Ogród moja oaza

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ogrodmojaoaza
50p
50p
Posty: 54
Od: 7 gru 2014, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Ogród moja oaza

Post »

witam :wit jeszcze raz wszystkich mam na imie agnieszka i chcialabym wam pokazac moj ogrod..powstawal on 10 lat ale w miedzy czasie ciagle cos w nim zmienialam przesadzalam wykopywalam itd..i pewnie dalej bedzie sie w nim cos zmieniac...bo ciagle mam jakies nowe pomysly..chcialam aby nie byl za bardzo pracochlonny jezeli chodzi o chwasty ale niestety tak sie nie da trzeba sie napracowac aby to jakos wygladalo...dalej mam nowe plany nasadzenia..wiec będę wam pokazywac moje pomysly... Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
POZDRAWIAM AGNIESZKA
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy, łagodzi gniew, namiętności i daje przyjemność, która jest przedsmakiem raju"
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: ogrod moja oaza

Post »

Witaj, wszystko to wygląda pięknie, uporządkowanie, no super, czekamy na jeszcze :wit
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: ogrod moja oaza

Post »

Witaj Agnieszko.Masz piękny ogród,klonu palmowego zazdroszczę na wstępie :wink: Zrębki,kamyki ,chwasty nie mają szans :D Jak duży masz ogród?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
ogrodmojaoaza
50p
50p
Posty: 54
Od: 7 gru 2014, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: ogrod moja oaza

Post »

cisze sie ;:138 ze i wam sie podoba..niestety co do chwastow urosna wszedzie nawet i na kamykach..nic im to nie przeszkodzi..wystarczy mala grudka ziemi...a i krety czasem daja ostro o sobie znac szczegolnie jesienia ..moj trawnik wyglada okropnie.. a co do zrebkow niestety kilkanascie dni temu musialam z nich zrezygnowac poniewaz dzieci koty i pieski i kurki tak mi je poroznosili ze to juz nie wygladalo tak jak chcialam...wymieszali kolory..wiec musialam wszystko pozbierac i wyrzucic..po okolo 2 latach niestety blakna kolory i juz nie ma tego efektu ..trzeba uzupelniac ..moj blad jest taki ze powinnam je odzielic jakimis obrzezami aby sie nie mieszaly ...ale cos na wiosne wymysle juz planuje..bo zima to najlepszy czas na przemyslenia...pozdrawiam aga i Dzięki za odwiedziny
POZDRAWIAM AGNIESZKA
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy, łagodzi gniew, namiętności i daje przyjemność, która jest przedsmakiem raju"
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: ogrod moja oaza

Post »

Kamyków, kamieni i kamulców i u mnie sporo, chwasty niestety są i będą, nic nie poradzimy, ale to też rośliny i rosnąć chcą ;:306 , miłego planowania, będziemy podpatrywać :wit
Awatar użytkownika
Koleszko
500p
500p
Posty: 961
Od: 14 wrz 2013, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ciechanów

Re: ogrod moja oaza

Post »

Siemanko Agusia . :lol: Ogród masz piękny , już Ci mówiłem . Jak dla mnie za dużo kamyczków, ale to one dają najlepsze tło roślinkom jak widać . :D
tade k
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6869
Od: 5 lis 2010, o 20:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Ogród moja oaza

Post »

Agusia , hej :wit
Ciekawy ogród w stylu ''prawie japońskim''. Jak rośliny urosną , kamyki zmniejsza swoją powierzchni i nie będą tak widoczne. Fotki bardo ładne , ale.. Mała prośba w tym temacie. Rozbolał mnie kark przy oglądani fotek , można prosić o ''poziom'' ;:180 :wink:
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Ogród moja oaza

Post »

Witaj Agnieszko na forum,śliczny ten twój ogród.Będę zaglądać i podglądać zmiany i nie tylko.Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Ogród moja oaza

Post »

Agnieszko witaj :wit
Jestem zauroczona Twoim ogrodem jest taki elegancki i zadbany. Mogę sobie tylko wyobrazić ile się napracowałaś by stworzyć tak wspaniałą oazę ;:224 będę zaglądać i podziwiać bo jest co ;:108
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
bogdanm
200p
200p
Posty: 319
Od: 29 kwie 2014, o 19:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wadowice

Re: Ogród moja oaza

Post »

Witaj , wszystko to pięknie wygląda można pocieszyć oko naprawdę ladnie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ogrodmojaoaza
50p
50p
Posty: 54
Od: 7 gru 2014, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród moja oaza

Post »

Witam,witam. :wit
Ciesze sie ,ze mialam tylu gosci na samym poczatku.Dzięki za mile slowa i uwagi.
T adek zanim doszlam jak wstawic te zdjecia troszke czasu mi to zabralo.
I ciesze sie ,ze wogole je wstawilam.Dzięki za uwage będę pamietac,z wrazenia nawet o tym nie pomyslalam ;:223
Ogrod w stylu japonskim to dla mnie glowna inspiracja,ale daleko mi jeszcze do tego,ale kocham miniaturki, kamyki i to co w japonskich ogrodach charakterystyczne.
Mirka ogrod moj sklada sie z kilku miejc,poniewaz caly teren w kolo domu mam odzielony plotami.
Zaczynajac od prezentacyjnej czesci przed wejsciem do domu to jest okolo 400m2, za domem okolo300m2, poza tym
maz zajmuje sie sadem liczacym okolo 80 szt. drzewek.
Dodatkowo mamy jeszcze 2 odzielne podworka ,jedno typowo gospodarcze, druga to czesc sadu i troszke mojego ogrodu,
tam laduja krzaczki , ktore sa zbyteczne w moim ogrodzie lub slabe ,ale zawsze mi ich szkoda i tam daje im druga szanse.
Pawelku Fajnie ,ze cie poznalam bo to Dzięki tobie zapisalam sie na forum i czuje,ze powoli od was sie uzalezniam.

Pozdrawiam wszystkich Agnieszka
POZDRAWIAM AGNIESZKA
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy, łagodzi gniew, namiętności i daje przyjemność, która jest przedsmakiem raju"
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród moja oaza

Post »

Agnieszko, a więc pokaż nam swoje posiadłości ciąg dalszy :wit jakie drzewka owocowe macie? :wit
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Ogród moja oaza

Post »

Też jestem ciekawa :D Okryłaś już ogród na zimę?
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”