Tak, pracy jest ogrom, ale idziemy do przodu :lol: Właśnie była u mnie koleżanka, powyrywałyśmy chwasty wokół tarasu :lol:

Bogusiu, tak, z tą taczką to dziwne, nie wszystkie koty lubią włazić, ale niektóre uwielbiają :lol:

Asiu, nie wiem, czy jestem konsekwentna, ale muszę się trzymać jakiegoś planu, bo inaczej moja nietypowa działka by się zrobiła kompletnie dziwaczna. Poza tym też sadzę w nieprzemyślanych miejscach, a potem przesadzam :?
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

Dominika :) będziesz miała muskuły jak facet po siłowni, po tym grabieniu i targaniu kamieni :lol: :lol:
Z tym deszczem to byś się jakoś dogadała wreszcie, ileż może lać?? To nie znasz powiedzenia "gdzie diabeł nie może..."
Trawniczek piękny... tylko koszenia masz mało a kosiarka tak kusi :lol: . Przyjedziesz do mnie to się wyżyjesz :;230 :;230
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Takie mniej więcej plony zbieramy z naszych truskawkowych krzaczków - ten zważyłam z ciekawości, jak porządnie się truskawki sypnęły (oczywiście waga wyzerowana z talerzem, żeby była "netto" :lol: ):
Obrazek

Przygotowania pod trawnik ;:213 ;:219

Obrazek

A potem lunęło i było tak:

Obrazek
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

aguskac pisze:Dominika :) będziesz miała muskuły jak facet po siłowni, po tym grabieniu i targaniu kamieni :lol: :lol:
Z tym deszczem to byś się jakoś dogadała wreszcie, ileż może lać?? To nie znasz powiedzenia "gdzie diabeł nie może..."
Trawniczek piękny... tylko koszenia masz mało a kosiarka tak kusi :lol: . Przyjedziesz do mnie to się wyżyjesz :;230 :;230
Oj ja nie wiem czy się wyżyje, u ciebie nie ma kamieni do wydłubywania :lol: :lol: :lol:

Ale do koszenia zawsze chętnie :wink:
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

Fajnie to wygląda z góry :) W porównaniu do ubiegłego roku... nie ma porównania hihihihi
Fajne masz te roślinki na skarpę, kiedy się nad nimi zlitujesz?
Pozdrowienia dla kociaków :wit
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

dominikams pisze: Oj ja nie wiem czy się wyżyje, u ciebie nie ma kamieni do wydłubywania :lol: :lol: :lol:
Pozwolę Ci poprzekładać, trochę tego mam :) Nawet mogę Ci kolejną atrakcję zafundować... wożenie kamieni taczką :) już nawet wymyśliłam gdzie :lol: :lol: Wpisuję na listę ...
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

No tak, nie ma porównania, to prawda. Ta myśl utrzymuje mnie przy życiu :lol: Bo tak to był to walnęła to wszystko w cholerę :oops:

Koty dziękują za pozdrowienia, a rośliny już wkrótce opuszczą ciasne doniczki i zamieszkają na skarpie :wink:
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

aguskac pisze:
dominikams pisze: Oj ja nie wiem czy się wyżyje, u ciebie nie ma kamieni do wydłubywania :lol: :lol: :lol:
Pozwolę Ci poprzekładać, trochę tego mam :) Nawet mogę Ci kolejną atrakcję zafundować... wożenie kamieni taczką :) już nawet wymyśliłam gdzie :lol: :lol: Wpisuję na listę ...
I to mają być wakacje ;:223 ;:199 :;230 :;230
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

Ale piękne truskawy !! Jakie czerwoniutkie !! Moje nie nadążają dojrzewać, tak szybko objadamy :lol: :lol:

Ale kawał dobrej roboty odwaliliście pod trawnik, nic dziwnego, że pot kapał... nie wiem tylko czy to dobre dla trawnika :lol: :lol: :lol:

Super teraz wygląda to wrzosowisko!! Pięknie będzie wyglądało w trawniku.
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Post »

dominikams pisze: I to mają być wakacje ;:223 ;:199 :;230 :;230
Moja droga !! na wakacje trzeba sobie zapracować, zwłaszcza jak się chce agroturystyki :lol: :lol:
Awatar użytkownika
dominikams
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5426
Od: 21 sty 2008, o 10:48
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Aga, Rysiek przekopuje to już kolejny raz (3 czy 4, tracę rachubę), ja wcześniej ten kawałek grabiłam, ale za każdym razem odkrywam niespodzianki ;:192 Dlatego nawieziemy jeszcze trochę ziemi na wierzch. I chyba powinno być git 8) Mam nadzieję, że po moim ostatnim grabieniu nie zostały tylko malutkie kamyki, a te mogą sobie zostać. Teraz, jak tylko przeschnie ziemia, zabieramy sie za kawałek obok, R. będzie motykował, a ja potem wygrabiała ;:134

Agroturystyka mówisz :roll: A niech ci będzie, od razu inaczej na to patrzę :;230
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”