Działka szafir 44

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka szafir 44

Post »

Witajcie wszystkie dziewczyny mocno ściskam i całuski dla Was ;:79
Agnieszko tak jak pisałam piękny ten Twój ogrodowy RAJ miło że znów do mnie zawitałaś :P
Majeczko po mojej dość długiej nieobecności fajnie że cię zastałam w moim ogródeczku to co zakwitło to pikuś choć jeszcze trochę czasu to muszę się pochwalić że moja yuka ma w tym roku 11 kwiatów jak tylko zakwitnę to od razu przybiegnę ze zdjątkiem ;:138
Jaguś Ty mi nie wjeżdżaj na ambicje bo ja od 10tej do 22 jestem na działce i tyram ;:223 w moich skałach glebowych i to już trwa od kwietnia prawie dzień przy dniu :!: a i w domciu trzeba trochę zrobić tak więc nie mam siły jak wracam zajrzeć na forum na drugą zmianę, ale obiecuję że się poprawie i jak tylko skończę to wstawię foty.A co do zaległości to zdążę nadrobić A teraz lecę zobaczyć jeszcze co tam u Was się ulęgło w tych ogrodach hejka!!!

Jeszcze wrzucę parę zdjęć z Holandii.
Obrazek
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
majka300
1000p
1000p
Posty: 2204
Od: 21 sty 2010, o 21:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pleszew Wielkopolska

Re: Działka szafir 44

Post »

Małgosiu zdjęcia super :uszy ach zazdroszczę ci też bym chciała zobaczyć na żywo takie pole tulipanowe ;:224
"Żeby ujrzeć piękno i umieć się nim wzruszyć, Pięć zmysłów to za mało, do tego trzeba duszy..."
Mój mały świat :) cz.1, cz. 2
Zapraszam :)
Awatar użytkownika
Jagusia
1000p
1000p
Posty: 3198
Od: 24 lis 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: Działka szafir 44

Post »

Małgoś :)
No jakże to.... muszę wskakiwać jak tak rzadko się odzywasz :wink: Tyranie tyraniem, ale jakieś fotki możesz zapodać :D
Jak Holandia to obowiązkowo tulipki.... strasznie się mi podobają te całe łany cebulowych... i te białe hiacynty w kole - ależ musiał być zapach jak się koło nich przechodziło....
Popodziwiałam a teraz czekam na fotki z Twojego ogrodu :twisted:
Nie traktuj życia serio i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
Wątek Jagusi w 2015 r tradycyjnie niezupełnie ogrodowy - zapraszam Wszystkie moje linki
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka szafir 44

Post »

Majeczko mam więcej zdjęć z wystawy kwiatowej ,dużo storczyków i wielu pięknych kwiatów jak będziesz chciała chętnie je wstawię A teraz dobrej nocki.Dziś pogoda barowa więc ponieważ nie piję to idę spać DOBRANOC WSZYSTKIM!!!!
Jaguś no już dobrze wstawię jak najszybciej ale nie dziś bo ledwo widzę literki i usnę ;:19 na siedząco ;:7 Pa
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
majka300
1000p
1000p
Posty: 2204
Od: 21 sty 2010, o 21:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pleszew Wielkopolska

Re: Działka szafir 44

Post »

szafir44 pisze:Majeczko mam więcej zdjęć z wystawy kwiatowej ,dużo storczyków i wielu pięknych kwiatów jak będziesz chciała chętnie je wstawię
Małgosiu chętnie je obejrzę ;:196 i myślę że inni też :D więc czekam na zdjęcia :wit
"Żeby ujrzeć piękno i umieć się nim wzruszyć, Pięć zmysłów to za mało, do tego trzeba duszy..."
Mój mały świat :) cz.1, cz. 2
Zapraszam :)
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka szafir 44

Post »

CZEŚĆ WSZYSTKIM!!!!
Oto zdjęcia mojej YUKI choć jeszcze nie rozkwitły kwiaty,ale powiedzcie czy nie robi wrażenia :?:
Pisałam wcześniej że będzie miała 11 kwiatów, ale okazało się że jeszcze jeden się wychyla więc będzie miała 12 sztuk :tan myślę że jak rozkwitnie będzie cudownie.

Obrazek Obrazek

Majeczkozdjątka z Holandii pokażę tylko je troszeczkę obrobię pa.
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka szafir 44

Post »

Oto zaczynam sesje zdjęciową :;230 moich zmian ogrodowych.Będę robiła to z dwóch komputerów tak wyszło,a więc wiecie że mój sąsiad uszczęśliwił mnie wychodkiem który notabene osłoniłam z powodzeniem.Byłam z tego powodu bardzo szczęśliwa ale nie trwało to długo bo obok zmienił się następny sąsiad jaka byłam zdumiona jak zabrał się do sprzątania i upiększania swojej działki :!: Nawet Go pochwaliłam i zachęciłam oczywiście podbudowało to mojego sąsiada.I oto któregoś pięknego dnia jakie było moje zdziwienia gdy wchodząc na działkę zobaczyłam u mojego sąsiada nowy,nowiuteńki :shock: ;:120 wolno-stojący na środku sraczyk O IRONIO LOSU myślałam że mnie krew zaleje kipiałam ze złości że to ja znowu będę musiała coś z tym zrobić no i oczywiście zrobiłam zobaczcie sami :!:

Obrazek

Nie jest to szczyt moich marzeń ale zawsze coś

Obrazek
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka szafir 44

Post »

A teraz coś sympatyczniejszego,ponieważ zabrałam tuje z tego miejsca

Obrazek

musiałam tam też coś wymyślić,miejsce to jest dla mnie ważne gdyż tam siedzimy i popijamy kawusię jest to przy głównym ganku gdzie przechodzą działkowcy i nie tylko a ponieważ w ty miejscu mam tylko tam cień bo są tam drzewa owocowe (jabłoń i grusza ) zrobiłam tak ale to za chwilę z innego kompa
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka szafir 44

Post »

Już jestem oto co zrobiłam w zakątku kawowym :D
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka szafir 44

Post »

I jeszcze jedno choć fotka trochę nie udana -ale co tam :heja
jak zrobię lepsze to jeszcze raz pokaże

Obrazek Obrazek
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
empuza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4299
Od: 4 cze 2007, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Działka szafir 44

Post »

Mogę się przysiąść?
Cudownie klimatyczny zakątek. ;:63
"Gdy w jednym domu światło gaśnie i ogród przestaje żyć, w drugim rodzi się nowe życie."
Empuzka i jej ROD-wy świat-rok 2012
Awatar użytkownika
szafir44
500p
500p
Posty: 537
Od: 28 paź 2008, o 19:21
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Działka szafir 44

Post »

Agnieszko jak miło Cię widzieć -oczywiście zawsze mile są widziani goście jak przycupną sobie u mnie.Do zobaczenia :D
Pozdrawiam, Małgorzata
Zapraszam.
Awatar użytkownika
majka300
1000p
1000p
Posty: 2204
Od: 21 sty 2010, o 21:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pleszew Wielkopolska

Re: Działka szafir 44

Post »

Małgosiu zakątek kawowy prześliczny ;:138 juka piękna i dorodna musisz koniecznie ją obfocić jak zakwitnie a parawan od sąsiada super :uszy
"Żeby ujrzeć piękno i umieć się nim wzruszyć, Pięć zmysłów to za mało, do tego trzeba duszy..."
Mój mały świat :) cz.1, cz. 2
Zapraszam :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”