Mój mały ogródek - Isia cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

Basiulek u Ciebie też temperatura na plusie to i śnieg topnieje a że powoli to dobrze bo jak jeszcze przymrozi to masz osłone na roslinkach (a wiosenne przymrozki gorsze od zimowych) i poza tym nie podtopi wszystkiego. Jeszcze troszkę i bedziesz cieszyła sie pierwszymi roslinkami ;:108 :D

Gencjanko witam Cię pięknie w moim ogrodzie :D :D bardzo sie cieszę, że Ci sie u mnie podoba. Masz rację że roslinki rozrastaja sie szybko i wypełniaja rabaty, moje zakupy ogrodowe juz nie są takie szalone i spontaniczne (chociaz sie zdarzają :D ) jak kiedyś. Moja fascynacja różami skupiła uwagę głównie na nich i roślinkach dopełniajacych rabaty. Bardzo mi przykro z powodu oczaru, niestety nieuczciwi sprzedawcy i zupełni ignoranci czasem sie trafiają oby ich jak najmniej. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie ;:3
Awatar użytkownika
vita
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1275
Od: 5 sie 2009, o 20:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

Nie strasz Isiu przymrozkami wiosennymi, jeszcze się zima nie skończyła :;230
Miałaś mi podesłać listę i co?
Pozdrawiam, Wiktoria

Tak to się plecie...
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

jeszcze nie... ?? a no tak jeszcze luty to dzisiejsze słonko mnie rozmarzyło że może już :;230 no dobra to postrasze przymrozkami jeszcze zimowymi - od wtorku wróci zima łagodna ale jednak w nocy do -8 :evil:
zajrzyj na PW
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

Witaj Isiu w moim ogrodzie też brak objawów wiosny , choć od kilku dni temperatura jest dodatnia a dzisiaj nawet pada deszcz. Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu ujrzę już choć niewielkie połacie ziemi wolne od śniegu.Podczas ostatniej wizyty w ogrodzie a było to we wtorek warstwa śniegu sięgała jeszcze kolan.
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

Isiu masz rację z tymi wiosennymi przymrozkami. Chociaż już mam dość śniegu, boję się co to będzie jak go już nie będzie i przyjdą mrozy. Już moje róże są w opłakanym stanie, a co dopiero będzie później.
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

Czy kalina, którą masz lubi słoneczne miejsce czy cień?
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

Zenku ja dzisiaj zobaczyłam pierwsze oznaki wiosny wychodzą krokusy nieśmiało spod śniegu i mój nowy zakup oczar będzie kwitł widać pąki pękają ;:138 mam nadzieję że i u Ciebie wiosnę będzie widać lada chwila ;:3

Gosiu wszyscy już mają dośc śniegu, roślinki w szaroburej kolorystyce nie wyglądają najlepiej ale różyce dały sobie radę przytniemy porządnie i krzewy odżyją zobaczysz ;:65

Małgosiu o która kalinę pytasz burkwooda czy pomponową ?? Kalina szczepiona na pniu burkwooda rosnie od południowej strony ogrodu osłonięta jedynie ogrodzeniem (słońca ma dużo) Kalina pomponowa rośnie w miejscu gdzie słońce jest do 13 godz. później jest osłonięta przez dom aż do 17-18 na godzinę ma jeszcze trochę slońca.

Pozdrawiam serdecznie wieczorem wstawię zdjęcia i pokaże wam co budzi się do życia :D ;:3
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

Isiu, chętnie zobaczę pierwsze oznaki wiosny w Twoim ogrodzie!
Ja dzisiaj wybrałam się do lasu w poszukiwaniu wiosny, ale -niestety- jeszcze jest szaro i buro, a wszędzie straszą połamane przez śnieg gałęzie drzew :(
Od jutra zaczynam sezon ogrodowy - zaplanowałam porządki w ogrodzie, bo na razie straszy błoto pośniegowe, suche liście i połamane gałązki :evil: Przy okazji zrobię też wiosenne fotki :P
Miłej niedzieli :wit
Awatar użytkownika
markussch01
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 917
Od: 7 lis 2007, o 22:40
Lokalizacja: Düsseldorf

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

A,wiec czekam na wieczorne zdjecia.... i u Ciebie przedwiosnie sie zameldowalo ? :D

Pozdrawiam Markus
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

...przedwiośnie...
Obrazek krokusy

Obrazek narcyz

Obrazek oczar ;:138

Dalu ja też szykuje sie do prac w ogrodzie te dzisiejsze odkrycia wprawiły mnie w taki fantastyczny nastrój że juz dzisiaj byłam gotowa do ogrodu z sekatorem lecieć ;:65 :D Jutro pójde na pewno, juz po pełni wiec można przycinac derenie i wierzby, zeby tylko pogoda dopisała :D

Markusie doczekałam sie i bardzo bardzo sie cieszę, zrobiłam rekonesans różyczek i na razie nie jest źle żeby później tylko nic nie wyskoczyło za bardzo mroźnego...Pozdrawiam serdecznie :D :D
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

A mnie krokusy gdzieś zginęły :(
Ciekawe czy oczar ma dużo kwiatków?
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

Gosiu ten nie ma dużo jakieś 6-8 zawiązków ale to młody krzaczek mam nadzieję że z roku na rok będzie mu przybywać najwazniejsze że nie zmarzł bo w pierwszych latach podobno są wrażliwe na większe mrozy
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój mały ogródek - Isia cz.2

Post »

To teraz trzeba by go jakoś otulić przed przyjściem mrozów.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”