Ogródek Olgi - Olga00

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Ogródek Olgi - Olga00

Post »

Oto kilka zdjęć mojego ogródka. Mam go dopiero od ubiegłego roku i jeszcze się uczę w nim grzebać :) Tak więc jeszcze wiele przede mną. Jest malutki, ale zawsze jakiś :) Zawsze marzyłam o jakimkolwiek kawałku ziemi, wiec mi starcza to, co mam.

Bratki, również w donicy przy wejściu do domu :)


Część zdjęć z tego wątku została usunięta z hostingu.
bab...
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Witaj Olgo

Ładne kwiatki.

Napisz coś więcej o swoim ogródku.

Pozdrawiam Leszek.
moje wątki

"Prawo jest jak płot: lwy przeskakują, płazy ślizgają się dołem, tylko bydło zostaje."
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witaj Leszku,
Na razie jestem na etapie zachwycania się każdą roślinką, która kupie i wyrośnie.
W sprawach ogrodniczych jestem jeszcze trochę zielona, ale ciągle się uczę. Trochę na błędach, trochę podpatrzę u kogoś i trochę tutaj, na forum.
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8777
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Witaj Olgo ,te wisienki kwitnące wyglądają dostojnie na wykoszonym trawniku ,a kwiatki też sympatycznie się prezentują.Początki są piękne,dają tyle możliwości.Póżniej to tylko poprawki.Rozwijaj swoje pomysły,będziemy śledzić i podziwiać efekty.Pozdrawiam.Halina. ;:80
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2993
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Post »

Witaj Olgo!Ładne początki,bratki mają śliczny kolor.Rozumiem Cię z tym eksperymentowaniem,gdyż ja jestem na podobnym etapie.Życzę dalszego zapału do pracy ,pozdrawiam i zapraszam .
Awatar użytkownika
grazyna45
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 304
Od: 3 maja 2008, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie
Kontakt:

Post »

witam olgo! swietnie,jestes milosniczka przyrody -juz to wyczuwam.juz po roku sa efekty,a co bedzie za kilka lat? będę Ciebie odwiedzala -zycze przyjemnosci w tej pracy grazyna45
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Dzisiaj pogoda deszczowa. Miałam wielkie plany dotyczące prac w ogrodzie i wszystko na nic. Zrobiłam jedynie kilka zdjęć.
Obrazek Tutaj na zdjęciu jest prymulka. Wczoraj posadziłam i mam nadzieję, że się przyjmie.
Obrazek Tulipan. Ma piękne kolorki, które o wiele lepiej prezentują się w słońcu.
Obrazek A odnośnie tego tulipana mam pytanko. Otóż czy może ktoś wie, co mu się dziwnego na płatku zrobiło? Nie wiem czy to normalne, czy może jakaś choroba go zaatakowała.
Obrazek No i szafirki :)

Pozdrawiam odwiedzających mój ciągle ulepszany ogródek :D
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

:D : D :D
Ola uczy się roślinek,

więc nie będziemy mieć śmiesznych minek, :? :? :?
bo kwiatuszki lubią Olę,więc ulepszaj swoje pole.
:lol: :lol:
Będę często tutaj bywać i roślinki twoje zrywać,
życzę ci wytrwałości,a na twojej stronie wielu gości. :P :P :P :P
Awatar użytkownika
zuzia55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2993
Od: 24 kwie 2008, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Parczew

Post »

Witaj Olgo ! Jak na pierwszy rok zajmowania się ogrodem masz piękne roślinki.Myślę,że w miarę zakwitania będziesz nam prezentowac swoje poczynania w ogrodzie.Pozdrawiam i zapraszam.
Awatar użytkownika
Bogumilka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3579
Od: 10 lut 2008, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Post »

Witaj Olu tu Bogumiła.Wiem,że też masz pomidorki koktajlowe w wiaderkach,może nam pokażesz,nie daj się prosić.Masz bardzo ładnie zadbany swój mały zakątek zielony,więc pokazuj nam jak się zmienia twój wymarzony kawałek ziemi.Prosimy wszyscy na tym forum. :wink: :wink: :P :P
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Obrazek

Tutaj jest azalia. Poprzednia właścicielka trzymała ją w doniczce, gdzie nie miała zbyt wiele miejsca na korzenie. Przesadziłyśmy ją z córką do ziemi i teraz jest piękna. Tutaj jeszcze przed rozwinięciem kwiatków, ale jak tylko chmury deszczowe przejdą gdzieś indziej wyjdę na ogród i zrobię nowe zdjęcia.

Obrazek
Prymulka. Co zresztą każdy widzi :)

Obrazek
Pomidorki jednak w wersji zwisająco-doniczkowej. W wiaderkach pokaże jutro. :)

Obrazek Goździki. Na szczęście się przyjęły i wypuszczają nowe kwiatki :)

Obrazek
Wierna towarzyszka prac ogrodowych. Własność sąsiadów :) Ale prawie, że nasza.



Obrazek
Córka sobie takie zażyczyła to ma :) Lepsze to niż samochód, choć i o to niedługo zacznie prosić :)

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój mały zielony teren. Jednakże nadal jestem początkującą ogrodniczką i zaczynam widzieć swoje błędy, jakim jest np. zbyt dużo kwiatów cebulowych a malutko wieloletnich :P Jeszcze trochę, to na ogrodzie będzie pusto. Ciesze się na razie ostatnimi tulipanami i proszę o wzejście tych kwiatków, które posiałam własnoręcznie :) Później jednak będą lilie i irysy cebulowe. Dobre i to :)
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8777
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Ja też takie tulipanki zażyczyłabym sobie.Są pięknego kolorku.Na pewno jesienią będę polować na takie cudeńka.Początki są zawsze trudne,ale nie przejmuj się,na tym forum złapiesz bakcyla i zobaczysz jak szybko Twój ogród będzie jak malowany,przecież już jest sporo ładnych roślinek.Ja odwrotnie zaczęłam od krzaczków i wieloletnich,ale początkuję w cebulowych.Jak widzisz każdy zaczyna inaczej,ale dążymy w tym samym kierunku tzn żeby ogród nam się podobał i był miejscem wyciszenia w trudnych chwilach i nie tylko.Zyczę powodzenia. Halina ;:215
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Olga00
500p
500p
Posty: 720
Od: 4 maja 2008, o 19:02
Lokalizacja: Dolnośląskie

Post »

Witaj Halinko ! Cieszę się, że odwiedziłaś mój ogródek. Ja byłam na spacerku w Twoim królestwie i jestem pod wielkim wrażeniem. Masz śliczne roślinki, a stokrotka cudo. Mam nadzieję, że mój ogródek za kilka lat też będzie piękny jak Twój. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających. :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”