Po 50-tce we własnym ogrodzie - cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

Droga Ago! proszę o dowcip o firankach. PLISSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nawet moja żaba Cię prosi
Obrazek
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Co to jest ropucha i 40 żabek???
Teściowa, która firanki powiesza ;:91
Mam nadzieję, że sie o to nie pogniewasz
Aga
Agapa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1597
Od: 29 maja 2009, o 21:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

A tak a propos, to Twoje żaby są po prostu niesamowite ;:215
Awatar użytkownika
ewkapaw
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3611
Od: 10 sty 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Witaj Stasiu !!!
Wspaniałe są Twoje fotorelacje z ogrodu . Żaki cudowne :wink:
Ja tez już na wcześniejszej emeryturce i równo z nią kupiłam działke . Uprawiam ją już trzecie lato . Tak jak Ty pisałaś , mogę na działce ze swoimi roślinkami obcować całymi dniami . Zapominam o całym świecie i jestem w siódmym raju :lol: . Nieraz zastanawiam się jak mogłam tyle lat żyć bez działki , ale chyba do niektórych rzeczy dochodzi się z wiekiem :wink:
Pozdrawiam EWA
Spis linków
Awatar użytkownika
roslynn
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 15 lut 2008, o 12:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Post »

Stasiu jak dobrze, że są już fotki i do tego widać, że ogródek śliczny. O żabach już nic nie mowię bo powiem to samo co inni ale w głos się śmiałam przy kompie aż córcia przybiegła zobaczyć o co chodzi. Super żabki, no a ta chudzinka prosząco modląca to mnie urzekła po prostu. :D
I też chcę mieć żabę, chociaż jedną. Niech no tylko w sklepie znajdę :D
Sabina

Moje linki
Awatar użytkownika
ewa2204
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1516
Od: 2 kwie 2009, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Stasiu,
ale się rozkręcasz ze zdjęciami ;:114, świetnie. A Twój ogród, jak się trochę rozrośnie będzie piękny, bo już jest bardzo ładny. Ktoś kiedyś powiedział, że te rośliny najlepiej rosną, które są podlewane potem. I to jest prawda :lol:
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

Moje Drogie Dziewczyny!!! Ja odżywam wśród trawy, kwiatów i moich żab. Jak jakąś widzę w sklepie, to aż mnie ręka świerzbi i musze dokupić. Aby mężusia nie za bradzo stersować to chowam je na strychu, po jakim czasie wyciągam, a gdy Pan Mąż robi wielkie oczy to ja na to ze słodkim uśmiechem" znalazlam na strychu, nie pamiętam nawet kiedy ją kupiłam, może w zimie...." Mąż udaje że mi wierzy... i tak trzymać. Wczoraj próbowałam zrobić zdjęcia moim sikorkom. Oj co to za praca fotoreportera. Ręce mnie bolą jak ch....ra! Zmarzłam tak, że mysłałam już o gorączce, dreszczach (już mnie łapały), pogotowiu, reanimacji. Mąż tylko się dziwił że mam tyle cierpliwości, bo w zasadzie to jej nie mam. Co ptaszki przyleciałay i usiadły na gałęzi, to albo aparat sam się zamknął (ach te nowe aparaty), albo mi ręka zadrżała i zrobiłam zdjęcie gałęzi a nie ptaszka. Kark mi mało nie odpadł do tyłu z tego odchylania, 4..litery bolały z siedzenie na twardym krześle. Już Bozie prosiłam aby choć raz mi się udało uchwycić moje ptaszki. Cos tam wyszlo, ale nie to co pragnęłam: Obrazek
jak się dobrze przyjrzeć to widać rodzica karmiacego młode (ta nie wyraźna plama).
Obrazek,
z tego wszystkiego zrobiłam zdjęcie wróbelkowi, który mieszka pod strzecha mego dachu i tam musi mieć dużo mlodych to slychać świergot caly czas, ale tam (pod dachem ciemno i zdjęcia nie wychodzą): Obrazek.
Teraz spróbujemy wysłać, pa stasia
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

A tu tez moja sikoreczka Balbina a na drugim zdjęciu widac tylko jej nóżki:
Obrazek Obrazek
nara, pa całusków 102!!!!!
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

Aga, proszę jeszcze o dowcipy o teściowej. Ja potrafię się z siebie samej śmiać i dlatego nidgy się nie gniewam. Ewentualnie 2 godziny ciszy i ... już po burzy, pozdrawiam stasia ;:87
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

Witajcie Moi Ulubieńcy!!! Pogoda się ostatnio trochę popsuła. Albo bardzo pada deszcz, czasami wręcz leje, albo jest tak zimno że strach wyjść do ogrodu. A trawa rosnie, i to rosnie lepiej od wszystkiego co zielone. Oczywiscie rosną i chwasty. Ja nie wiem skad w nich tyle energii, że są takie wielkie i tak ich wiele. Jeszcze nie skończę plewić w jednym miejscu a tu już w nastepnym chwaścisko że hej! Krzaczki pomidorów mam bardzo słabe (a zasadziłam też "papryfiutki" i chciałam zobaczyć co z tego wyrosnie). w ogóle nie wiem co będzie w tym roku. Jak się pogoda nie poprawi to aż strach bierze. Dobrze, że chociaż kwiaty rosną. Nie za bujnie, ale jednak, widać je choc trochę. Jak mam czas to podglądam ptaki. Uwielbiam na nie patrzeć. Jak się uwijają, aby nakarmić mlode, choć moja mloda sikoreczka jest prawie wielkości matki. Ale siada na gałęzi i trzepocze skrzydełkami, aby zwrócić na siebie uwagę. Oj te dzieci..... Obrazek, w mnie w ogródku i kamień się do mnie usmiecha! Obrazek
Awatar użytkownika
agnieszka72
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 3848
Od: 22 lip 2008, o 20:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Stasiu świetny kamień :!:
Napisz gdzie takie uśmiechnięte można znaleźć :lol: .
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

Witam cd...
jeszcze wiosną:
Obrazek
skrawek mojej ziemi:
Obrazek
mój skalniaczek(?):
Obrazek
miszmasz, kto się w tym połapie?:
Obrazek
pierwsza w tym roku lilia:
Obrazek
przepiękne allium (może ktoś zna nazwę?):
Obrazek
Na tym dzis zakończe, aby jutro móc też coś pokazać. Pozdrawiam, stasia
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

Droga Ago!
Oczywiście u mnie w ogródku, no..... i w sklepie. Jak bardzo chcesz to podam Ci moją pocztę w kompa i się dogadamy. pozdrawiam i życzę miłego, słonecznego dnia stasia ;:3
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”