Ogródek Przemka cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Ogródek Przemka cz.2

Post »

W temacie sałaty rzymskiej: uprawiałam w gruncie z powodzeniem, ale zawiodłam się jeśli chodzi o ilość roślin, które wzeszły po wysianiu (w domu). Spotkałam kiedyś pieska tej samej rasy, podczas wizyty u kuzynki. Gdy postanowiłam obejść jej ogród on łaził za mną (nie był to pies z tego domu - był to pies gość) i cały czas powarkiwał, nie wiedziałam czy chce mnie ugryźć, w każdym razie było to dziwne i niepokojące. Co kryje się pod stroiszem przy kamyczkach?
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
basow@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3858
Od: 5 gru 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogródek Przemka cz.2

Post »

W takim razie , gdybym u mas nie dostała pierścieni - a bywają tylko w jednym ze znanych mi sklepów , uśmiechnę się do Ciebie:D
Jak się na 3 wyciągnę ma półrocze , to na koniec roku może będę miała szanse na 5? :;230 Jestem w trakcie robienia gotowca z Twojego wątku :D
Pozdrawiam,Małgorzata
przemek1136
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6661
Od: 10 mar 2008, o 18:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Za Lublinem, za Rzeszowem.. Lubartów

Re: Ogródek Przemka cz.2

Post »

Witaj Olu! Ze wschodami nasion sałaty Małgosia na pewno da radę. Przeważnie wysiewamy za dużo nasion a potem szkoda nam wyrzucać i siewki się wyciągają. Przy wysiewie sałaty wystarczy tylko pamiętać o odpowiedniej temperaturze (nie może być za ciepło), lepiej też początkowo nie przykrywać nasion ziemią (lepiej kiełkują na świetle), nasion się raczej nie zaprawia ale warto wysiać w ziemię do wysiewów i tylko lekko wklepać (np. łyżeczką od herbaty). Ja podlewam nasionka spryskiwaczem. Jeśli chodzi o pieska to on warczał na Ciebie bo się zapewne bał. One raczej nie gryzą tylko straszą głosem albo uciekają. Co do stroiszu to nie ma go na zdjęciach. To przy kamykach to liście szafirków. Stroiszem przykryłem trytomy ale nie wrzucałem zdjęć na stronę.
Ze ściągą Małgoniu zapomnij o 5. Praca odtwórcza to góra 4. ;:14 Ale oczywiście liczę, że .... :uszy
Awatar użytkownika
promyk
200p
200p
Posty: 470
Od: 18 kwie 2011, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek Przemka cz.2

Post »

Witaj Przemku, widzę że forumowicze u Ciebie podlegają surowej ocenie, aż strach się bać.... Ja ze swoim zakresem wiedzy to na razie nie nadaję się do oceny... więc proszę o łagodny wymiar kary.... Napisz mi proszę gdzie kupujesz te pierścienie o których pisałeś Gosi, bo jak się domyślam chodzi o te pierścienie do sadzenia pomidorów co mi kiedyś pisałeś, a ja nadal do tej pory sądziłam że to są części butelek po wodzie tylko tak fachowo nazwane :oops: A tak przy okazji wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, i tak sobie nie skromnie myślę że tak troszeczkę rozruszałam Twój wątek bo ostatnio tak rzadko zaglądałeś a tu po moim poście proszę bardzo co dziennie nowy wpis i bardzo fajnie jest co poczytać. Rozumie, że może Ci się już nudzić aktywne uczestnictwo na forum, ale nie zapominaj o nas początkujących którzy z wypiekami na twarzy czytają Twoje porady.... a teraz i z duszą na ramieniu jak zobaczyłam że oceniasz nasz stopień przyswajania wiedzy :;230 , i proszą o więcej...
Pozdrawiam serdecznie i... aby do wiosny, właśnie przeczytałam że do wiosny jeszcze
2 miesiące
1 tydzień
3 dni
4 godziny
41 minut
6 sekund
:heja ;:138
Staraj się dojrzeć promyk światła tam, gdzie inni widzą tylko ciemności.
Pozdrowienia z Doliny Wieprza - Sylwia
Promyczkowy przed ogródek
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: Ogródek Przemka cz.2

Post »

[b Co do roślinek to wal śmiało co Cię interesuje, bo na wiosnę czeka mnie i tak wielka rewolucja. Sporo roślin musi zostać rozdzielonych, co roku też pojawia się bardzo dużo siewek ale nie chce mi się ich doniczkować bo potem i tak muszę kombinować co z nimi zrobić.

Witaj Przemku. :wit Czy ja też mogę się uśmiechnąć o jakieś roślinki skoro mają może wylądować np. na kompostowniku to u mnie na pewno znajdzie się dla nich jakieś miejsce. ;:224
x-p-k
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 3303
Od: 3 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródek Przemka cz.2

Post »

Bardzo proszę o założenie nowej części wątku i poinformowanie mnie o tym, żebym tą mógł zamknąć :)
Żeby forum mogło dobrze i sprawnie technicznie funkcjonować, maksymalna długość wątku powinna mieścić się między 60 a 80 stronami :wit
przemek1136
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6661
Od: 10 mar 2008, o 18:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Za Lublinem, za Rzeszowem.. Lubartów

Re: Ogródek Przemka cz.2

Post »

Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”