Ogród Idy74 2009r cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Ido, dzisiaj spenetrowałam Twój ogródek :D Od razu zakochałam się w nim ze względu na te niezapominajkowe pejzaże ;) One tak uroczo wyglądają z tulipanami, takie zwykłe polne kwiaty, a tak fajnie urozmaicają wiosenne rabaty, czy jakieś ciemniejsze zakątki, także w kwitnącym sadzie.
Jak pisłaś o swoich początkach, o wykopywaniu wielu przedmiotów, to Twój ogród (zapewne jak wiele innych z naszych terenów, sama pamiętam jak u dziadków jakieś poniemieckie czajniki wykopywałam :D) byłby rajem dla archeologów, ale wykopaliska zrobiliby sobie ;)
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Witam wszystkich wieczorkiem :D Od razu fotki mojej wiosny ObrazekTo mój piękniś ogrodowy :D Położyłam zapalniczkę :oops: żeby było widać jaki jest ogromny.Odmiany nie znam.A to nastepne żonkile w mojej kolekcji Obrazek ObrazekA to miodunka pstra ,która pomału traci kwiaty,i zostana wielkie kropkowane liście.. ObrazekNowa rabata ,która powstała w tym roku ...zrobiona na razie do połowy :oops: ObrazekTo chyba nie te zdjęcie...
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Jednak te...Wiosna cd, Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekReszta fotek jutro.Teraz polatam po ludziach.... :wink:
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witaj Ido,
oglądam Twoje wiosenne zdjęcia i widzę, że skusiłaś się na "kwaśną" rabatę.
Na pewno będzie pięknie wyglądać, zwłaszcza jak zakwitną Rh.
Wspaniałe Twoje narcyzy; pozwolę sobie dorzucić jeden z mojej kolekcji Obrazek
Awatar użytkownika
iwika
500p
500p
Posty: 673
Od: 17 paź 2006, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śl
Kontakt:

Post »

Wiosenne kwiaty śliczne, a dowiedziałam się dlaczego nie zakwitnie moja korona cesarska, bo ją nie rozsadziłam na jesień tylko zostawiłam :roll:
Iwona i Lhasa Apso
Mój prawie ogród - Iwika
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Dalo witam .Na mojej rabacie nie ma Rh,ale będą juz niedługo.Są trzy perisy,hortensje ,bodziszki ,hosty ,tawułki..Piękny żonkil,moich pare nie rozkwitło jeszcze.
CYNTHIO -zaczynamy wiosnę nowym wątkiem.Fajnie .
GIGO-miejmy nadzieje,że wszystko wróci do normy.Z pomidorami jakoś sobie poradzimy ,nie martw się.
IWIKA-ja swojej cesarskiej korony nie rozsadzałam już pare ładnych lat.a zakwita mi co roku.Z tego co wiem cesarska w cebulach ma chłopca i dziewczynkę,jak sie spikną to kwitnie. Obrazek
ALANO-miło mi ,ze spodobał Ci się mój ogród.Z tych wykopalisk zostało mi dużo podków.Ale prawde mówiąc nie jest on taki cudowny,jest w nim tyle niedoróbek ,że szok :shock: Z czasem się ich pozbędę.
Awatar użytkownika
tu.ja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8927
Od: 21 lip 2008, o 09:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Nowy wątek?! Fantastyczna ta korona! Ja posadziłam w zeszłym roku jedną i gdzieś zginęła :cry: Muszę znów kupić latem cebule.
Awatar użytkownika
snowflake
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2748
Od: 6 lut 2009, o 17:12
Lokalizacja: Izabelin

Post »

śliczny ten zakątek z miodunką :) ja już też ją mam... przysłała mi jedna forumowiczka malutką i jak cieszy :)
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Ida miodunka się pięknie przyjęła a serduszka rośnie jak szalona :D
Patyki się moczą i wypuszczają listowie :)
Iduś przypomnij mi proszę czy ta krzewuszka jest biała czy różowa bo nie wiem ,którą dokupić :?: :)
Ta korona jest u Ciebie imponująca :!:
Dzisiaj jak szłam po działkach to im się przyglądałam ale wszędzie rosły takie pojedyncze i cieniutkie...
A miodunka jaka piękna :shock:
Ona szybko się rozrasta :?:
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Witam po południu. :D Dzisiaj zrobiłam sobie wolne od prac ogrodowych i byczę się po pracy na kanapie..A co :?: Kiedyś trzeba odpocząć,choć jeden dzionek.
IZO -dziękuję za pochwały ,miło mi :D
ALU -Dziękuję.Miodunka przez cały rok jest śliczna.
CYNTHIO-patyki są z krzewuszki bordowej i różowej. :roll: Jest tam jeszcze lawenda .Może się uda Ci ją ukorzenić.Miodunka rośnie jak szalona ,i w przyszłym roku powinnaś mieć bardzo dorodny krzaczek.Rozsiewa się sama.Cieszę się,że Ci wszystko rośnie :DI jeszcze cd mojej wiosenki Obrazek Obrazek ObrazekOstatnie zdjęcie to pomidory...BARDZO PROSZĘ O POMOC :!: CO MAM ZROBIĆ ,ŻEBY ZAZNACZYĆ ogród idy 74 cz 2 :oops: Sama jestem ciemna masa w tym temacie.
Awatar użytkownika
HalinaK
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9423
Od: 12 paź 2008, o 11:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post »

Iduniu, piękna wiosna u Ciebie, a pomidorki wyglądają okazale :D
Cieplutko pozdrawiam, Halina ;:194
W moim ogródeczku :wink: HalinaK-linki :D
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Dziękuję Halinko :D
Wychodzą hosty,ciekawa ich jestem okrutnie -nowe posadziłam w tym roku. Obrazek
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Kochanie szkoda ,że nie możesz :( może innym razem się spotkamy :)
Popatrz niby blisko mieszkamy ale u Ciebie jest cieplej u mnie jeszcze narcyzy i żonkile nie kwitną , dopiero kończą kwitnienie krokusy , a teraz zaczną Hiacynty :lol:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”