Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Witaj Irenko,jestem tylko tak jakby mnie nie było ,brak czasu to tylko poczytuję,dwoje wnuków ,Ania ,słoiki i mama po zabiegu zacmy,widzi po tym zabiegu super tylko trzeba dbać o siebie nie wolno sie schylać no i podawanie leku 5 razy dziennie,ale pomału zaczyna się już prostować,wnuki do domu to i ja będę miała więcej czasu,ale za to mąż idzie do szpitala a ja mam zamiar odświeżyć przedpokój.......samo życie :wit
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mireczko jak się sprawy mają - czy ogarnęłaś te wszystkie obowiązki ?
Wiosną pytałaś mnie o barbulę bo martwiłaś się o nią. Ona późno rusza z wegetacją i tak Ci odpisałam a teraz jestem ciekawa jak sobie poradziła bo taka susza ...?
U mnie jest obsypana pąkami i niedługo będzie piękny niebieski obłoczek.
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Oj Krysiu ,witaj,sprawy się jakoś poprostowały, :D Barbula ;:145 nie mam pojęcia dlaczego,może za bardzo o nią dbałam ,nie odbiła po zimie,a stała w doniczce w piwnicy i tylko lekko ja podlewałam aby nie przeschła doniczka,ale najważniejsze Ania od 1 pazdziernika znowu będzie jeżdziła do ośrodka na 8 godzin,będzie rehabilitacja,hydroterapia,teatr,kino no i większy kontakt z ludżmi a nie tylko mama :D
Krysiu ja Ci przecież obiecałam te skalniaczki ,to teraz będę miała chwilkę aby je poszykować,
dzięki ,ze wpadłaś :wit
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Obrazeko to mój nowy członek rodziny ,nie mam psiaka od trzech lat ,odszedł ze starosci ,miało juz nie byc więcej pieska ale jak zobaczyłam w ogłoszeniach kto przygarnie nie wytrzymałam i wzięłam :D
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

Mireczko, wcale się nie dziwię, że brak Ci sił i czasu, żeby na bieżąco kontynuować wąteczek, mój też leniwie sunie do przodu. ;:108
Skupiłaś się na rodzinie, dobrze że córcia będzie miała większy kontakt z otoczeniem i fachową rehabilitację. ;:215 ;:215
Mama nieco odpocznie, jestem tylko odrobinę młodsza od Niej i też mnie czeka zabieg usunięcia zaćmy. ;:202
Ładna kolekcja skrętników , pelargonii i dorodna kliwia a piesio przesympatyczny. ;:433 ;:433
Cieplutko pozdrawiam całą rodzinkę, życzę zdrówka i dużo sił na pokonywanie codziennych trudności życiowych. ;:97 ;:97 ;:4 ;:cm ;:cm
Awatar użytkownika
smirka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 978
Od: 6 lut 2009, o 12:44
Lokalizacja: Białogard

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

o jak miło Stasiu,że wdepnęłaś do mojego wątku ;:196 troszeczkę już sprawy niektóre nie aktualne,chociażby ta ,że Ania znowu w domu :( ,brak funduszu na prowadzenie ośrodka,ale jakoś dajemy radę,pozdrawiam
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Zdjęcia z mojego ogrodu Mirka

Post »

No to się zmartwiłam, taka rehabilitacja dla Ani to przecież okno na świat. ;:108 Teraz wszystko rozbija się o pieniądze. ;:222
Dzielna z Ciebie mama, dasz radę, każda z nas dla swojego dziecka zrobiłaby wszystko, aby usprawnić mu życie. ;:215
Przytulam cieplutko ;:4 zdróweczka Wam życzę i lepszych perspektyw na przyszłość. ;:167 Całuski dla Ani. ;:cm ;:cm :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”