Zagroda Baby Yagi

Zdjęcia naszych ogrodów.
babi52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1654
Od: 10 lis 2008, o 00:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Post »

Cześć Baba Yago.Ty to masz farta-ładny nastrojowy dom,ładnyogród,mąż z zacięciem do prac ręcznych(tego najbardziej zazdroszczę),artystyczna dusza w Tobie.Gratulacje.Polecam Ci technikę dekorowania zwaną decoupage.Cuda można robić.Technika nie jest skomplikowana za to bardzo efektowna.Kliknij na google decoupage. polecam Ci też stronę Deccoria.pl Sama stosuję tą metodę dekoracji.Życzę przyjemności i powodzenia.Kaśka
Na wszelki wypadek dla Ciebie-Kwiat czosnku. Obrazek
Awatar użytkownika
Frida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1770
Od: 31 mar 2008, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Witaj Ago! Piekny ogródek. Chętnie popatrzę na skarpę, bo na własną ciągle nie mam zadowalającego pomysłu. Widać Twoją artystyczną duszę, bardzo ładnie masz wszystko zaaranżowane. Szczęściara z Ciebie, nie dość, że utalentowana, to jeszcze mąż majsterkowicz. Pozazdrościć!
Pozdrawiam, Danuta
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

liska chętnie pokażę moją opuncję ale muszę zrobić ekstra fotkę ,rośnie na mojej skarpie ,pójde jutro w dzień i cyknę
babi znam technikę decoupage ,stosowałam ją do różnych rzeczy w domu ale przestawiłam się na ręczne malowanie ponieważ mam większą satysfakcję z własnorecznie wykonanego przedmiotu od a do zet :D po prostu bardziej mnie to bawi :lol: dziękuję za przepiękny kwiat czosnku ,sama wsadziłam w tym roku od cholery cebulek i mam nadzieję ,że tak pięknie mi zakwitną jak u ciebie :D
Frida dziękuję za miłe słowa ,ale wiesz jak to jest z mężami prędzej pogrzebie przy samochodzie lub sąsiadce pomoże niż zrobi w domu ...... :lol: mojemu też nie zawsze się chce zrobić tak szybko coś co sobie wymyślę ,wszystko u niego ma swój czas ,no ale wkońcu zrobi :D
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
minismok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3037
Od: 25 wrz 2008, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Czarni Górale
Kontakt:

Post »

krokusy? w grudniu? :lol: .....tylko u babyagi

eeeee tak tylko marudzę :D jak smok w mini.......ogródek z duszą!....a czy ta altanka na kurzej stopce?

pozdrówki z gór
nic nie jest takie jakim się wydaje Spis Treści
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

minismok pisze:krokusy? w grudniu? :lol: .....tylko u babyagi

eeeee tak tylko marudzę :D jak smok w mini.......ogródek z duszą!....a czy ta altanka na kurzej stopce?

pozdrówki z gór
krokusy niestety już przekwitły ,te jesienne kwitły w pażdzierniku ,teraz kwitną prymulki :lol: chociaż teoretycznie powinny w marcu specjalnie dla ciebie smoczku ,żeby nie było,że jestem gołosłowna
Obrazek to jest krokusik jeszcze do niedawna kwitł :lol:
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Agnieszko jestem i tu.....coś mnie tu ciągło.
Proszę gdybyś mogła wklejaj duże fotki bo strasznie długo :evil: się otwierają a chciałam wszystko zobaczyć naocznie.

Ślicznie u Ciebie naprawdę i pozdrowienia dla "Siwego"....oj będzie strumyczek u Ciebie. :P
Cieplutko pozdrawiam, :D
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Widziałam Opuncję w doniczkowych :shock: Powiec czy ona tak cały czas jest na podwórku , a jak są mrozy to jak zabezpieczasz i napisz jaka to odmiana ,że może rosnąć na zewnątrz .
Pozdrawiam :lol:
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

Jadzia szczerze ci powiem ,że nie bardzo mam pojęcie co to za odmiana ,kupiłam na targu na wiosne od znajomego sprzedawcy ,czasem ma coś z własnego ogródka u niego rośnie na dworze cały czas ,kiedyś ryłam po necie i znalazłam te opuncje całoroczne ,dosyć rozrośnięte były na zdjęciu i wyglądały jak typowa roślina okrywowa ,bo to rośnie w poziomie :D jak znajde to wkleję linka
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
ktoś
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4530
Od: 11 lis 2008, o 10:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Głogów

Post »

I znowu ślicznie .Ogladając , można nabawić się kompleksów - lecz z drugiej strony , jak nie obejrzeć :lol:
Co do opuncji , to trzeba zrobic jej drenaż pod korzeniami ( piasek ) wsadzić do ziemi i na zimę przykryć folią przed wilgocią . Mrozy wytrzyma nawet spore ,ale z nadmiaru wody może zgnić .Opuncje pięknie kwitną , żółto i różowo . ( mam nadzieję ,że sie nie wymądrzam :oops: )
Pozdrawiam
bożena170365
500p
500p
Posty: 777
Od: 17 lut 2008, o 22:48
Lokalizacja: Oborniki Śląskie

Post »

Witaj .....Twoje miejsce na ziemi ma przecudny klimacik, będę tu często wracała....Szczere gratulacje :D
Pozdrawiam, Bożena
Zapraszam do mojego ogrodu
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=12693
Awatar użytkownika
ElzbietaaG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2902
Od: 16 sie 2008, o 14:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Elbąga

Post »

Bardzo miło i nastrojowo w twoim ogrodzie i domu, obejrzałam już doniczkowe a teraz przemierzam ogród. Pięknie tu było latem, na pewno zajrzę do Ciebie na wiosnę posłuchać co w trawie piszczy :lol: :lol: :lol:
miska19253
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 12
Od: 5 gru 2008, o 20:19
Lokalizacja: kielce

Moje roślinki

Post »

po prostu przepięknie!!! :o Wspaniały domek a ogród cudo
Pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
zanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1852
Od: 24 maja 2008, o 22:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Już kilka razy zwiedzałam Twój malowany ogród, ale trudno mi było sformułować słowa odpowiednio oddające mój zachwyt :lol: Więc teraz już nie formułuję :wink: , tylko zaznaczam, że byłam i widziałam... i będę zaglądać :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”