Dzień bez działki, to dzień stracony

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16014
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu, cieszę się, że w końcu do mnie zajrzałaś, bo już myślałam, że będę cię musiala postraszyć ;:124 Wiesz przecież, jak kibicuję twoim poczynaniom. Kurczę, jak to fajnie robić wszystko od początku. MIeć takie szerokie nowe perspektywy i w głowie tyle planów. Właściwie to ci zazdroszczę. Tak, chyba tak. Ja to już mam niewiele do zmienienia. A nigdy bym nie chciała usiąść i tylko się gapić na moje wlości. Muszę stale coś robić, poprawiać. No a ty masz to wszystko jeszcze przed sobą :)
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

ejjjjjjj WANDECZKO.......chyba już pomaleńku dojrzałam do tego, że to całkiem niezłe na starość zafundować sobie takie zmiany, tym bardziej że nie należę do kanapowców.........dzisiaj podziałałam i jedna prosta wytyczyłam a i nawet na niej coś wsadziłam.....
....przez zimę zrobię się małą rozmnażarką...co się da będę rozmnażać.....na zielono

....a jak zauważysz, że się zaniedbuję to postrasz...... ;:124
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42110
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu teraz melduję się właściwie już nie działkowym, ale przydomowym ogródku. Przeżyłam mieszkanie w bloku, działkę (-i) i wreszcie kupno domu w drugiej ręki, remonty... ale ja mieszkałam na tym placu budowy, bo dom kupiony był za pieniądze z mieszkania. Niestety kasa się skończyła i remonty stale nam towarzyszą. Kosmetyka zewnętrzna czeka na wygraną w lotka albo na młodych, bo z emerytur nie da się odłożyć na duże inwestycje. Ogród też tworzę cały czas, bo dotychczas był traktowany po macoszemu, praca i mieszkanie na wsi nie pozwalała na porządne zajęcie się ogrodem. Teraz powoli zaczynam porządkować, przesadzać, kupować i no wymieniać na FO. Nie dasz rady obrabiać dwóch ogrodów, bo nie będziesz miała czasu na cieszenie się żadnym z nich. Życzę Ci szybkiego zamieszkania w swoim domu i cieszenia się swoim ogrodem to jest wielka frajda!
iga23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12835
Od: 1 paź 2008, o 20:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Tam, gdzie mieszkają dinozaury.
Kontakt:

Re: Dzień bez działki, to dzień stracony

Post »

Krysiu, widzisz nie taki diabeł straszny, dobrze, że się zdecydowałaś, kibicuję cały czas, tylko nie zawsze się wpisuję. :wit





Kontynuacja wątku Krysi znajduje się tutaj.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”