Działka korzo_m 2009

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Magda taka jest prawda, nie da się ukryć, Ty masz Go na co dzień to może już nie chcesz zauważyć ;:112
Nasi mężowie to super faceci, tylko nie muszą tego wiedzieć, bo by się zepsuli ;:112
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Dorotko, ale masz cudowne choineczki i ta z szydełkowymi ozdobami i ta z suszonymi- miodzio!
Awatar użytkownika
agaxkub
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3754
Od: 3 paź 2007, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

Dorotko... trzymam kciuki baaaardzo moooocno!!!
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

korzo_m pisze:Magda taka jest prawda, nie da się ukryć, Ty masz Go na co dzień to może już nie chcesz zaważyć ;:112
Nasi mężowie to super faceci, tylko nie muszą tego wiedzieć, bo by się zepsuli ;:112
ale czasem lepiej ich pochwalić niż zganić - bo chłopy lubią być chwalone - to ich mobilizuje do działań :P
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
agaxkub
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3754
Od: 3 paź 2007, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

uhm... ciekawe rzeczy mówisz Karolku....
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

korzo_m pisze:Aniu jak byś widziała Karolci młodego , bardzo atrakcyjnego i sympatycznego męża to też ściskałabyś mocno :lol: :lol: :lol:
Szkoda że Madzia mieszka tak daleko, też bym z chęcią wyściskała tego atrakcyjnego mężczyznę. ;:168 ;:113
Awatar użytkownika
jolciajci
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1588
Od: 26 lut 2007, o 13:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Dorotko jak czytam to będziesz już miała o wiele więcej miejsca do nasadzeń :lol: , więc życzę ci aby to wszystko szybko poszło i bez kłopotów .Pozdrawiam cię cieplutko w nowym roku :P .
Na to twoje już docelowe miejsce wyślę ci nasionka bylinek żebyś miała co siać , a zostało mi ich jeszcze sporo.
Mam nadzieję że niedługo jak tylko mróz puści to pokażesz nam to całe twoje królestwo :D
Jestem jaka jestem - pozdrawiam serdecznie Jola
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Ja w pracy, a tu tylu miłych gości
Karolku tak masz rację chłopy lubią być chwalone, ale mój mąż co pewien czas potrzebuje terapii wstrząsowej, zresztą syn podobnie widocznie ma to po tacie, ale zawsze ich chwalę :lol: :lol: :lol: po prostu przy nich się nie nudzę.
Moniko cieszę się ,że moje ozdobione w orginalny sposób choinki też Ci się podobają.
Aga dziękuję za kciuki, są mi bardzo wszelkie dopingi :pogon potrzebne, myślę że mnie tam odwiedzisz i będziesz miała okazję pooglądać nie tylko na zdjęciach. Naprawdę masz do mnie jak rzut beretem, dobry dojazd, tylko chęci muszą być :!: :!: ZAPRASZAM :!: :!: :!: :!: :!:
Gabrysiu musimy uważać bo Madzia może być zazdrosną kobitką i nam da popalić ;:14
Jolciajci Dziękuję za życzenia, będę pokazywała wszystko do znudzenia, nasionka z chęcią przyjmę, szukaj czegoś u mnie to się odwdzięczę. Przesłałam Ci informację na pw. :D :D
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Anitaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2512
Od: 8 maja 2008, o 14:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujaws-pomor,okolice Brześcia Kuj.
Kontakt:

Post »

Dorotko masz bardzo dużą działkę ,czy mi się wydaje.
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Tak Anitko od tego roku zagospodarowuję 15 ar działkę.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Anitaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2512
Od: 8 maja 2008, o 14:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujaws-pomor,okolice Brześcia Kuj.
Kontakt:

Post »

Masz już plan co do osadzenia? :?:
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Anitko wiem ,że posadzę krzewy ozdobne, na razie mam ich chyba 6, róże szczepione na pniu, róże krzaczaste. Część bylin muszę przenieść ze starej działki, posieję dużo aksamitek, nasionka specjalnie zbierałam, bardzo te kwiatki lubię. Trochę planuję i rozrysowuję mniej więcej jak i gdzie umiejscowię rabatki, każdą podpowiedż z chęcią przyjmę. Tam gdzie będę mieszkała nie ma takich pięknych ogródków przed domami (może jest to spowodowane złą jakością ziemii- większość to piasek). Jest jeden ogródek bardzo ładny, ale był wykonany przez firmę zajmującą się architekturą ogrodową. Mnie na taką przyjemność nie stać, chcę aby on był mój-stworzony moimi rękami ,abyśmy razem -ja i moje roślinki były zadowolone z tego co powstanie.
Planuję skalniak, myślę że na sam dół wzniesienia dam gruz( bo tego u mnie pod dostatkiem), zobaczę co się uda zrobić, to Wy będziecie oceniać moje wypociny.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Dorotko, z pewnością będzie super, pamiętam tamtą działkę jak była dopieszczona to teraz to już będzie cudeńko!
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”