Ogród Idy74 2009r cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ewab123
500p
500p
Posty: 948
Od: 19 sie 2007, o 17:35
Lokalizacja: Warmia

Post »

Witaj Ido, ja też mam do przerobienia świniaczka. Oczywiście będą szyneczki i swojska kiełbaska. Piękna ta Twoja korona. Moja rośnie dopiero od tamtego lata, ale już podzieliła się na dwa grube pędy. Czekam na jej kwiaty.
Pochwal się, jakie roślinki dostałaś.
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3403
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Witaj IDO, piękne te Twoje korony cesarskie, ale ich dużo, u mnie zapewne zakwitnie pierwszy raz w życiu korona cesarska, kilka razy próbowałam hodować koronę ,ale nigdy mi nie kwitła.
Monia68
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11672
Od: 25 wrz 2007, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Witaj, Iduś :) Piękna wiosna u Ciebie, a korony cesarskie doprawdy imponujące :) Na razie mam tylko dwie, jestem ciekawa, czy zakwitną :) Miłego dnia :)
Serdecznie pozdrawiam, Monika
AFRYKA
Mój ogród.
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Dziękuję za odwiedziny. :D TADEUSZ -korona cesarska jest bardzo chimeryczna ,ale jak już zacznie kwitnąć to co roku.Jeżeli nie kwitnie ,to nalezy przesadzić ją w inne miejsce .Moja rosła w ogrodzie mojej teściowej przez pare lat i ani razu nie kwitła ,posadziłam ja w swoim i tego samego roku zakwitła.Teraz nie ruszam jej wcale -niech sobie rośnie ,chociaż jej ciasno. :D IZO -jak coś ,zapraszam do siebie na wędzonkę. :D JADZIU spotkanie musi być ,w maju chyba. :D CYNTHIO sezon sie zaczyna i pracy będzie coraz więcej.Moniko cieszę się ,że wpadłaś,dawno nie gadałyśmy .DZIEWCZYNY I CHŁOPAKI cieszę się ,że mnie odwiedzacie ,mimo ,że ostatnio was zaniedbuję. ;:12 ;:162
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Iduś bardzo ,bardzo Ci dziękuję ;:196 ;:196
Trochę martwię się czy te roślinki zdążą dojść przed Świętami :? :?
Myślisz ,że w razie czego wytrzymają do wtorku :?: :?:
A może lepiej (jeżeli to oczywiście nie jest kłopot) gdybyś je wysłała po świętach :oops: :?: :oops: :?:
Tak mi głupio ,że marudzę ale bardzo bym nie chciała ,żeby coś im się stało :!:

Ida zerknij na PW
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
Olusia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11021
Od: 23 gru 2007, o 21:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kościan

Post »

Ido aparat fotograficzny to Ci się nie zagrzał , czy ta piękna cesarska korona nie ma niczego do towarzystwa?
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Dziewczyny dziękuję ,za odwiedziny i postaram się wkleić zdjęcia mojej wiosny
Obrazek
Obrazek Niedługo rozkwitną żonkile,maja duże pąki .Muszę pokombinować ,jak wklejać zdjęcia ,bo przez fotosik nic nie idzie.Ktoś tam mówił,że za duża rozdzielczość :?
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Ida ,przed wrzuceniem zdjęć na forum musisz je zmniejszyć.
Tu masz bardzo prosty sposób na ich przerobienie:
http://www.jak-zmniejszyc-fotke.pl/
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
snowflake
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2748
Od: 6 lut 2009, o 17:12
Lokalizacja: Izabelin

Post »

Witaj Iduś :) przeczytałam że wysyłasz niedługo malinki i truskawki do mnie :) dziękuję bardzo, mam nadzieję, że przed świętami dojdą... pozdrawiam gorąco :) i miłej pracy na działce :wink:
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witaj Iduś Ja już nic nie rozumiem :roll: , toż my mamy do siebie takie maleńkie wow , a u Ciebie wszystko ponad normę :lol: tulipany i żonkile nie wspominając o koronie . Ja jesienią wsadziłam 3 cebule korony , teraz z każdej wychodzą po dwa pędy ciekawa jestem czy mnie zaszczycą swoim kwieciem , skoro piszesz że one takie chimeryczne .
Życzę Tobie przede wszystkim dużo zdrówka , dalej pogódki i spokoju w nadchodzącym tygodniu .
Nie forsuj się ;:78
ida74
---
Posty: 4357
Od: 10 kwie 2008, o 17:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nad stawem

Post »

Dziewczyni witam Was we wtorek.Szybciutko odpiszę ,bo w pracy jestem .Ostatnio w ogóle nie mam czasu na wchodzenie na forum i wiem ,że was zaniedbuję .Mam nadzieję,że jak nadrobię z pracami w domu i ogrodzie to pogaduchy potrwają dłużej. :D Wieczorkiem postaram się być,a na razie nara. :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”