Miniaturowy ogród -Foggia

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

foggia pisze:Ja długo czytałam forum, zanim zdecydowałam się założyć swój wątek. W dodatku nie jestem gadułą, więc niewielu u mnie gości.
Oj wielu gości, ale pewnie niewielu coś pisze :D
Tylko nie bardzo wiem jak przywieziesz roślinki z Krakowa i gdzie ty je upchniesz :;230
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Post »

Witaj Marysiu - z rana zajrzałam do Ciebie by życzyć Ci miłego dnia i przy okazji naładowałam akumulatory na cały dzień!Przesympatycznie u Ciebie! Nie mierz wielkością
tylko jakością!.Plejada pierwiosnków cudna i pięknie zaprezentowana.Bardzo mnie nakręciłaś pozytywną energią.!Czuć u Ciebie naprawdę wiosnę.U mnie dzisiaj jeszcze leży sobie śnieżek ale od rana słoneczko może go roztopi....
pozdrawiam Cię imienniczko moja.
Maryna. ;:2
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Kiedy u nas będzie taka wiosna,u Ciebie wszystko takie już wielkie,a u mnie śnieg :cry: i mróz.Jak te roślinki mają rosnąć w tym zimnie :roll: .Oby jak najszybciej przyszła ta ciepła wiosna :D
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
EdytaB
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2693
Od: 1 sty 2009, o 12:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Post »

Witam,
wielka metamorfoza ;:63
Widzę, ze zakupy również, czekam na fotki z tego sezonu.
Szkoda, ze u nas okres wegetacji nie następuje tak szybko.
Ogródek EdytyB

zapraszam
Awatar użytkownika
lucy09
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3562
Od: 14 sie 2008, o 15:02
Lokalizacja: Łódź

Post »

Małe jest piękne. :D :D :D
x-T-s
---
Posty: 5698
Od: 15 cze 2008, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Ale piękna passiflora...ja w tym roku kupiłam w niemieckim obi ale niebieską....a ta Twoja piękna jest.

Chyba synka poproszę, coby zerknął może w Irlandii też trafi, chociaż on na kwiaty to uwagi nie zwraca :cry: :cry:
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7961
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Post »

Witaj Marysiu! Bardzo kochany jest ten Twój ogródek! Cudowne masz roślinki, fajny stwarzasz tam "klimat", podoba mi się ściana z kamieniami. Ja mam działkę podobnej wielkości i też zaczynałam od zera. Twoje zakupy mnie wbiły w fotel,- te róże,kosmos atrosangineus,miłorząb, zupełnie jakbym ja sama wybierała !.Zainteresowała mnie wąska, wysoka donica (siedzi na niej aniołek) na początku myślałam,że to rura, a to taka wydłużona amfora z kieszeniami, -ciekawa, napisz coś więcej o niej ! Chciałam Ci doradzić - co zrobić w obliczu masowych zakupów i braku miejsca w ogrodzie, -( tez tak mam , zapominam w sklepie,że mój ogród jest zapchany)donice !oto rozwiązanie problemu ! nawet róże mogą być czasowo, albo na stałe w dużym pojemniku. Jak cebulowe przekwitną, możesz niektóre rośliny posadzić w te miejsca. Ja tak robię z braku miejsca zawsze wykopuję tulipany, hiacynty itp., co roku sadze też cebulowe do donic. chciałam Cię uwrażliwić na jedną nowo zakupioną roślinę,- polygonum - rdest, posadż ją koniecznie w donicy lub załóż głęboki ogranicznik, to bardzo ekspansywna roślina ( walczę z jej resztkami w całym ogrodzie) Pozdrawiam. ;:197
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
bw22
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 7 sty 2008, o 19:50
Lokalizacja: k/W-wy

Post »

Piękny masz ogródek :) Dużo pracy w niego włożyłaś a rośliny super, miło odwiedzić :)
Awatar użytkownika
foggia
500p
500p
Posty: 516
Od: 25 lis 2008, o 21:43
Lokalizacja: Szkocja

Post »

Dzięki Wszystkim za odwiedziny.

Wczoraj wróciłam z 2-tygodniowego pobytu w "tropikach" (czyt. w Krakowie) :D
A tu musiałam znowu wskoczyć w ciepłą kurtkę, bo tylko 10oC, brr..
Tam obserwowałam jak szybko wszystko się zieleni i rozkwita a u mnie w ogródku przez te 2 tyg. niewiele się zmieniło.
Wiosna tutaj zaczęła się co prawda wcześniej, ale teraz rośliny rosną jakby w zwolnionym tempie. W krakowskim Ogrodzie Botanicznym widziałam pięknie kwitnące magnolie a moja ma maleńkie pączki i nie wiem czy będzie kwitła.

No i poszalam z zakupami :D Odwiedziłam wszystkie markety ogrodnicze i przywiozłam 2 walizy cebulek, kłączy, roślin w doniczkach, a nawet zmieściła mi się pienna róża :;230 Razem chyba z 30kg :;230 Gdzie ja to posadzę???

A w ogródku kwitną głównie żonkile i pierwiosnki, trochę szafirków, hiacyntów, kilka tulipanów...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

szachownice
Obrazek
Obrazek

wilczomlecz
Obrazek

trawka
Obrazek

nie pamiętam co tu posadziłam i teraz nie wiem co to
Obrazek
Pozdrawiam serdecznie.
Maria
Miiniaturowy ogród
Awatar użytkownika
snowflake
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2748
Od: 6 lut 2009, o 17:12
Lokalizacja: Izabelin

Post »

o kurcze waliza wszystkiego :shock: no to powodzenia w sadzeniu :D
Ale to fajnie że u Ciebie wzrost troszkę wolniejszy... bo jeszcze wszystko ładne... a u nas co wyjdzie szybko przekwita i nie ma kiedy się nacieszyć...
Awatar użytkownika
BarWo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1092
Od: 24 sty 2008, o 19:11
Lokalizacja: Siedlce

Post »

Ale masz tam ładnie .....a to na ostatniej fotce jest bardzo ciekawe.....może ktoś rozpozna :P
Serdecznie pozdrawiam Barbara
Rzucony kamień staje się opoką.../psalm/
doniczkowe... przyblokowy w garnku
Awatar użytkownika
onka37
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 13 sie 2007, o 20:58
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Witaj Marysiu! pierwszy raz Cię odwiedzam .Twój ogródek mały ale za to przepiękny! wykonałaś kawał super roboty gratulacje! siceżki żwirkowe bardzo mi się podobają i śliczne roślinki również, teraz piękna wiosenka to co dopiero będzie latem :D
Awatar użytkownika
Ania Kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1482
Od: 19 lut 2009, o 08:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj Marysiu, często Cię odwiedzam, ale nie zostawiam śladu....

Ale teraz musze napisać, masz śliczne pierwiosnki......... strasznie je lubię!!!

No i ten niebieski mnie zwalił z nóg, on faktycznie jest taki niebieski??????
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”