Iglasty, ale nie tylko ogród MARIOLKI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Mariolka
200p
200p
Posty: 312
Od: 7 sie 2007, o 17:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Iglasty, ale nie tylko ogród MARIOLKI

Post »

Witam wszystkich serdecznie :D

Pragnę przedstawić Wam drodzy forumowicze kilkanście zdjęć mojego ogrodu. Znajduja się w nim głownie drzewa iglaste, ale w niktorych miejscach sa tez ładne kwiatki i roslinki. Ogród ma juz 12 lat i z roku na rok jest coraz piękniejszy. Moim głównym ogrodnikiem jest mój mąż. Ja głownie spaceruje i podziwiam, a także doradzam mężowi :lol: Mam jeszcze inną wielką pasje- są nimi orchidee (szukajcie ,,Storczyki Mariolki") Wybudowałam w poprzednim sezonie dla nich prowizoryczny tunel, gdzie świetnie rosna przez 6 miesiecy od poczatku maja do konca pazdziernika. Obecnie kolekcja liczy jakieś 95 sztuk :D Zapraszam do mojego ogrodu i mam nadzieje, że się spodoba :D Nowe zdjęcia będę o ile czas pozwoli dodawałana bierząco.

Pozdrawiam Mariola

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
cattleya
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1116
Od: 6 maja 2007, o 13:19
Lokalizacja: Łódź

Post »

Witaj, pieknie poprowadzony ogród. Napisz ile ma metrow i jaki jest wiekowy.
I moje róże http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 74&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
I ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=21086" onclick="window.open(this.href);return false;
brunetka2
1000p
1000p
Posty: 1588
Od: 24 wrz 2008, o 13:19
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post »

Pięknie i ze smakiem.......
Czekamy jeszcze na ciąg dalszy fotek....
Zapowiada sie wspaniale
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Witaj Mariolko! :D
Taki piękny dojrzały ogród ukrywałaś tak długo przed nami.
Cieszę się bardzo,że zdecydowałaś się pokazać go nam .
Nie tylko iglaki tam rosną.... piękne masz rododendrony,magnolie,glicynię .... a także ta róża jest szokująco piękna.
Czy znasz jej imię?
Pozdrawiam serdecznie
KaRo :D
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Mariolu

ile lat mają Twoje szmaragdy?
jak ja bym chciała takie już mieć....moje mają 150cm i rosną u mnie 3 lata...
Awatar użytkownika
dez_old1
1000p
1000p
Posty: 1759
Od: 10 maja 2009, o 08:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

Mariolko- no Ty to masz ogród ,łał można być w nim całe dnie no i noce też.Jestem naprawde pod WIELKIM wrażeniem.Zapraszam do mnie może mi coś doradzicie z Twoim M , bo wrzuciłam fotki z przestrzenią do zagospodarowania i liczę na słówko od fachowców :wink:
Awatar użytkownika
Mariolka
200p
200p
Posty: 312
Od: 7 sie 2007, o 17:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post »

Witam :) Ogród nie jest zbyt duzy bo znajduje sie na dziłace o pow. 950 m2 Gdzie stoi jeszcze dos cduzy dom :) Świerki serbskie maja juz 7 lat i rosna dośc szybko. Karo niestety nie znam nazwy tej rózy :D Dostalam kiedy gałązke ukorzeniona od koelgi i mi takie krzczysko wyrosło :)

Dzis kolejne zdjęcia :D

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
dianek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 895
Od: 24 lip 2008, o 11:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

ooo, a czyje to jajka ?:D

ogródek piękny :) wisterii zazdroszczę... ;)
Pozdrawiam, Diana
Mój ogródek
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Przepiękny masz ten ogród Mariolko :D :D :D
Masz wspaniałego ogrodnika...
Fuksja i surfinia są rewelacyjne.
Czy surfinia jest pachnąca?Bo mam taka pachnąca ale jest maciupka w porównaniu z Twoją.
A nie widać 'diabołków'??? :cry:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
roslynn
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 15 lut 2008, o 12:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Post »

Witaj Mariolo :D
Sliczny Twój ogródek a glicynia przepiękna! Nie wiedziałam, że stokrotki w skrzynkach mogą tak efektownie wyglądać, zawsze sadziłam na rabatkę .
Pierwsze wrażenie jak tak sobie patrzę, to to, że Twój ogródek jest naprawdę bardzo soczysty :D
Sabina

Moje linki
Awatar użytkownika
Mariolka
200p
200p
Posty: 312
Od: 7 sie 2007, o 17:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post »

Witam :D

Jajka są chyba kosa :D I juz sie wykluły trzy pisklaki- słodziutkie :D Karo ogrodnika nie mam żadnego wszystko sami z mężem sadzimy i pielegnujemy :) Diabołki są u mojej córki w oczku,ale juz niedługo będa u mnie hihi :) Surfinia nie pachnie, z dnia na dzień coraz piekniejsza. Dzisiaj sadziłam pelargonie, i begonie. Niedługo wrzucę zdjęcia Twoich funki Karuś. Jedna nawet puszcza pęd :D

Obrazek
Awatar użytkownika
dez_old1
1000p
1000p
Posty: 1759
Od: 10 maja 2009, o 08:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: ...

Post »

Łał coś się wykluło i nie wołasz Nas na pępkowe? :;230
Awatar użytkownika
Mariolka
200p
200p
Posty: 312
Od: 7 sie 2007, o 17:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post »

Tak wykluło sie :D Mam nadzieje ze z ostaniego jajka tez bedzie malec :D nie moge jednak zbyt czesto zagladac... Czekam az matka gdzies poleci no i wtedy wkraczam w akcje :D

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”