Kolorowy ogród Geni - 2009r - 3cz.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
cattleya
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1116
Od: 6 maja 2007, o 13:19
Lokalizacja: Łódź

Post »

Aśka ja używam jako znaczników noży jednorazowych na których piszę markerem permanentnym nazwę :D
I moje róże http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 74&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
I ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=21086" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Dobrze Asiu zaraz wyśle na p,w ale nie napisałaś kiedy te targi w Krakowie
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Post »

Dopiero pod koniec kwietnia, pewnie pojadę w sobotę 25. Z Beą, bo jej już solennie obiecałam. W zeszłym roku nie mogła jechać i poznać ulubionej forumki z TB. Trzeba to nadrobić . :lol: . Warto być, bo można znaleźć unikaty w normalnej cenie. Była i Waja - rośliny miała dość drogie, ale mocno rozrośnięte, ogrodowe pewniaki. Kupiłam od niej m.in. zamówiony telefonicznie wawrzynek wilczełyko 'Rubra', który już mi się bierze do kwitnienia. Jejku, gdyby nie ta śnieżyca, to i ja mogłabym już mieć wiosnę!!!
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Witaj Geniu miłego dnia Ci życzę i pogody pozwalającej na pracę w Twoim pięknym ogródku. Mam nadziej, że śnieg do Ciebie nie dotarł, bo u mnie niestety nadal biało :?
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Agness,Asiu troszkę mi was żal a z drugiej strony ja lubię śnieg .U mnie piękna wiosna a słoneczko prześwituje za chwilkę pójdę do ogrodu .
Asiu będę czekała na tel. z targów w Krakowie.
Genia
Zolinka
100p
100p
Posty: 124
Od: 23 sty 2009, o 13:12
Lokalizacja: woj. pomorskie

Post »

Witaj Geniu!! w wątku "Ogród Ewy F" odpowiedziałaś na moje pyt. dot niebieskich kwiatków. Napisałaś ,że są to marcinki i ze masz różne kolory....czy możesz pokazać fotki?? czy to jest bylina?? kwitnie latem czy na wiosne???
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Kochanie to bylina zimuje w gruncie kwitnie jesienią zaraz wkleję zdjęcia

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Zolinka
100p
100p
Posty: 124
Od: 23 sty 2009, o 13:12
Lokalizacja: woj. pomorskie

Post »

woooow ależ piękne - dziękuje Ci bardzo !!! rozumiem , ze jedna "kulka" :D to jedna sadzonka...jak gęsto sadzić ????
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10362
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

Aska pisze:Dopiero pod koniec kwietnia, pewnie pojadę w sobotę 25. Z Beą, bo jej już solennie obiecałam. W zeszłym roku nie mogła jechać i poznać ulubionej forumki z TB. Trzeba to nadrobić . :lol: . Warto być, bo można znaleźć unikaty w normalnej cenie. Była i Waja - rośliny miała dość drogie, ale mocno rozrośnięte, ogrodowe pewniaki. Kupiłam od niej m.in. zamówiony telefonicznie wawrzynek wilczełyko 'Rubra', który już mi się bierze do kwitnienia. Jejku, gdyby nie ta śnieżyca, to i ja mogłabym już mieć wiosnę!!!
Asiu, nie 25 a 27 !!!
Bo 27-go, jest otwarcie sezonu w OBI i wiele roślin w cenach promocyjnych, jednodniowych!
JKatalog, niemal 100- stronicowy, jest dołączony do kwietniowego Kwietnika :-)

Geniu, jak będzie tak sypało, to nawet żądza kwiatowa Asi,
nie wytopi w śniegu czystej drogi do Krakowa! :;;230
A przed chwilą w TV powiadali, że u nas +5C, a ja- widzę -3C :shock:
Ani chybi- zeza mam? :;230
Awatar użytkownika
kubanki
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1981
Od: 28 sie 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Dzień dobry Geniu. Niezły mrozek musiał być dziś w nocy, bo ziemia w doniczkach na tarasie pozamarzana, a szron jeszcze o 8 się trzymał, choć słoneczko już od rana świeciło. U nas jeszcze dzisiejsza noc ma być mroźna, a potem pomału coraz większe plusy.
Co do rozczarowań internetowych, to ja w zeszłym roku też jedno mocno przeżyłam, ale po niedługim czasie okazało się, że niepotrzebnie przeżywałam, bo wszystkie chucherka ruszył intensywnie. Teraz po zimie też wyglądają dobrze.
Oby Twoje przylaszczki zachowały się tak samo :)
Ania
Mój ogród cz. 1, cz. 2
Awatar użytkownika
kubanki
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1981
Od: 28 sie 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Geniu, nie zauważyłam wcześniej, że pytałaś u mnie o Biedronkę. Wczoraj mąż miał urodziny i po południu już nie włączałam komputera, przepraszam.
Nie byłam, bo po pierwsze Ty napisałaś, że nic nie było w Toruniu, a po drugie muszę teraz się trochę powstrzymać, bo mam zamówione rośliny, które przyjadą pod koniec kwietnia, muszę zakupić trochę jałowców na wrzosowisko, no i sporo wydałam na wrzosy. No i jeszcze trzecie, nie mam za bardzo kiedy, bo jak jadę po dzieci, to muszę szybko wracać do maluszka, żeby go nakarmić :)
Ania
Mój ogród cz. 1, cz. 2
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Post »

Haniu, zmartwię Cię, Targi trwają od 24 do 26...
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Asia

co za problem...następnego dnia do Obi :lol: dłuższa przyjemność
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”