Mój ogródek-Ina

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Mój ogródek-Ina

Post »

Oglądając ogrody Forumowiczów zauważyłam,że wiosna zawitała już na całego. :D Postanowiłam w końcu pokazać ,jak to u mnie wygląda.Ogrody pokazane na forum są tak piękne,że muszę się przyznać ,że trochę się peszę ,pokazując mój skromny ogródek :oops: .Na początek moje przebiśniegi,które zaczynają sezon i sprawiają mi ogromną radość swoimi białymi kwiatkami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nieśmiało zaczyna kwitnąć pierwiosnek

Obrazek

hiacynty też już się pokazały

Obrazek

a pani lilia już od dłuższego czasu jest zieloniutka. Chyba jej się pomyliły pory roku :P .I co dziwne przeżyła już jakieś ochłodzenie i nic jej nie jest

Obrazek
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Irysy cebulowe już są tak duże ,że po mału zaczynają przypominać szczypiorek.Coraz mniej mi się podobają . Zastanawiam się ,czy ich nie usunąć .Pewnie powinny zakwitnąć ,a one tak dziwnie idą w listki

Obrazek

za to coraz więcej krokusów w ogrodzie. Na razie mają kwiatki zamknięte ,ale jak pokaże się słoneczko ,to wtedy dopiero widać jakie są piękne.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sasanka nie chciała "pozować"do zdjęcia :D cały czas wiatr nią poruszał i dlatego zdjęcie jest niewyrażne. Mam już ją trzeci sezon i ciągle jest jeden ,albo dwa kwiatki. Czytałam ,że ona trudno się rozkrzewia . Będę musiała dokupić jeszcze parę sadzonek,żeby mieć ładną kępę

Obrazek
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Brawo ;:63 ;:63 ;:63 ;:63 ;:63 ;:63 ;:63 Bardzo ładny początek :P
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Tulipanki też już są coraz większe.Pojawiają się w różnych częściach ogrodu. Czasami nie pamiętam ,że je tam sadziłam :P .Ale to taka miła niespodzianka dla zapominalskich.

Obrazek

Obrazek

tulipany botaniczne rosną pod rododendronem i widzę ,że w tym roku bardzo się wyciągnęły. Będę musiała im poszukać innego miejsca ,bo tu pewnie już jest za ciasno i za ciemno.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Wiolu dziękuję serdecznie. Nawet nie przypuszczałam ,że tyle emocji może wywołać pokazanie swojego ogrodu :oops: :P
Awatar użytkownika
iwo-1
100p
100p
Posty: 138
Od: 22 sty 2008, o 20:07
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Ale u Ciebie jest Wiosna ;:8

Pozdrwiam iwona
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

No nareszcie Inuś odważyłaś się pokazać Swoje kwiaty ,bardzo miło że będziemy wchodzić i odwiedzać Cię w ogrodzie :P
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Ina, pozwól, że zacytuję Bogusię "nareszcie"!!!! :D W końcu doczekaliśmy się zdjęć z Twojego ogródka i to już w pełni wiosennego :D Ślicznie budzą się do życia Twoje kwiatuszki ;:215 Będę teraz z niecierpliwością do Ciebie zaglądać, żeby poznawać Twój ogródek :)
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Brawo, Inuś ;:63 . Fajnie, że nareszcie przełamałaś te niepotrzebne emocje i otworzyłaś furtkę do swego ogrodu. ;:333 . Oprócz irysków, mamy kwiatki w podobnej fazie rozwoju - nic dziwnego, odległość niewielka ... :D
Wydaje mi się jednak, że ta poruszona sasanka, bardziej podobna jest do przylaszczki :wink: .
U mnie sasanki dopiero wychylają pędy liściowe, a na kwiatki jeszcze trzeba będzie trochę poczekać.

Dzięki za gościnę, będę wpadać częściej .. po sąsiedzku :D :wit
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Aniu,masz rację z tą przylaszczką ,to przejęzyczenie z emocji :oops:
Dziękuję Wszystkim za wizytę i miłe słowa.
Awatar użytkownika
leosta
500p
500p
Posty: 993
Od: 29 sty 2008, o 08:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Stargard

Post »

Witaj.
Piękną wiosnę nam pokazałaś.

;:2

Pozdrawiam Leszek
Awatar użytkownika
basow@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3858
Od: 5 gru 2007, o 21:03
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj Ino!
Wiosenka u Ciebie niczego sobie!Ten ,jak to napisałaś "szczypiorek"zostaw nie pozbywaj się go ,bo to są prześliczne irysy holenderskie!Jak Ci zakwitną ,zobaczysz,że warto je mieć! :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam,Małgorzata
hanna_1962
500p
500p
Posty: 583
Od: 2 lut 2008, o 17:12
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Post »

Dziękuję Inko, że zechciałaś obejrzeć mój ogródek. Wiosna u mnie podobna jak u ciebie,ale nie mam przylaszczek. Są bardzo ładne! :D Czy masz jakieś zdjęcia z lata?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”